Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Don Ernsting
Log in
Don Ernsting
Toernooien van Don Ernsting
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2019
15-03 t/m 16-03
Decathlon after winter-dip padeltoernooi
T.C. Daalmeer
Alkmaar
2009
19-06 t/m 21-06
Clubkampioenschappen 2009 tie-break
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
14-06 t/m 22-06
De Hypotheekwinkel Open 2008
T.V. Oudorp
Oudorp
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
15-07 t/m 22-07
Strokel Open 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
16-06 t/m 24-06
Hypotheekwinkel Open 2007
T.V. Oudorp
Oudorp
09-06 t/m 17-06
Dodo 2007
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers NRT 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers Open 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
05-08 t/m 13-08
HLB Kaasstadtoernooi
T.C. Alkmaar
Alkmaar
29-07 t/m 06-08
Van de Ridder Beverkoog 2006
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
22-07 t/m 30-07
Schot Open 2006
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
2005
02-07 t/m 10-07
Kuyper & Blom Makelaars Dors Open 2005
TC Heiloo United
Heiloo
18-06 t/m 26-06
Oudorp Van Elck Groep toernooi 2005
T.V. Oudorp
Oudorp
11-06 t/m 19-06
Spinbal 2005
T.C. Daalmeer
Alkmaar
2004
11-07 t/m 18-07
badgastentoernooi 2004
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
03-07 t/m 11-07
Ruijters Nes Toernooi 2004
T.C. Bergen
Bergen NH
26-06 t/m 04-07
Kees&Kees Dors Open 2004
TC Heiloo United
Heiloo
05-06 t/m 13-06
Spinbal2004
T.C. Daalmeer
Alkmaar
2003
19-07 t/m 27-07
Schot Open 2003
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
13-07 t/m 20-07
badgastentoernooi 2003
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
05-07 t/m 13-07
Nes Toernooi 2003
T.C. Bergen
Bergen NH
28-06 t/m 06-07
Van der Borden Jubileum Open Dorstoernooi 2003
TC Heiloo United
Heiloo
21-06 t/m 29-06
Hogedijk Open 2003
T.C. Hogedijk
Egmond-Binnen
14-06 t/m 22-06
Oudorp van Elck Groep Toernooi
T.V. Oudorp
Oudorp
07-06 t/m 15-06
Spinbal Dubbeltoernooi 2003
T.C. Daalmeer
Alkmaar
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
04-10 t/m 06-10
De Hypotheekwinkel Tennis-Masters 2002
T.V. Oudorp
Oudorp
10-08 t/m 18-08
OJCK
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
03-08 t/m 11-08
De Langen Advies 2002
T.C. Alkmaar
Alkmaar
27-07 t/m 04-08
Beverkoog toernooi
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
20-07 t/m 28-07
Schot Open 2002
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
29-06 t/m 07-07
Van der Borden Open Dorstoernooi 2002
TC Heiloo United
Heiloo
22-06 t/m 30-06
Tannes 2002
T.V. Het Vennewater
Heiloo
15-06 t/m 23-06
Oudorp v. Elck Groep Toernooi 2002
T.V. Oudorp
Oudorp
05-06 t/m 16-06
Spinbal 2002
T.C. Daalmeer
Alkmaar
30-03 t/m 07-04
Zuiderduin Finales
T.V. Wimmenum
Egmond a/d Hoef
2001
22-12 t/m 06-01
TENNISCENTRUM DAALMEER EINDEJAARSTOERNOOI 01\02
T.C. Daalmeer
Alkmaar
18-08 t/m 26-08
OJCK 2001
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
30-06 t/m 08-07
Alkmaars jeugdtoernooi 2001
T.C. Alkmaar
Alkmaar
09-06 t/m 17-06
Spinbal 2001
T.C. Daalmeer
Alkmaar