Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Rosco Muller
Log in
Rosco Muller
Toernooien van Rosco Muller
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2019
17-06 t/m 30-06
CTAC Open Padeltoernooi 2019
TPC Maaspoort
Den Bosch
2018
17-11 t/m 18-11
ASTT 2018
A.S.T.P.V. Chip & Charge
22-10 t/m 04-11
Open Zuid-Nederlands Padel Kampioenschap 2018
TPC Maaspoort
Den Bosch
2017
09-09 t/m 17-09
Padel toernooi najaar 2017
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
03-09 t/m 09-09
clubkampioenschappen 2017 T.V. Hoorn
T.P.V. Hoorn
29-07 t/m 06-08
5 Sinnen KERSTEN RETAIL PADEL toernooi 2017
T.V. Elckerlyc
Purmerend
17-06 t/m 25-06
Hoorn Open Padeltoernooi 2017
T.P.V. Hoorn
25-03 t/m 02-04
Padeltoernooi Santana voorjaar 2017
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
2009
30-12 t/m 03-01
Sports Enzo NDT 2010
L.T.V. Lelystad
Lelystad
12-09 t/m 20-09
LTVL Clubkampioenschappen Senioren 2009
L.T.V. Lelystad
Lelystad
2008
13-09 t/m 21-09
LTVL Clubkampioenschappen Senioren 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
2007
15-09 t/m 23-09
Clubkampioenschappen senioren 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
2005
08-08 t/m 14-08
Roder Journaal NRT 2005
T.V. R.E.O.
Roden
11-06 t/m 19-06
Dodo 2005
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
2004
23-08 t/m 29-08
Moes Open BCD Toernooi
K.J.L.T.C.
Kampen
14-08 t/m 22-08
Rabobank Strokel Open 2004
T.V. Strokel
Harderwijk
07-08 t/m 15-08
Open Flevolandse kampioenschappen 2004
T.V. Poseidon
Lelystad
31-07 t/m 08-08
Open toernooi 2004
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
03-07 t/m 11-07
Levago Open 2004
L.T.V. Lelystad
Lelystad
23-06 t/m 04-07
Clubkampioenschappen 2004
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
05-06 t/m 13-06
Soest-Zuid Open 2004
T.V. Soest-Zuid
Soest
26-05 t/m 31-05
Nationaal Ranglijsttoernooi cat 1
L.T.C. Emmen
Emmen
20-03 t/m 28-03
Passie Open 2004
W.C. 't Goede Veld
Castricum
20-03 t/m 28-03
Passie Open 2004
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-03 t/m 06-03
Pro Build SCWF 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
30-01 t/m 07-02
Houtman Mode Open Indoor 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
01-01 t/m 04-01
Koploper Nieuwjaars Dubbeltoernooi 2004
L.T.V. Lelystad
Lelystad
2003
08-11 t/m 16-11
Henk Timmer Approach open
Approach
Enschede
06-09 t/m 14-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
24-08 t/m 31-08
Open ING Bank Tennistoernooi
K.J.L.T.C.
Kampen
16-08 t/m 24-08
Open Zeewolder Tenniskampioenschappen 2003
T.V. De Punt Zeewolde
Zeewolde
09-08 t/m 17-08
Open Flevolandse Kampioenschappen 2003
T.V. Poseidon
Lelystad
04-08 t/m 10-08
Roder Journaal NRT 2003
T.V. R.E.O.
Roden
15-07 t/m 20-07
Energiewacht345678
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-07 t/m 13-07
Levago Open 2003
L.T.V. Lelystad
Lelystad
02-06 t/m 08-06
Ranglijsttoernooi Bastion 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
22-03 t/m 30-03
StarTravel 2003
W.C. 't Goede Veld
Castricum
31-01 t/m 02-02
Houtman Mode Open Indoor 2
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 05-01
2e LTVL Open Nieuwjaars Dubbel Toernooi 2003
L.T.V. Lelystad
Lelystad
2002
31-08 t/m 08-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
26-08 t/m 01-09
ALTV TEPCI Open Cat. 1 , 3, 5, 7 ,nr 021029
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
30-03 t/m 07-04
O.L.V.S 2002
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
2001
18-08 t/m 26-08
Brabants Dagblad Circuit 2001
TPV Waalwijk
Waalwijk
14-07 t/m 22-07
Open toernooi van TV de Gouwen 2001
T.V. De Gouwen
Almere
30-06 t/m 08-07
Open Vale Ouwe B/C/D/E 2001
Tennis en Padel Club “De Vale Ouwe”
Putten
09-06 t/m 17-06
Radboud Expert Shop Everything toernooi 2001
Medemblikker T.C.
Medemblik