Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Luuk Stroink
Log in
Luuk Stroink
Toernooien van Luuk Stroink
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
26-12 t/m 02-01
Kersttoernooi 2021 TC Seven Aeren
T.C. Seven Aeren
Zevenaar
2012
18-06 t/m 24-06
Chip & Charge Clubkampioenschappen 2012
A.S.T.P.V. Chip & Charge
2011
05-06 t/m 11-06
Clubkampioenschappen 2011
A.S.T.P.V. Chip & Charge
2010
13-06 t/m 20-06
Clubkampioenschappen 2010
A.S.T.P.V. Chip & Charge
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
30-01 t/m 01-02
Bavaria Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
28-06 t/m 06-07
Heineken van Tilburg open 2008
Park Hoeven
Uden
07-06 t/m 15-06
Open Interfax 2008 LTC De Hoge Heide
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
19-03 t/m 30-03
Schutskamp Open 2008
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
05-03 t/m 16-03
Finaltrust-Euroseniortoernooi 2008
T.V. Wolfsbosch
Vught
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
08-07 t/m 16-07
Heusden Open
T.V. Heusden
Heusden
01-07 t/m 09-07
Bossche Omroep Toernooi 2006
B.T.C. de Pettelaer
's-Hertogenbosch
19-06 t/m 25-06
L.T.C. UDEN NAT.RANGLIJST TOERNOOI 2006
L.T.C. Uden
Uden
27-05 t/m 05-06
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
22-03 t/m 02-04
Matching Pool Open 2006
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
2005
13-08 t/m 21-08
NRE Q-ENERGY Open 2005
V.L.T. Bladel
Bladel
18-07 t/m 24-07
energiewacht nationale ranglijst toernooi 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-07 t/m 10-07
Open Souburg Toernooi 2005
T.C. Souburg
Oost-Souburg
20-06 t/m 26-06
LTC Uden Nat. ranglijst 2005
L.T.C. Uden
Uden
18-06 t/m 26-06
LTC uden open 2005
L.T.C. Uden
Uden
13-06 t/m 19-06
G.S.T.C. C3 2005
G.S.T.C.
Groningen
23-03 t/m 03-04
Matching Pool Open 2005
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
08-01 t/m 16-01
Amstelpark Tennis School Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
03-01 t/m 08-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2004
14-08 t/m 22-08
Open Bonus Toernooi 2004
LTV De Merletten
Boxtel
31-07 t/m 08-08
Open Toernooi TV Rosmalen 2004
T.V. Rosmalen
Rosmalen
12-07 t/m 18-07
27 ste meinwegtoernooi 2004
LTV Herkenbosch
Herkenbosch
03-07 t/m 11-07
Lobbelaer Open 2004
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
14-06 t/m 20-06
L.T.C. Uden E.M.I. open Nat. ranglijst.
L.T.C. Uden
Uden
22-05 t/m 31-05
Pinkstertoernooi 2004
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
24-03 t/m 04-04
Matching Pool Open 2004
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
26-01 t/m 01-02
A-Toernooi Geldrop Banen
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 04-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
2003
10-08 t/m 17-08
Dukenburg Open 2003
TPV Dukenburg Smash
Nijmegen
20-07 t/m 27-07
rapiditas open 2003
Rapiditas
Nijmegen
02-06 t/m 08-06
Ranglijsttoernooi Bastion 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
26-03 t/m 06-04
Matching Pool Open 2003
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
2002
11-08 t/m 18-08
Dukenburg Open 2002
TPV Dukenburg Smash
Nijmegen
03-08 t/m 11-08
Open Toernooi TV Rosmalen
T.V. Rosmalen
Rosmalen