Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sjors Blaauw
Log in
Sjors Blaauw
Toernooien van Sjors Blaauw
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
22-09 t/m 04-10
Clubkampioenschappen enkel en mix 2014
T.V. Wognum
Wognum
04-03 t/m 15-03
Clubkampioenschappen dubbel 2014
T.V. Wognum
Wognum
2008
10-11 t/m 16-11
Masters NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
26-08 t/m 06-09
TV Wognum Clubkampioenschappen september 2008
T.V. Wognum
Wognum
16-08 t/m 24-08
't Woud Overspoor Toernooi 2008
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
09-08 t/m 17-08
bangert
L.T.C. Wings-Blokker
Oosterblokker
12-07 t/m 20-07
Swaegh Open 2008
T.V. Swaegh
Zwaag
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
28-06 t/m 06-07
Peter Ursem Mitsubishi Noordhoevetoernooi 2008
T.V. Wognum
Wognum
07-06 t/m 15-06
26e Westfriese kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
15-03 t/m 23-03
'tGouwtje Voorjaarsdubbeltoernooi 2008
TV 't Gouwtje
Midwoud
04-03 t/m 15-03
TV Wognum Clubkampioenschappen maart 2008
T.V. Wognum
Wognum
23-02 t/m 02-03
Swaegh Koedshal 2008
T.V. Swaegh
Zwaag
2007
29-08 t/m 09-09
TV Wognum Clubkampioenschappen september 2007
T.V. Wognum
Wognum
18-08 t/m 26-08
't Woud Overspoor toernooi 2007
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
11-08 t/m 19-08
Bangert Notaris Alsema & Van Duin Toernooi 2007
L.T.C. Wings-Blokker
Oosterblokker
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
30-06 t/m 08-07
Peter Ursem MitsubishiNoordhoevetoernooi 2007
T.V. Wognum
Wognum
22-03 t/m 01-04
TVWOGNUM Clubkampioenschappen maart 2007
T.V. Wognum
Wognum
2006
30-08 t/m 10-09
TVWOGNUM Clubkampioenschappen september 2006
T.V. Wognum
Wognum
19-08 t/m 27-08
't Woud open Toernooi 2006
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
01-07 t/m 09-07
Noordhoeve Toernooi 2006
T.V. Wognum
Wognum
24-06 t/m 02-07
Edmon Keukens Over & Weer Toernooi 2006
T.V. Obdam
Obdam
08-03 t/m 19-03
TVWOGNUM Clubkampioenschappen maart 2006
T.V. Wognum
Wognum
25-02 t/m 05-03
Swaegh Koedshal 2006
T.V. Swaegh
Zwaag
2005
31-08 t/m 11-09
TVWOGNUM Clubkampioenschappen september 2005
T.V. Wognum
Wognum
20-08 t/m 28-08
Komtie toernooi 2005
Schager T.C.
Schagen
13-08 t/m 21-08
Bangert Notaris Alsema Toernooi 2005
L.T.C. Wings-Blokker
Oosterblokker
02-07 t/m 10-07
Noordhoeve Toernooi 2005
T.V. Wognum
Wognum
11-06 t/m 19-06
23e Westfries Kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
10-03 t/m 20-03
TVWOGNUM Clubkampioenschappen maart 2005
T.V. Wognum
Wognum
2004
01-09 t/m 12-09
TVWOGNUM Clubkampioenschappen september 2004
T.V. Wognum
Wognum
14-08 t/m 22-08
't Woud Open Toernooi 2004
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
26-06 t/m 04-07
Noordhoeve Toernooi 2004
T.V. Wognum
Wognum
05-06 t/m 13-06
22e Westfries Kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
18-03 t/m 28-03
TVWOGNUM Clubkampioenschappen maart 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
11-10 t/m 18-10
Jeugd 2003
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
16-08 t/m 24-08
't Woud Open toernooi 2003
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
09-08 t/m 17-08
Bangerttoernooi 2003 te Oosterblokker
L.T.C. Wings-Blokker
Oosterblokker
28-06 t/m 06-07
Noordhoeve Toernooi 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
29-06 t/m 07-07
Noordhoeve toernooi
T.V. Wognum
Wognum
2001
09-06 t/m 16-06
Helderman H.H.W. Open jeugd 2001
T.V. Obdam
Obdam