Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Maurits Post
Log in
Maurits Post
Toernooien van Maurits Post
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2017
26-08 t/m 26-08
NK Tiebreak Yspeert 2017
De Marsch
Paterswolde
31-07 t/m 06-08
TSH open categorie 3
TSH Haren
Haren
2015
22-06 t/m 28-06
ZTC Rabobank clubkampioenschappen enkel 2015
Zuidlaarder T.C.
Zuidlaren
2009
10-06 t/m 14-06
NRT 2009
G.S.T.C.
Groningen
2008
30-06 t/m 06-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2008 NRT
Tam
Groningen
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
2007
15-09 t/m 23-09
Tennisforce Quick Open 2007
Quick-Tennis
Oldenzaal
01-09 t/m 02-09
dorpen en steden 2007
KNLTB District Drenthe
27-08 t/m 02-09
De Taxi Veracket Open 2007
Veracket
Groningen
18-08 t/m 26-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2007
STB
Stadskanaal
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
21-07 t/m 29-07
De 4 Linden Open NRt 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
25-05 t/m 28-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2007 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
2006
23-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2006
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
07-08 t/m 13-08
Roder Journaal NRT 2006
T.V. R.E.O.
Roden
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
12-06 t/m 18-06
G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi
G.S.T.C.
Groningen
31-05 t/m 05-06
Nationale Ranglijsttoernooi 2006 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
10-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost toernooi 2005
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak 05.NRT
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
09-07 t/m 17-07
NCS-Repro Lobbelaer Open 2005
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
04-07 t/m 10-07
tam NRT
Tam
Groningen
13-06 t/m 19-06
G.S.T.C. C3 2005
G.S.T.C.
Groningen
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
16-08 t/m 22-08
Duintjer Open 2004
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century NRt 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century Open 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-08 t/m 08-08
Roder Journaal REO Open 2004
T.V. R.E.O.
Roden
12-07 t/m 18-07
Energiewacht345678
Meppeler L.T.C.
Meppel
21-06 t/m 27-06
Koningshoftoernooi 2004
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
30-01 t/m 07-02
Houtman Mode Open Indoor 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
2003
20-12 t/m 28-12
RTT Open 2003
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
16-08 t/m 24-08
Komtie toernooi 2003
Schager T.C.
Schagen
15-07 t/m 20-07
Energiewacht345678
Meppeler L.T.C.
Meppel
16-06 t/m 22-06
Profile Tyrecenter Friesekampioenschappen 2003
KNLTB District Friesland
06-06 t/m 09-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2003
D.L.T.C. Drachten
Drachten
31-01 t/m 02-02
Houtman Mode Open Indoor 2
Meppeler L.T.C.
Meppel
2002
17-06 t/m 22-06
20e Bosgra Beerda Midzomertoernooi
Kollumer T.C.
Kollum