Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Mark Hoolwerf
Log in
Mark Hoolwerf
Toernooien van Mark Hoolwerf
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2009
29-08 t/m 06-09
Clubkampioenschappen HLTV Juliana 2009
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
18-08 t/m 24-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2008
STB
Stadskanaal
11-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream NRT 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-08 t/m 10-08
Beemster Kaasstad toernooi 2008
T.C. Alkmaar
Alkmaar
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
24-12 t/m 30-12
TCS Kersttoernooi 2007
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
18-08 t/m 26-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2007
STB
Stadskanaal
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
01-07 t/m 08-07
Stellenhof Bilthoven Open 2007
T.C. Bilthoven
Bilthoven
09-06 t/m 17-06
Dodo 2007
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
21-08 t/m 27-08
Tepci RABO Open Cat 3,4,5,6,7,8,9 2006
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
05-08 t/m 13-08
HLB Kaasstadtoernooi
T.C. Alkmaar
Alkmaar
31-07 t/m 06-08
SLA RAAK OPEN weektoernooi 2006
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
10-06 t/m 18-06
Dodo 2006
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
03-09 t/m 11-09
TASKIT Open 2005
T.V. Neckslag
Wijdewormer
27-08 t/m 04-09
TC Topspin open tennistoernooi 2005
TC Topspin MBSOV
DEN HELDER
22-08 t/m 28-08
TEPCI OPEN Cat 1,3,5,7. 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
26-03 t/m 03-04
O.L.V.S. 2005
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
2004
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
24-08 t/m 05-09
clubkampioenschappen senioren 2004 tv st.pancras
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
14-08 t/m 22-08
20e Open Spatter 2004
De Spatter
Wormer
05-06 t/m 13-06
22e Westfries Kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
27-03 t/m 04-04
O.L.V.S. 2004
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
2003
30-08 t/m 07-09
Open Neckslagtoernooi 2003
T.V. Neckslag
Wijdewormer
16-08 t/m 24-08
't Woud Open toernooi 2003
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
07-06 t/m 15-06
21e Westfries Kunstgrastoernooi
TV 't Gouwtje
Midwoud
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
29-03 t/m 06-04
O.L.V.S.2003
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
01-02 t/m 09-02
Apollo Winter Dubbeltoernooi 2003
T.V. Apollo
De Goorn
2002
12-10 t/m 19-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2002
T.V. Neckslag
Wijdewormer
30-03 t/m 07-04
O.L.V.S 2002
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
02-02 t/m 10-02
Super de Boer 2002
T.V. Apollo
De Goorn
2001
09-06 t/m 17-06
Radboud Expert Shop Everything toernooi 2001
Medemblikker T.C.
Medemblik