Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Milco Trampe
Log in
Milco Trampe
Toernooien van Milco Trampe
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2013
29-06 t/m 07-07
Heerhugowaards Open 2013
TPV Heerhugowaard
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
2009
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
06-12 t/m 14-12
Henk Timmer Circuit Huib Troost Toernooi
Amstelpark ATS
Amsterdam
18-08 t/m 24-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2008
STB
Stadskanaal
11-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream NRT 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
29-06 t/m 06-07
Bank of Scotland Bilthoven Open 2008
T.C. Bilthoven
Bilthoven
07-06 t/m 15-06
Dodo 2008
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
12-08 t/m 19-08
Lulof Open 2007
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
01-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2007
Tam
Groningen
09-06 t/m 17-06
Dodo 2007
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
02-06 t/m 10-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2007
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
03-07 t/m 09-07
AA Sports TAM Open 2006
Tam
Groningen
03-07 t/m 09-07
NRT tamopen2006
Tam
Groningen
10-06 t/m 18-06
Dodo 2006
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
06-08 t/m 14-08
Spieghel Open 2005
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
30-07 t/m 07-08
Rabobank Strokel Open 2005
T.V. Strokel
Harderwijk
17-07 t/m 24-07
Badgastentoernooi 2005
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
11-06 t/m 19-06
Dodo 2005
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
26-03 t/m 03-04
O.L.V.S. 2005
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
05-03 t/m 13-03
SWAEGH KOEDSHAL2005
T.V. Swaegh
Zwaag
2004
19-07 t/m 23-07
k3 2004
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
05-06 t/m 13-06
22e Westfries Kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
27-03 t/m 04-04
O.L.V.S. 2004
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
2003
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
28-04 t/m 02-05
K4 2003 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
29-03 t/m 06-04
O.L.V.S.2003
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
2002
23-12 t/m 29-12
K3 Kersttoernooi 2002
Tenniscentrum Enschede
Enschede
12-10 t/m 19-10
Jeugd 2002
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
30-03 t/m 07-04
O.L.V.S 2002
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
02-02 t/m 10-02
Super de Boer 2002
T.V. Apollo
De Goorn
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord