Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Stefan Bodde
Log in
Stefan Bodde
Toernooien van Stefan Bodde
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2019
05-09 t/m 14-09
New York Pizza Clubkampioenschappen T.C. 't Nijlan 2019
T.C. ’t Nijlân
Leeuwarden
2017
18-06 t/m 15-10
Friesland Cup 2017
KNLTB
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
08-11 t/m 10-11
Powertennis.nl NK Minitennis 2013
Tam
Groningen
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
2011
04-11 t/m 06-11
NK Minitennis 2011
Tam
Groningen
2010
05-11 t/m 07-11
NK Minitennis 2010
Tam
Groningen
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
10-06 t/m 14-06
NRT 2009
G.S.T.C.
Groningen
2008
07-11 t/m 09-11
NK Minitennis 2008
Tam
Groningen
25-10 t/m 02-11
henk timmer herfst 2008 heren
Approach
Enschede
11-09 t/m 14-09
Regiomasters Regio NO 2008
KNLTB District Friesland
18-08 t/m 24-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2008
STB
Stadskanaal
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
19-07 t/m 27-07
De 4 Linden Open 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
30-06 t/m 06-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2008 NRT
Tam
Groningen
29-06 t/m 06-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2008
Tam
Groningen
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
13-09 t/m 16-09
Regio Masters Noord-Oost 2007
KNLTB District Groningen-Drenthe
18-08 t/m 26-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2007
STB
Stadskanaal
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
06-08 t/m 12-08
Roder Journaal NRT 2007
T.V. R.E.O.
Roden
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 29-07
De 4 Linden Open NRt 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
01-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2007
Tam
Groningen
10-06 t/m 17-06
Snakeware Friese Tenniskampioenschappen 2007
KNLTB District Friesland
25-05 t/m 28-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2007
D.L.T.C. Drachten
Drachten
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
26-12 t/m 31-12
De Goede Woning Kersttoenooi 2006
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
25-11 t/m 25-11
regio Noordoost Team Masters 2006
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
07-09 t/m 10-09
Regio Masters Noordoost 2006
L.T.C. Emmen
Emmen
07-08 t/m 13-08
Roder Journaal NRT 2006
T.V. R.E.O.
Roden
31-07 t/m 06-08
SLA RAAK OPEN weektoernooi 2006
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
03-07 t/m 09-07
AA Sports TAM Open 2006
Tam
Groningen
03-07 t/m 09-07
NRT tamopen2006
Tam
Groningen
10-06 t/m 18-06
Snakeware Friese Tenniskampioenschappen 2006
KNLTB District Friesland
02-06 t/m 05-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
28-01 t/m 05-02
Kiekebos&Bakker Open Indoor 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
2005
17-12 t/m 24-12
Kersttoernooi 2005
T.V. Rackethal Assen
ASSEN
15-09 t/m 18-09
Regio Masters Noordoost 2005
KNLTB District Friesland
28-08 t/m 04-09
Lauswolttoernooi 2005
T.C. Lauswolt
BEETSTERZWAAG
20-08 t/m 28-08
Friesland Bank Gorredijkster Open 2005
L.T.C. Gorredijk
Gorredijk
15-08 t/m 21-08
Auto Century Cream Crackers NRT 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
30-07 t/m 07-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2005
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
12-06 t/m 19-06
Profile Tyrecenter-FTK2005
KNLTB District Friesland
13-05 t/m 16-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2005
D.L.T.C. Drachten
Drachten
02-05 t/m 04-05
DJK Friesland 2005
KNLTB District Friesland
29-01 t/m 06-02
Houtman Mode Indoor 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
17-10 t/m 24-10
TEAN OLTC K4 Herfsttoernooi
A.T.C. Tean
ALPHEN AAN DEN RIJN
10-09 t/m 12-09
Regio Masters Noordoost cat. 5-8
KNLTB Landelijk
15-08 t/m 22-08
LAUSWOLTTOERNOOI 2004
T.C. Lauswolt
BEETSTERZWAAG
12-07 t/m 18-07
27 ste meinwegtoernooi 2004
LTV Herkenbosch
Herkenbosch
05-07 t/m 11-07
Open GLTB 2004
G.L.T.B.
Groningen
05-06 t/m 13-06
Profile TyrecenterFriesetenniskampioenschappen2004
KNLTB District Friesland
28-05 t/m 31-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2004
D.L.T.C. Drachten
Drachten
17-05 t/m 21-05
DJK Friesland 2004
KNLTB District Friesland
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
K3 Kersttoernooi 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
13-10 t/m 19-10
K4-Winter2003
Meppeler L.T.C.
Meppel
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
06-06 t/m 09-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2003
D.L.T.C. Drachten
Drachten
26-05 t/m 30-05
DJK Friesland 2003
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
2002
23-12 t/m 29-12
K3 Kersttoernooi 2002
Tenniscentrum Enschede
Enschede