Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Simon Prins
Log in
Simon Prins
Toernooien van Simon Prins
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
04-09 t/m 09-09
Clubkampioenschappen Tennis KLTV Krommenie 2023
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
2020
24-08 t/m 06-09
Tva 2020 Senioren Enkel-Dubbel-Mix
T.V. Assendelft
Assendelft
2019
18-03 t/m 31-03
Clubkampioenschappen Mix-Dubbel-Enkel 2019
T.V. Assendelft
Assendelft
2018
04-11 t/m 10-03
ijspegel 2018 2019
T.V. Assendelft
Assendelft
17-09 t/m 23-09
Clubkampioenschappen Dubbel 2018
T.V. Assendelft
Assendelft
12-03 t/m 25-03
TVA Clubkampioenschappen Enkel en Mix 2018
T.V. Assendelft
Assendelft
2017
18-09 t/m 24-09
Clubkampioenschappen Dubbel 2017
T.V. Assendelft
Assendelft
2016
19-09 t/m 25-09
Clubkampioenschappen Dubbel 2016
T.V. Assendelft
Assendelft
07-03 t/m 20-03
TVA Clubkampioenschappen Enkel en Mix 2016
T.V. Assendelft
Assendelft
2015
14-09 t/m 20-09
Clubkampioenschappen Dubbel 2015
T.V. Assendelft
Assendelft
14-03 t/m 29-03
TVA Clubkampioenschappen Enkel en Mix 2015
T.V. Assendelft
Assendelft
2014
09-11 t/m 08-03
ijspegel 2014 2015
T.V. Assendelft
Assendelft
2013
09-03 t/m 24-03
Clubkampioenschappen 2013
T.V. Assendelft
Assendelft
2012
17-03 t/m 01-04
Clubkampioenschappen 2012
T.V. Assendelft
Assendelft
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
2011
31-12 t/m 08-01
KERSTTOERNOOI 2011-12 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
12-03 t/m 27-03
T.V. Assendelft Clubkampioenschappen 2011
T.V. Assendelft
Assendelft
2010
25-12 t/m 02-01
KERSTTOERNOOI 2010 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
11-09 t/m 26-09
T.V.A. Clubkampioenschappen single en mix senioren 2010
T.V. Assendelft
Assendelft
03-07 t/m 11-07
1e SV Fortuna Open 2010
SV Fortuna Wormerveer
Wormerveer
13-03 t/m 21-03
T.V.A. Clubkampioenschappen (dubbels) 2010
T.V. Assendelft
Assendelft
2009
25-12 t/m 03-01
KERSTTOERNOOI 2009 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
28-03 t/m 05-04
Clubkampioenschappen (dubbels) 2009
T.V. Assendelft
Assendelft
2008
20-12 t/m 28-12
KERSTTOERNOOI 2008 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
28-09 t/m 05-04
WINTERCOMPETITIE '08-'09 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
23-08 t/m 31-08
Drop Shot 2008
L.T.C. De Poelstars
Wormer
19-07 t/m 27-07
Lobbietoernooi 2008
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
13-07 t/m 20-07
Open 53ste BADGASTENTOERNOOI
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
21-06 t/m 29-06
Floricultura 2008
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
14-06 t/m 22-06
25e Topspin Toernooi
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
07-06 t/m 15-06
Blauwe Terp Toernooi 2008
T.V. Assendelft
Assendelft
15-03 t/m 23-03
Attent Gouw Dubbel Toernooi 2008
TOPZ
Zaandam
08-03 t/m 16-03
Pfannini Springout Toernooi 2008
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
2007
22-12 t/m 30-12
OPEN INDOORTOERNOOI 2007 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
12-11 t/m 18-11
Masters NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
09-09 t/m 23-09
T.V.A. Clubkampioenschappen mix single 2007
T.V. Assendelft
Assendelft
25-08 t/m 02-09
Drop Shot 2007
L.T.C. De Poelstars
Wormer
18-08 t/m 26-08
Open Spatter 2007
De Spatter
Wormer
11-08 t/m 19-08
23e Grass Devil Dubbeltoernooi 2007
K.Z.T.V.
Koog a/d Zaan
04-08 t/m 12-08
LTVZ Westerspoor_Overdriver Toernooi 2007
L.T.V. Zaandam
Zaandam
14-07 t/m 22-07
Totaal Technisch Uitzend Buro Open Gouw Toernooi 2007
TOPZ
Zaandam
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
23-06 t/m 01-07
Floricultura 2007
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
16-06 t/m 24-06
Peter Pals Makelaardij O.G. Topspin Toernooi 2007
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
09-06 t/m 17-06
Blauwe Terp Toernooi
T.V. Assendelft
Assendelft
17-03 t/m 25-03
Attent Relatiegeschenken Gouw Dubbel toernooi 2007
TOPZ
Zaandam
10-03 t/m 18-03
Pfannini Springout Toernooi 2007
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
2006
23-12 t/m 31-12
KERSTTOERNOOI 2006 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
14-10 t/m 29-10
TVA Clubkampioenschappen 2006
T.V. Assendelft
Assendelft
10-09 t/m 01-10
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN KLTV 2006
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
19-08 t/m 27-08
Open Spatter 2006
De Spatter
Wormer
22-07 t/m 30-07
Lobbietoernooi 2006
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
15-07 t/m 23-07
Totaal Technisch Uitzendburo Open Gouwtoernooi ZAANDAM
TOPZ
Zaandam
24-06 t/m 02-07
Floricultura Marquette Open 2006
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
24-06 t/m 02-07
van der Steen - Zwemmer Tannes 2006
T.V. Het Vennewater
Heiloo
17-06 t/m 25-06
Peter Pals Makelaardij O.G. Topspin Toernooi 2006
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
10-06 t/m 18-06
Blauwe Terp Toernooi
T.V. Assendelft
Assendelft
18-03 t/m 26-03
Roan Houtbewerkingsmachines Gouw Dubbeltoernooi 06
TOPZ
Zaandam
11-03 t/m 19-03
Pfannini Springout Toernooi 2006
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
04-03 t/m 12-03
vonk sports open 2006
L.T.V. Zaandam
Zaandam
2005
11-09 t/m 02-10
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN KLTV 2005
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
03-09 t/m 11-09
TASKIT Open 2005
T.V. Neckslag
Wijdewormer
27-08 t/m 04-09
Drop Shot 2005
L.T.C. De Poelstars
Wormer
20-08 t/m 28-08
Open Spatter 2005
De Spatter
Wormer
23-07 t/m 31-07
Lobbietoernooi 2005
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
16-07 t/m 24-07
2005 winterthur toernooi
TOPZ
Zaandam
25-06 t/m 03-07
van der Steen - Zwemmer Tannes 2005
T.V. Het Vennewater
Heiloo
18-06 t/m 26-06
Peter Pals Makelaardij O.G. Topspin Toernooi 2005
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
19-03 t/m 27-03
Roan Houtbewerkingsmachines Gouw Dubbel Toernooi
TOPZ
Zaandam
2004
25-12 t/m 02-01
KERSTTOERNOOI TENNIS CENTRUM WORMERVEER 2004
T.C. Wormerveer
Wormerveer
21-08 t/m 29-08
Drop Shot 2004
L.T.C. De Poelstars
Wormer
14-08 t/m 22-08
20e Open Spatter 2004
De Spatter
Wormer
07-08 t/m 15-08
20e Grass Deviltoernooi 2004
K.Z.T.V.
Koog a/d Zaan
31-07 t/m 08-08
Overdriver2004
L.T.V. Zaandam
Zaandam
24-07 t/m 01-08
gravelbijters 2004
T.V. De Cromme Bal
Krommenie
19-06 t/m 27-06
Floricultura Marquette Open 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
12-06 t/m 20-06
Peter Pals Makelaardij O.G. Topspin Toernooi 2004
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
20-03 t/m 28-03
roan gouw dubbeltoernooi
TOPZ
Zaandam
2003
20-12 t/m 28-12
Kersttoernooi 2003 TENNIS CENTRUM WORMERVEER
T.C. Wormerveer
Wormerveer
23-08 t/m 31-08
Dropshot 2003
L.T.C. De Poelstars
Wormer
16-08 t/m 24-08
Open Spatter 2003
De Spatter
Wormer
26-07 t/m 03-08
Gravelbijterstoernooi 2003
T.V. De Cromme Bal
Krommenie
19-07 t/m 27-07
Lobbietoernooi 2003
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
21-06 t/m 29-06
Tannes2003
T.V. Het Vennewater
Heiloo
14-06 t/m 22-06
Aarsen & Olthof Topspin Toernooi 2003
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
22-03 t/m 30-03
Roan Houtbewerkingsmachines Gouw toernooi 20
TOPZ
Zaandam
15-03 t/m 23-03
Pfannini Springout Toernooi 2003
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
2002
21-12 t/m 29-12
kersttoernooi 2002 tennis centrum wormerveer
T.C. Wormerveer
Wormerveer
24-08 t/m 01-09
Dropshot 2002
L.T.C. De Poelstars
Wormer
27-07 t/m 04-08
Gravelbijterstoernooi 2002
T.V. De Cromme Bal
Krommenie
20-07 t/m 28-07
Lobbietoernooi 2002
Krommenieër L.T.V.
Krommenie
13-07 t/m 21-07
Winterthur Verzekeringen Open Gouw Toernooi 2002
TOPZ
Zaandam
22-06 t/m 30-06
BCD 2002
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
15-06 t/m 23-06
Aarsen & Olthof Topspin Toernooi 2002
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan