Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Jori Meulenbeld
Log in
Jori Meulenbeld
Toernooien van Jori Meulenbeld
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
03-11 t/m 04-11
NK Pickleball 2023
KNLTB Landelijk
12-08 t/m 27-08
KNLTB NK beachtennis 2023
Beach Tennis Holland
05-08 t/m 05-08
5. KNLTB Eredivisie beachtennis 2023 -5-8-2023
KNLTB Landelijk
2022
21-08 t/m 28-08
NK beachtennis 2022
Beach Tennis Holland
2018
17-11 t/m 18-11
ASTT 2018
A.S.T.P.V. Chip & Charge
2016
05-09 t/m 11-09
Van Vliet Onderlinge 2016
T.V. Strokel
Harderwijk
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2015
30-12 t/m 03-01
bktennis-heuvelrug-dubbel
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
31-08 t/m 05-09
Van Vliet Onderlinge 2015
T.V. Strokel
Harderwijk
2014
31-08 t/m 06-09
Van Vliet Onderlinge 2014
T.V. Strokel
Harderwijk
2013
06-09 t/m 14-09
Van Vliet Onderlinge 2013
T.V. Strokel
Harderwijk
2012
30-08 t/m 08-09
Van Vliet Onderlinge 2012
T.V. Strokel
Harderwijk
30-06 t/m 08-07
Rhijenhof Open 2012
De Rhijenhof
2011
31-08 t/m 10-09
Van Vliet Onderlinge 2011
T.V. Strokel
Harderwijk
2010
01-09 t/m 11-09
Clubkampioenschappen 2010 Van Vliet Onderlinge
T.V. Strokel
Harderwijk
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
2009
20-12 t/m 29-12
Kersttoernooi 2009 (voor leden en halhuurders)
T.V. Strokel
Harderwijk
03-09 t/m 12-09
Clubkampioenschappen 2009
T.V. Strokel
Harderwijk
2008
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
27-11 t/m 30-11
Gelderse Masters 2008 (uitsluitend op invitatie)
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
05-07 t/m 13-07
Rabobank Open 2008
Nijkerkse T.C.
Nijkerk (GLD)
30-06 t/m 06-07
Jan Zevenhuizen 3 4 5 6 toernooi 2008 Nr.080420
TC Vaassen
Vaassen
07-06 t/m 15-06
Open toernooi 2008
T.V. Soest-Zuid
Soest
22-03 t/m 30-03
Tenniscenter-Henzen-Sport Open Toernooi 2008
T.V. Spitsbergen
Veenendaal
25-02 t/m 08-03
De Drie Poorten Voorjaarstoernooi
T.V. Sparta
Nijkerk GLD
2007
24-12 t/m 30-12
TCS Kersttoernooi 2007
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
03-09 t/m 09-09
Strokel clubkampioenschappen 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
20-08 t/m 26-08
Tepci Rabo Open 3,4,5,6,7,8 Toernooi 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
15-07 t/m 22-07
Strokel Open 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
07-07 t/m 15-07
Rabobank Open 2007
Nijkerkse T.C.
Nijkerk (GLD)
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
01-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2007
Tam
Groningen
11-06 t/m 17-06
GSTC NRT2007
G.S.T.C.
Groningen
2006
19-08 t/m 27-08
TC Park Veldwijk's Twentse Open 2006
TC Park Veldwijk
Hengelo
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
08-07 t/m 16-07
Lobbelaer Open 2006
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
03-07 t/m 09-07
AA Sports TAM Open 2006
Tam
Groningen
03-07 t/m 09-07
NRT tamopen2006
Tam
Groningen
17-06 t/m 25-06
Open Flevolandse kampioenschappen 2006
T.V. Poseidon
Lelystad
12-06 t/m 18-06
G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi
G.S.T.C.
Groningen
27-05 t/m 05-06
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
2005
22-08 t/m 28-08
TEPCI OPEN Cat 1,3,5,7. 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
15-08 t/m 21-08
Auto Century Cream Crackers NRT 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
08-08 t/m 14-08
Roder Journaal NRT 2005
T.V. R.E.O.
Roden
13-06 t/m 19-06
G.S.T.C. C3 2005
G.S.T.C.
Groningen
2004
25-11 t/m 28-11
Masters Gelderland 2004
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
28-08 t/m 05-09
Strokel clubkampioenschappen senioren 2004
T.V. Strokel
Harderwijk
21-08 t/m 29-08
Culi d'Or Open Zeewolder 2004
T.V. De Punt Zeewolde
Zeewolde
14-08 t/m 22-08
Rabobank Strokel Open 2004
T.V. Strokel
Harderwijk
25-06 t/m 04-07
Tv de Eemslag Koelewijn Bouw Open 2004
T.V. De Eemslag
Bunschoten Spakenburg
2003
25-08 t/m 31-08
TEPCI OPEN Cat 1 ,3,5,7 nr 031916 en 030495, 2003
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
16-08 t/m 24-08
Open Zeewolder Tenniskampioenschappen 2003
T.V. De Punt Zeewolde
Zeewolde
09-08 t/m 17-08
Open Flevolandse Kampioenschappen 2003
T.V. Poseidon
Lelystad
05-07 t/m 13-07
Levago Open 2003
L.T.V. Lelystad
Lelystad
14-06 t/m 22-06
Open toernooi
N.T.C. De Wiltsangh
Nunspeet
07-06 t/m 15-06
Soest-Zuid Open 2003
T.V. Soest-Zuid
Soest
31-05 t/m 08-06
Laakhuisje Open BikSan Sport-inn 2003
T.V.P. Het Laakhuisje
Putten
2002
17-08 t/m 25-08
Open Zeewolder Tenniskampioenschappen 2002
T.V. De Punt Zeewolde
Zeewolde
10-08 t/m 18-08
Open Flevolandse Kampioenschappen 2002
T.V. Poseidon
Lelystad
22-06 t/m 30-06
Open 3,5,6,7,8 en 9 Nijeborgh Toernooi
L.T.V. Irminloo
Ermelo