Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - S.G. Weingärtner
Log in
S.G. Weingärtner
Toernooien van S.G. Weingärtner
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
2010
23-08 t/m 29-08
Heijmerink Masters en Districtskampioenschappen 2010
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
2008
10-11 t/m 16-11
Masters NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
16-08 t/m 24-08
Komtie 2008
Schager T.C.
Schagen
11-08 t/m 17-08
NTK 2008
KNLTB Landelijk
02-08 t/m 10-08
Beemster Kaasstad toernooi 2008
T.C. Alkmaar
Alkmaar
26-07 t/m 03-08
Akse Media Open 2008
Helderse T.C.
Den Helder
19-07 t/m 27-07
ABN AMRO Bosch en Duin Open Toernooi 2008
T.V. Bosch en Duin
Bosch en Duin
07-06 t/m 15-06
Dodo 2008
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
18-08 t/m 26-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2007
STB
Stadskanaal
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 29-07
Schot Open 2007
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
01-07 t/m 08-07
Stellenhof Bilthoven Open 2007
T.C. Bilthoven
Bilthoven
25-05 t/m 28-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2007 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
2006
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
24-07 t/m 30-07
Open toernooi Rapiditas 2006
Rapiditas
Nijmegen
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
31-05 t/m 05-06
Nationale Ranglijsttoernooi 2006 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak 05.NRT
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
11-05 t/m 16-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2005 Emmen
L.T.C. Emmen
Emmen
08-01 t/m 16-01
Amstelpark Tennis School Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2004
26-07 t/m 01-08
Dagblad v.h. Noorden Open 04
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
01-03 t/m 06-03
Pro Build SCWF 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
30-01 t/m 07-02
Houtman Mode Open Indoor 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
03-01 t/m 11-01
AMSTELPERK A-TOERNOOI HENK TIMMER 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
2003
27-12 t/m 04-01
Alpha Hypotheken 2003
W.C. 't Goede Veld
Castricum
13-10 t/m 19-10
Henk Timmer Circuit TS de Kloek Sportief op stap
Padel en Tennisschool De Kloek
25-08 t/m 31-08
Nationaal Ranglijsttoernooi Theelen v.d. Weele
L.T.C. De Schelde
Vlissingen
18-08 t/m 24-08
Duintjer Open
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
28-07 t/m 03-08
Dagblad v.h. Noorden Open
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
05-07 t/m 13-07
Wagner Lobbelaer Open 2003
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
07-06 t/m 15-06
Dodo 2003
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
04-01 t/m 12-01
Amstelpark A Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2002
28-12 t/m 05-01
Alpha Hypotheken 2002
W.C. 't Goede Veld
Castricum
21-12 t/m 29-12
RTT Open
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
18-10 t/m 18-10
SportiefopStap.nl
Padel en Tennisschool De Kloek
26-08 t/m 01-09
ALTV TEPCI Open Cat. 1 , 3, 5, 7 ,nr 021029
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
29-07 t/m 04-08
1 3 5 7DAGBLAD van het NOORDEN OPEN
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
05-06 t/m 16-06
DODO Toernooi 2002
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
23-03 t/m 31-03
Startravel 2002
W.C. 't Goede Veld
Castricum
18-02 t/m 23-02
Pro Build 2002
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2001
29-12 t/m 06-01
Alpha Hypotheken 2001
W.C. 't Goede Veld
Castricum
30-06 t/m 08-07
SPRINGVEER 2001
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna