Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Kristian van den Huijssen
Log in
Kristian van den Huijssen
Toernooien van Kristian van den Huijssen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2024
02-01 t/m 07-01
Berg&Bal padel en tennis Nieuwjaarstoernooi 2024
Sportpark Berg en Bal
2022
27-08 t/m 04-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2022
T.C. Bakkum
Castricum
2021
28-08 t/m 05-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2021
T.C. Bakkum
Castricum
2019
21-06 t/m 23-06
Club enkelweekend 2019
T.C. Bakkum
Castricum
2016
03-09 t/m 11-09
Clubkampioenschappen TV de Hout 2016
TV De Hout
Alkmaar
2014
23-08 t/m 31-08
Clubkampioenschappen TV de Hout 2014
TV De Hout
Alkmaar
2013
01-09 t/m 15-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2013
T.C. Bakkum
Castricum
24-08 t/m 01-09
2013 clubkampioenschappen TV de Hout
TV De Hout
Alkmaar
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
2012
02-09 t/m 16-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2012
T.C. Bakkum
Castricum
2010
29-08 t/m 12-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2010
T.C. Bakkum
Castricum
2009
31-08 t/m 13-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2009
T.C. Bakkum
Castricum
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-09 t/m 20-09
Clubkampioenschappen TC Bakkum 2008
T.C. Bakkum
Castricum
05-07 t/m 13-07
Ruijters Nes Toernooi 2008
T.C. Bergen
Bergen NH
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
11-08 t/m 19-08
23e Grass Devil Dubbeltoernooi 2007
K.Z.T.V.
Koog a/d Zaan
07-07 t/m 15-07
Ruijters Nes Toernooi 2007
T.C. Bergen
Bergen NH
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
04-09 t/m 17-09
Open Onderlinge 2006
T.C. Bakkum
Castricum
2005
06-08 t/m 14-08
De Langen 2005
T.C. Alkmaar
Alkmaar
30-07 t/m 07-08
Beverkoog 2005
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
18-06 t/m 26-06
Kennemerlandtoernooi 2005
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
11-07 t/m 18-07
badgastentoernooi 2004
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
26-06 t/m 04-07
Open Dem 2004
L.T.C. D.E.M.
Beverwijk
12-06 t/m 20-06
Kennemerlandtoernooi 2004
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
27-12 t/m 04-01
Alpha Hypotheken 2003
W.C. 't Goede Veld
Castricum
18-08 t/m 31-08
Clubkampioenschappen 2003
T.C. Bakkum
Castricum
16-08 t/m 24-08
Komtie toernooi 2003
Schager T.C.
Schagen
13-07 t/m 20-07
badgastentoernooi 2003
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
14-06 t/m 22-06
Kennemerlandtoernooi 2003
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
07-06 t/m 15-06
Dodo 2003
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
01-02 t/m 09-02
Apollo Winter Dubbeltoernooi 2003
T.V. Apollo
De Goorn
2002
03-08 t/m 11-08
De Langen Advies 2002
T.C. Alkmaar
Alkmaar
27-07 t/m 04-08
Beverkoog toernooi
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
22-06 t/m 30-06
HOGEDIJK OPEN 2002
T.C. Hogedijk
Egmond-Binnen
15-06 t/m 23-06
Oudorp v. Elck Groep Toernooi 2002
T.V. Oudorp
Oudorp
2001
30-06 t/m 08-07
Schoorl Toernooi 2001
T.C. Schoorl
Schoorl
23-06 t/m 01-07
HOGEDIJK OPEN 2001
T.C. Hogedijk
Egmond-Binnen
09-06 t/m 17-06
Radboud Expert Shop Everything toernooi 2001
Medemblikker T.C.
Medemblik