Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Benjamin Reek
Log in
Benjamin Reek
Toernooien van Benjamin Reek
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2019
22-11 t/m 24-11
NK-mini 2019
Tam
Groningen
2017
24-11 t/m 26-11
NK-mini 2017
Tam
Groningen
10-06 t/m 18-06
KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Regio
KNLTB
2016
18-11 t/m 20-11
Pintelier NK-minitennis 2016
Tam
Groningen
2015
13-11 t/m 15-11
de Pintelier NK Minitennis 2015
Tam
Groningen
2014
14-11 t/m 16-11
BDO NK minitennis 2014
Tam
Groningen
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
08-11 t/m 10-11
Powertennis.nl NK Minitennis 2013
Tam
Groningen
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
08-12 t/m 08-12
LK Minitennis 2012
W.C. Hoensbroek Indoor
09-11 t/m 11-11
NK Minitennis 2012
Tam
Groningen
30-06 t/m 08-07
Rhijenhof Open 2012
De Rhijenhof
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
04-11 t/m 06-11
NK Minitennis 2011
Tam
Groningen
25-02 t/m 27-02
Asten Open 2011
TV 't Root
Asten
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
05-11 t/m 07-11
NK Minitennis 2010
Tam
Groningen
10-09 t/m 26-09
clubkampioenschappen 2010
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
11-09 t/m 27-09
clubkampioenschappen 2009
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 30-12
Parkstad Open Jos Breij Toernooi 2008
Parkstadsportcentrum
16-11 t/m 23-11
Topic Challenge 2008
W.C. Hoensbroek Indoor
13-09 t/m 14-09
Masters_Limburg_08
T.C. Velden
Velden
05-09 t/m 21-09
Clubkampioenschappen 2008
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
14-07 t/m 20-07
Luxam Open 2008
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
28-06 t/m 06-07
Open Hulsbergse Tenniskampioenschappen 2008
T.C. Hulsberg
Hulsberg
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
15-12 t/m 30-12
Parkstad Jos Brey Toernooi 2007
L.T.C. Dentgenbach '79
Kerkrade
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
07-09 t/m 23-09
TCN Clubkampioenschappen 2007
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
30-06 t/m 08-07
Open Hulsbergse Tenniskampioenschappen 2007
T.C. Hulsberg
Hulsberg
04-06 t/m 10-06
Nieuwenhagen Open 2007
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
16-12 t/m 30-12
Parkstad Open 2006
T.C. Hulsberg
Hulsberg
03-06 t/m 11-06
Nieuwenhagen Open 2006
TC Nieuwenhagen
Landgraaf
2005
17-12 t/m 30-12
Parkstad-Consten-Brey Tennistoernooi 2005
T.C. Hulsberg
Hulsberg
03-09 t/m 11-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2005
T.V. Hamo
Oosterhout
03-07 t/m 10-07
Bilthoven Open 2005
T.C. Bilthoven
Bilthoven
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
23-01 t/m 30-01
A-Toernooi Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 08-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2004
04-09 t/m 12-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
12-07 t/m 18-07
27 ste meinwegtoernooi 2004
LTV Herkenbosch
Herkenbosch
26-06 t/m 04-07
Open Hulsbergse Tenniskampioenschappen 2004
T.C. Hulsberg
Hulsberg
2003
06-09 t/m 14-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
28-07 t/m 03-08
Eneco Energie Open Limburgse 2003
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
14-07 t/m 20-07
26 ste meinwegtoernooi 2003
LTV Herkenbosch
Herkenbosch
28-06 t/m 06-07
Open Hulsbergse 2003
T.C. Hulsberg
Hulsberg