Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Dave de Graaf
Log in
Dave de Graaf
Toernooien van Dave de Graaf
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
17-06 t/m 24-06
Clubkampioenschappen Thornooi
Thor de Bataaf
2016
18-06 t/m 26-06
Thornooi 2016
Thor de Bataaf
2013
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2012
30-06 t/m 08-07
Rhijenhof Open 2012
De Rhijenhof
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
2009
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
06-12 t/m 14-12
Henk Timmer Circuit Huib Troost Toernooi
Amstelpark ATS
Amsterdam
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
18-09 t/m 28-09
Purmerend Open 2008
TV Purmerend
Purmerend
30-08 t/m 07-09
TASKIT Open 2008
T.V. Neckslag
Wijdewormer
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
18-08 t/m 24-08
Tepci Rabo Open 1,3,4,5,6,7,8 Toernooi 2008
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
15-08 t/m 24-08
KIA (Kleverlaan) Jonkerspark Open 2008!
TV Jonkers
Noordwijkerhout
10-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream Open 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
04-08 t/m 10-08
Roder Journaal NRT 2008
T.V. R.E.O.
Roden
19-07 t/m 27-07
HealthCity Vught Open 2008
Tennis Academy Brabant
14-07 t/m 20-07
Energiewacht toernooi 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
16-06 t/m 22-06
BSU Nationaal Ranglijsttoernooi LTC Uden 2008
L.T.C. Uden
Uden
14-06 t/m 22-06
BSU Open 2008
L.T.C. Uden
Uden
09-06 t/m 15-06
G.S.T.C. Open 2008
G.S.T.C.
Groningen
09-06 t/m 15-06
NRT G.S.T.C.
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-05 t/m 12-05
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
12-11 t/m 18-11
Masters NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
19-09 t/m 30-09
Purmerend Open 2007
TV Purmerend
Purmerend
01-09 t/m 09-09
TASKIT Open 2007
T.V. Neckslag
Wijdewormer
25-08 t/m 02-09
Topspin open tennistoernooi 2007
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
18-08 t/m 26-08
Komtie toernooi 2007
Schager T.C.
Schagen
04-08 t/m 12-08
Beemster Kaasstadtoernooi 2007
T.C. Alkmaar
Alkmaar
28-07 t/m 05-08
Van de Ridder Beverkoog 2007
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
21-07 t/m 29-07
Badgastentoernooi Petten 2007
TC Petten
Petten
16-07 t/m 22-07
52e Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijsttoernooi 4-sterren)
T.C. Roomburg
Leiden
14-07 t/m 22-07
52e Open Leidse Kampioenschappen 2007
T.C. Roomburg
Leiden
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
11-06 t/m 17-06
G.S.T.C. Open Toernooi 2007
G.S.T.C.
Groningen
11-06 t/m 17-06
GSTC NRT2007
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 10-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2007
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
25-05 t/m 28-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2007 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
22-05 t/m 28-05
Dr. Van Leeuwentoernooi 2007
L.T.C. Emmen
Emmen
2006
23-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2006
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
07-08 t/m 13-08
Roder Journaal NRT 2006
T.V. R.E.O.
Roden
31-07 t/m 06-08
SLA RAAK OPEN weektoernooi 2006
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
10-06 t/m 18-06
Dodo 2006
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
31-05 t/m 05-06
Nationale Ranglijsttoernooi 2006 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
30-05 t/m 05-06
Dr. Van Leeuwentoernooi 2006
L.T.C. Emmen
Emmen
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-01 t/m 15-01
Amstelpark A toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak 05.NRT
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
02-07 t/m 10-07
Open Souburg Toernooi 2005
T.C. Souburg
Oost-Souburg
11-06 t/m 19-06
Dodo 2005
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
26-03 t/m 03-04
O.L.V.S. 2005
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
08-01 t/m 16-01
Amstelpark Tennis School Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
14-08 t/m 22-08
Komtie 2004
Schager T.C.
Schagen
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century Open 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
24-07 t/m 01-08
Beverkoog 2004
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
17-07 t/m 25-07
Badgastentoernooi 2004
TC Petten
Petten
11-07 t/m 18-07
badgastentoernooi 2004
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
05-06 t/m 13-06
Dodo 2004
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
27-03 t/m 04-04
O.L.V.S. 2004
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
20-03 t/m 28-03
Passie Open 2004
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-03 t/m 06-03
Pro Build SCWF 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
2003
27-12 t/m 04-01
Alpha Hypotheken 2003
W.C. 't Goede Veld
Castricum
13-10 t/m 19-10
Henk Timmer Circuit TS de Kloek Sportief op stap
Padel en Tennisschool De Kloek
16-08 t/m 24-08
Komtie toernooi 2003
Schager T.C.
Schagen
02-08 t/m 10-08
Het Open Sluistoernooi 2003 Slootdorp
T.V. Sluis I
Slootdorp
26-07 t/m 03-08
Beverkoog 28
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
19-07 t/m 27-07
Badgastentoernooi 2003
TC Petten
Petten
13-07 t/m 20-07
badgastentoernooi 2003
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
28-06 t/m 06-07
Van der Borden Jubileum Open Dorstoernooi 2003
TC Heiloo United
Heiloo
14-06 t/m 22-06
Middenmeer Open Toernooi 2003
T.C. Middenmeer
Middenmeer
07-06 t/m 15-06
Dodo 2003
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
29-03 t/m 06-04
O.L.V.S.2003
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
22-03 t/m 30-03
StarTravel 2003
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-02 t/m 09-02
Apollo Winter Dubbeltoernooi 2003
T.V. Apollo
De Goorn
2002
04-10 t/m 06-10
De Hypotheekwinkel Tennis-Masters 2002
T.V. Oudorp
Oudorp