Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Andoni Kapnisakis
Log in
Andoni Kapnisakis
Toernooien van Andoni Kapnisakis
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2012
20-08 t/m 26-08
JP VAN EESTEREN TENNIS CIRCUIT 2012
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2011
29-06 t/m 09-07
LLTC clubkampioenschappen senioren 2011
Larense L.T.C.
Laren NH
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
06-12 t/m 14-12
Henk Timmer Circuit Huib Troost Toernooi
Amstelpark ATS
Amsterdam
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
25-10 t/m 02-11
henk timmer herfst 2008 heren
Approach
Enschede
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
11-08 t/m 17-08
NTK 2008
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 27-07
Open toernooi 2008
Rapiditas
Nijmegen
14-07 t/m 20-07
Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijst Toernooi)
T.C. Roomburg
Leiden
29-06 t/m 06-07
Bank of Scotland Bilthoven Open 2008
T.C. Bilthoven
Bilthoven
03-05 t/m 12-05
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
06-01 t/m 14-01
Amstelpark Henk Timmer Circuit 2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
09-12 t/m 17-12
HTC Huib Troost Toernooi 2006
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
31-05 t/m 05-06
Nationale Ranglijsttoernooi 2006 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
07-01 t/m 15-01
Amstelpark A toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
10-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost toernooi 2005
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
03-09 t/m 11-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2005
T.V. Hamo
Oosterhout
03-07 t/m 10-07
Bilthoven Open 2005
T.C. Bilthoven
Bilthoven
25-06 t/m 03-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2005
ULTC-Iduna
Utrecht
11-05 t/m 16-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2005 Emmen
L.T.C. Emmen
Emmen
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
23-01 t/m 30-01
A-Toernooi Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
08-01 t/m 16-01
Amstelpark Tennis School Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
26-12 t/m 02-01
RTT Open 2004
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
04-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost Toernooi
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
06-11 t/m 14-11
henk timmer 2004
Approach
Enschede
22-08 t/m 29-08
TEPCI RABO OPEN Cat 1,3,5,7. 2004
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
27-06 t/m 04-07
Fortis Bilthoven Open 2004
T.C. Bilthoven
Bilthoven
20-03 t/m 28-03
Passie Open 2004
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-03 t/m 06-03
Pro Build SCWF 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
30-01 t/m 07-02
Houtman Mode Open Indoor 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
26-01 t/m 01-02
A-Toernooi Geldrop Banen
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 11-01
AMSTELPERK A-TOERNOOI HENK TIMMER 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 04-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
2003
08-11 t/m 16-11
Henk Timmer Approach open
Approach
Enschede
13-10 t/m 19-10
Henk Timmer Circuit TS de Kloek Sportief op stap
Padel en Tennisschool De Kloek
30-08 t/m 07-09
Open Domstad Toernooi 2003
T.C. Domstad
Utrecht
2002
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord
2001
01-07 t/m 08-07
BILTHOVEN ING OPEN 2001
T.C. Bilthoven
Bilthoven