Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Peter Hendriks
Log in
Peter Hendriks
Toernooien van Peter Hendriks
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2008
13-07 t/m 20-07
Tesseltoernooi 2008
T.V. Deuce
Den Burg - Texel
05-07 t/m 13-07
Holland Stores Marine Zandlopertoernooi 2008
T.V. Julianadorp
Julianadorp
28-06 t/m 06-07
springveertoernooi 2008
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
2007
25-08 t/m 02-09
Topspin open tennistoernooi 2007
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
18-08 t/m 26-08
Komtie toernooi 2007
Schager T.C.
Schagen
28-07 t/m 05-08
Akse Media Open (VH Tongtoernooi)
Helderse T.C.
Den Helder
30-06 t/m 08-07
Springveertoernooi 2007
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
2006
26-08 t/m 03-09
T.C. Topspin toernooi 2006
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
19-08 t/m 27-08
Komtie toernooi 2006
Schager T.C.
Schagen
29-07 t/m 06-08
Tongtoernooi 2006
Helderse T.C.
Den Helder
22-07 t/m 30-07
Badgastentoernooi 2006
TC Petten
Petten
16-07 t/m 23-07
tesseltoernooi 2006
T.V. Deuce
Den Burg - Texel
08-07 t/m 16-07
Rentex Floron Zandlopertoernooi 2006
T.V. Julianadorp
Julianadorp
01-07 t/m 09-07
Springveertoernooi 2006
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
2005
27-08 t/m 04-09
TC Topspin open tennistoernooi 2005
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
20-08 t/m 28-08
Komtie toernooi 2005
Schager T.C.
Schagen
30-07 t/m 07-08
TONG Toernooi 2005
Helderse T.C.
Den Helder
23-07 t/m 31-07
Badgastentoernooi 2005
TC Petten
Petten
17-07 t/m 24-07
Badgastentoernooi 2005
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
17-07 t/m 24-07
tesseltoernooi 2005
T.V. Deuce
Den Burg - Texel
02-07 t/m 10-07
springveer 2005
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
25-06 t/m 03-07
Kokkerstoernooi 2005
T.C. Hippo
Hippolytushoef
2004
14-08 t/m 22-08
Komtie 2004
Schager T.C.
Schagen
31-07 t/m 08-08
Het Open Sluistoernooi 2004 Slootdorp
T.V. Sluis I
Slootdorp
24-07 t/m 01-08
Tongtoernooi 2004
Helderse T.C.
Den Helder
17-07 t/m 25-07
Badgastentoernooi 2004
TC Petten
Petten
11-07 t/m 18-07
tesseltoernooi 2004
T.V. Deuce
Den Burg - Texel
03-07 t/m 11-07
Rentex Floron Zandlopertoernooi 2004
T.V. Julianadorp
Julianadorp
26-06 t/m 04-07
springveer 2004
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
2003
16-08 t/m 24-08
Komtie toernooi 2003
Schager T.C.
Schagen
02-08 t/m 10-08
Het Open Sluistoernooi 2003 Slootdorp
T.V. Sluis I
Slootdorp
26-07 t/m 03-08
Tong Toernooi 2003
Helderse T.C.
Den Helder
19-07 t/m 27-07
Badgastentoernooi 2003
TC Petten
Petten
05-07 t/m 13-07
Rentex Floron Zandlopertoernooi 2003
T.V. Julianadorp
Julianadorp
28-06 t/m 06-07
springveer 2003
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
04-01 t/m 12-01
Sportcity Schagen Indoortennistoernooi 2003
T.V. De Ballen
Schagen
2002
17-08 t/m 25-08
Komtietoernooi 2002
Schager T.C.
Schagen
03-08 t/m 11-08
Sluistoernooi
T.V. Sluis I
Slootdorp
27-07 t/m 04-08
Tong Toernooi 2002
Helderse T.C.
Den Helder
20-07 t/m 28-07
Badgastentoernooi 2002
TC Petten
Petten
15-06 t/m 23-06
Middenmeer open 2002
T.C. Middenmeer
Middenmeer
2001
28-07 t/m 05-08
Tong Toernooi 2001
Helderse T.C.
Den Helder
30-06 t/m 08-07
SPRINGVEER 2001
T.V. Anna Paulowna
Anna Paulowna