Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Dennis Lutjohann
Log in
Dennis Lutjohann
Toernooien van Dennis Lutjohann
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2020
30-10 t/m 01-11
Apeldoorn Padel Villa Joep Open 2020
Deventer Padel
2017
10-06 t/m 25-06
KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Landelijk
KNLTB
2016
04-06 t/m 26-06
KNLTB Competitie 2016 Landskampioenschappen landelijk
KNLTB
2014
15-11 t/m 16-11
Arnhemse Dubbel Master 2014
T.V. Elden
Arnhem
2013
08-12 t/m 13-12
Bibberweek 2013
T.V. De Slenk
Wolfheze
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2012
09-12 t/m 14-12
IJskoudtoernooi 2012
T.V. De Slenk
Wolfheze
02-09 t/m 02-09
NK Beach Tennis 2012
Beach Tennis Nederland
25-08 t/m 02-09
Clubkampioenschappen dubbels 2012
T.V. Elden
Arnhem
2011
11-12 t/m 16-12
IJs- en ijskoud toernooi 2011
T.V. De Slenk
Wolfheze
24-11 t/m 27-11
Gelderse Masters 2011 (deelname uitsluitend op invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
30-10 t/m 18-03
Tennis Centre Duiven Dubbel indoor wintercompetitie 2011-2012
T.C. Duiven
Duiven
27-08 t/m 04-09
Clubkamp.dubbels 2011 TV Elden
T.V. Elden
Arnhem
2010
04-12 t/m 10-12
Slenk IJs- en ijskoud
T.V. De Slenk
Wolfheze
03-07 t/m 11-07
Clubkamp.dubbels senioren 2010.
T.V. Elden
Arnhem
2009
04-07 t/m 12-07
Clubkamp. dubbels senioren 2009
T.V. Elden
Arnhem
12-06 t/m 21-06
Clubkampioensch. enkels senioren 2009
T.V. Elden
Arnhem
2008
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
20-09 t/m 12-10
4 Weekenden toernooi TV de Hoogkamp 2008
T.V. De Hoogkamp
Arnhem
06-09 t/m 14-09
Clubkampioenschappen beekhuizen 2008
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
06-09 t/m 14-09
IBG Europe Open Elden 2008
T.V. Elden
Arnhem
23-08 t/m 31-08
Clubkamp. dubbels senioren 2008
T.V. Elden
Arnhem
16-08 t/m 24-08
Strijland Open 2008
R.T.C. De Laak
Rheden
10-08 t/m 17-08
Lulof Open 2008
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
21-07 t/m 27-07
Open toernooi 2008
Rapiditas
Nijmegen
14-07 t/m 20-07
Energiewacht toernooi 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
07-07 t/m 13-07
ZIJM Open ALTB 2008
A.L.T.B.
Arnhem
23-06 t/m 29-06
Teijin Aramid Open Beekhuizen
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
16-06 t/m 22-06
ZIJM OTV Open 2008
O.T.V.
Oosterbeek
22-03 t/m 30-03
TV Presikhaaf Open 2008
T.V. Presikhaaf
Arnhem
2007
24-12 t/m 30-12
TCS Kersttoernooi 2007
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
21-09 t/m 23-09
OGTC Masters 2007
T.V. De Rietstap
Dinxperlo
15-09 t/m 14-10
4 Weekenden toernooi TV de Hoogkamp 2007
T.V. De Hoogkamp
Arnhem
08-09 t/m 16-09
tvelden open 2007
T.V. Elden
Arnhem
03-09 t/m 09-09
Ratec Bosch TV Duno open 2007
T.V. Duno
Doorwerth
26-08 t/m 02-09
Clubkamp. enkel 2007
T.V. Elden
Arnhem
18-08 t/m 26-08
Veldwijk Open 2007
TC Park Veldwijk
Hengelo
15-08 t/m 26-08
Clubkampioensch. 2007 dubbels
T.V. Elden
Arnhem
12-08 t/m 19-08
4e DIJKMAN BOUW OPEN 2007 (OGTC)
V.T.P. Vorden
Vorden
06-08 t/m 12-08
Ruesink Open 2007 (OGTC Circuit)
T.V. Ruurlo
Ruurlo
30-07 t/m 05-08
OGTC-Peugeot Brandon Toernooi
T.V. Zevenaar
Zevenaar
23-07 t/m 29-07
opentoernooi2007
Rapiditas
Nijmegen
23-07 t/m 29-07
opentoernooi2007
Rapiditas
Nijmegen
02-07 t/m 08-07
Subaru Saab Open 2007
T.V. Rozendaal
Rozendaal
25-06 t/m 01-07
TTOB 2007
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
09-06 t/m 17-06
BDO open ETC toernooi 2007
Edese Tennis Club
Ede
24-03 t/m 01-04
TV Presikhaaf Open
T.V. Presikhaaf
Arnhem
2006
26-12 t/m 31-12
De Goede Woning Kersttoenooi 2006
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
18-09 t/m 24-09
NVLTB OPEN 2006
NVLTB
Wageningen
09-09 t/m 17-09
Open Toernooi 2006
T.V. Elden
Arnhem
03-09 t/m 10-09
Ratec Bosch Duno Open 2006
T.V. Duno
Doorwerth
28-08 t/m 03-09
open toernooi 2006
T.V. Westervoort
Westervoort
26-08 t/m 03-09
Clubkampioensch. 2006 dubbels
T.V. Elden
Arnhem
24-07 t/m 30-07
Open toernooi Rapiditas 2006
Rapiditas
Nijmegen
24-06 t/m 02-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2006
ULTC-Iduna
Utrecht
12-06 t/m 18-06
Hartman Uitzendburo SMASH TOERNOOI 2006
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
31-05 t/m 05-06
Nationale Ranglijsttoernooi 2006 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
15-10 t/m 30-10
Jong & Belegen 2005
A.T.C.
Alphen
17-09 t/m 16-10
4 Weekenden toernooi TV de Hoogkamp 2005
T.V. De Hoogkamp
Arnhem
12-09 t/m 18-09
Open toernooi 3,5 en 6 2005
T.V. Elden
Arnhem
29-08 t/m 04-09
clubkamp.sen.dubbels05
T.V. Elden
Arnhem
22-08 t/m 28-08
TEPCI OPEN Cat 1,3,5,7. 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
09-07 t/m 17-07
NCS-Repro Lobbelaer Open 2005
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
20-06 t/m 26-06
clukam.sen.enkel05
T.V. Elden
Arnhem
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
11-05 t/m 16-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2005 Emmen
L.T.C. Emmen
Emmen
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
18-09 t/m 17-10
4 Weekenden toernooi TV de Hoogkamp 2004
T.V. De Hoogkamp
Arnhem
14-08 t/m 22-08
Rabobank Strokel Open 2004
T.V. Strokel
Harderwijk
25-07 t/m 01-08
Open Toernooi 2004
Rapiditas
Nijmegen
12-07 t/m 18-07
Energiewacht345678
Meppeler L.T.C.
Meppel
04-07 t/m 11-07
Lents Open Toernooi 2004
Lentse L.T.V.
Lent
31-05 t/m 06-06
STA NRT 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
21-03 t/m 28-03
Huissen open 3, 4, 5, 6-toernooi 2004
T.V. Huissen
Huissen
2003
20-09 t/m 19-10
4 Weekenden toernooi TV de Hoogkamp 2003
T.V. De Hoogkamp
Arnhem
20-07 t/m 27-07
rapiditas open 2003
Rapiditas
Nijmegen
06-07 t/m 13-07
Lents Open Toernooi 2003
Lentse L.T.V.
Lent
23-06 t/m 29-06
TEIJIN TWARON OPEN BEEKHUIZEN
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
24-03 t/m 30-03
Huissen open 3, 4, 5, 6-toernooi 2003
T.V. Huissen
Huissen
2002
21-09 t/m 13-10
4 Weekenden toernooi TV de Hoogkamp 2002
T.V. De Hoogkamp
Arnhem
07-07 t/m 14-07
Lents Open Toernooi 2002
Lentse L.T.V.
Lent
24-06 t/m 30-06
Beekhuizen Open 2002
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
25-03 t/m 01-04
BC-toernooi 2002
T.V. Huissen
Huissen