Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Ivo Hu
Log in
Ivo Hu
Toernooien van Ivo Hu
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE18
KNLTB Landelijk
19-07 t/m 27-07
TOC Open 2008
T.O.C.
Capelle a/d IJssel
14-06 t/m 22-06
TOEG Open 2008
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam
Rotterdam
01-06 t/m 08-06
Vlastoernooi 2008
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
03-05 t/m 12-05
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
22-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2007
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
01-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2007
Tam
Groningen
23-06 t/m 01-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2007
ULTC-Iduna
Utrecht
18-06 t/m 24-06
BSU Nationaal Ranglijsttoernooi LTC Uden 2007
L.T.C. Uden
Uden
11-06 t/m 17-06
Aeolus Oledo Smashtoernooi 2007
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
23-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2006
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
09-12 t/m 17-12
HTC Huib Troost Toernooi 2006
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
12-06 t/m 18-06
Hartman Uitzendburo SMASH TOERNOOI 2006
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
03-06 t/m 11-06
Vlastoernooi 2006
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
09-07 t/m 17-07
TVO Controlec Open
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
2004
17-10 t/m 24-10
TEAN OLTC K4 Herfsttoernooi
A.T.C. Tean
ALPHEN AAN DEN RIJN
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
10-07 t/m 20-07
20e Open Toernooi TV Menheerse
T.V. Menheerse
Middelharnis
07-06 t/m 13-06
peugeot willemse SMASH 2004
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
03-05 t/m 08-05
K 4 toernooi 2004
T.V. De Drie Heugels
Zwijndrecht
2003
21-07 t/m 26-07
K3
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 18-07
OTV K3 Jeugdranglijsttoernooi 2003
O.T.V.
Oosterbeek
09-06 t/m 15-06
Peugeot Willemse SMASH 2003
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
2002
29-07 t/m 04-08
Bassie toernooi 2002
T.C. Bas Dongen
Dongen