Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Mathys Bloem
Log in
Mathys Bloem
Toernooien van Mathys Bloem
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2019
26-12 t/m 01-01
STM - Intersport/Twinsport Dubbelkersttoernooi 2019
Stichting Tennishal de Munnik
2018
26-12 t/m 01-01
dubbelkersttoernooi de Munnik 2018
Stichting Tennishal de Munnik
2013
29-06 t/m 07-07
LTC Oud Wassenaar Open Toernooi 2013
L.T.C. Oud-Wassenaar
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
2009
19-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
05-09 t/m 13-09
LTC Leeuwenbergh Clubkampioenschappen 2009
L.T.C. Leeuwenbergh
Den Haag
22-08 t/m 30-08
Thermphos Maeneblusschers 2009
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
14-09 t/m 21-09
SmashingDubbel Toernooi 2008
L.T.V. Flehite
Amersfoort
11-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream NRT 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
10-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream Open 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
26-07 t/m 03-08
Rabobank 't Melkhuisje Open 2008
H.L.T.C. 't Melkhuisje
Hilversum
14-07 t/m 20-07
Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijst Toernooi)
T.C. Roomburg
Leiden
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
08-06 t/m 15-06
1e Obvius Open
D.S.T.V. Obvius
Delft
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
2007
22-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2007
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
01-09 t/m 09-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2007
T.V. Hamo
Oosterhout
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
16-07 t/m 22-07
52e Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijsttoernooi 4-sterren)
T.C. Roomburg
Leiden
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
02-06 t/m 10-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2007
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
25-05 t/m 28-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2007 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
09-12 t/m 17-12
HTC Huib Troost Toernooi 2006
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
07-08 t/m 13-08
Roder Journaal NRT 2006
T.V. R.E.O.
Roden
08-07 t/m 16-07
Lobbelaer Open 2006
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
12-06 t/m 18-06
Hartman Uitzendburo SMASH TOERNOOI 2006
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
03-06 t/m 11-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2006
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 07-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
10-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost toernooi 2005
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
08-08 t/m 14-08
Roder Journaal NRT 2005
T.V. R.E.O.
Roden
18-07 t/m 24-07
energiewacht nationale ranglijst toernooi 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
09-07 t/m 17-07
NCS-Repro Lobbelaer Open 2005
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
02-07 t/m 10-07
Open Souburg Toernooi 2005
T.C. Souburg
Oost-Souburg
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
2003
29-12 t/m 04-01
K3 Geldrop Banen
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-07 t/m 26-07
K3
T.C. Animo
Terneuzen
19-01 t/m 23-03
DWJC
KNLTB District Leiden
Haarlem
2002
18-10 t/m 03-11
Saab Haeghstad Open herfsttoernooi 2002
T.V. Buytenwegh
Zoetermeer
2001
19-10 t/m 28-10
Open Herfsttoernooi 2001
T.V. Buytenwegh
Zoetermeer