Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Thomas de Jong
Log in
Thomas de Jong
Toernooien van Thomas de Jong
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2010
23-08 t/m 05-09
Bulttoernooi 2010 (Clubkampioenschappen)
L.T.V. Vianen
Vianen
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
2009
19-03 t/m 29-03
Invitatietoernooi Tennisschool V&P 2009 - Giessenburg
Bas-ta
2008
05-09 t/m 14-09
Open Toernooi 2008
T.V. Waalrackets
VUREN
05-07 t/m 13-07
Van Hoytema 2008
C.T.V. De Doelen
Culemborg
20-06 t/m 29-06
1e Roli Sport en Thermagas Woudrichem Toernooi 2008
T.V. Woudrichem
Woudrichem
07-06 t/m 15-06
Rabobank Open Ter Weijde 2008
T.V. Ter Weijde
Culemborg
2006
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers NRT 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers Open 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
14-06 t/m 18-06
Tennis a d Maas
't heufke
Batenburg
03-06 t/m 11-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2006
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
31-05 t/m 05-06
Nationale Ranglijsttoernooi 2006 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
27-08 t/m 04-09
9e Rabo open senioren t.v. Uitwijk
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
15-08 t/m 21-08
Auto Century Cream Crackers NRT 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
30-07 t/m 07-08
Rabobank Strokel Open 2005
T.V. Strokel
Harderwijk
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
11-05 t/m 16-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2005 Emmen
L.T.C. Emmen
Emmen
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
26-12 t/m 02-01
RTT Open 2004
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
04-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost Toernooi
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
06-11 t/m 14-11
henk timmer 2004
Approach
Enschede
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
22-08 t/m 29-08
TEPCI RABO OPEN Cat 1,3,5,7. 2004
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century NRt 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century Open 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
27-06 t/m 04-07
Fortis Bilthoven Open 2004
T.C. Bilthoven
Bilthoven
07-06 t/m 13-06
peugeot willemse SMASH 2004
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
22-05 t/m 31-05
Pinkstertoernooi 2004
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
20-03 t/m 28-03
Passie Open 2004
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-03 t/m 06-03
Pro Build SCWF 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
30-01 t/m 07-02
Houtman Mode Open Indoor 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 04-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
2003
20-12 t/m 28-12
RTT Open 2003
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
06-12 t/m 20-12
HTC Huib Troost Toernooi
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
08-11 t/m 16-11
Henk Timmer Approach open
Approach
Enschede
13-10 t/m 19-10
Henk Timmer Circuit TS de Kloek Sportief op stap
Padel en Tennisschool De Kloek
12-10 t/m 18-10
Cor van Hoften 2003 Jeugdtoernooi
SLTV Racket
Schelluinen
06-09 t/m 14-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
20-07 t/m 27-07
rapiditas open 2003
Rapiditas
Nijmegen
14-06 t/m 22-06
EMI UDEN OPEN
L.T.C. Uden
Uden
09-06 t/m 15-06
Peugeot Willemse SMASH 2003
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
02-06 t/m 08-06
Ranglijsttoernooi Bastion 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
24-03 t/m 30-03
Huissen open 3, 4, 5, 6-toernooi 2003
T.V. Huissen
Huissen
2002
30-12 t/m 05-01
A-toernooi Tennisschool Henk van Hulst
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
21-12 t/m 29-12
RTT Open
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
16-11 t/m 17-11
Henk Timmer Approach Open
Approach
Enschede
29-06 t/m 07-07
Florie Open Toernooi Vianen 2002
L.T.V. Vianen
Vianen