Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Evert Pluk
Log in
Evert Pluk
Toernooien van Evert Pluk
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
13-09 t/m 28-10
KNLTB Competitie TOZ Najaar 2018
TOZ
06-04 t/m 03-06
KNLTB Competitie TOZ voorjaar 2018
TOZ
09-03 t/m 18-03
Breakpoint Open van Aalst Elektro 2018
T.V. Breakpoint 83
Oss
2017
14-09 t/m 29-10
KNLTB Competitie TOZ najaar 2017
TOZ
11-04 t/m 30-04
KNLTB Competitie TOZ voorjaar 2017
TOZ
2016
10-09 t/m 17-09
Clubkampioenschappen TOZ 2016
T.O.Z.
Oss
13-06 t/m 22-01
KNLTB Competitie TOZ Winter 2016
TOZ
2012
26-03 t/m 06-04
Clubkampioenschappen Senioren 2012
HTC Son Tennis
Son
2010
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
2008
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
03-10 t/m 05-10
Masters 2008
KNLTB Oost-Brabant
02-08 t/m 10-08
Open Kempentoernooi 2008
T.V. Eresloch
Eersel
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 27-07
Open toernooi 2008
Rapiditas
Nijmegen
07-07 t/m 13-07
Open Root 2008
TV 't Root
Asten
07-06 t/m 15-06
HTC Son 2000 Open Toernooi 2008
HTC Son Tennis
Son
31-05 t/m 08-06
FrisselsteinOpen2008
TV Frisselstein
Veghel
22-03 t/m 30-03
Kienehoef Open 2008
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
2007
24-12 t/m 30-12
TCS Kersttoernooi 2007
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
20-10 t/m 28-10
dWise Herfsttoernooi 2007
T.C. Skinlo
Schijndel
27-09 t/m 30-09
Masters Toernooiprogramma 2007
KNLTB Oost-Brabant
04-08 t/m 12-08
Open Kempen Toernooi Eresloch 2007
T.V. Eresloch
Eersel
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
07-07 t/m 15-07
Open Wellness en Fysiotherapie de Vennen Toernooi 2007
T.C. Bas Dongen
Dongen
30-06 t/m 08-07
Heineken - Van Tilburg Open 2007
Park Hoeven
Uden
16-06 t/m 24-06
38e Sodexho Open Thadia Toernooi 2007
T.V. Thadia
Sint Michielsgestel
10-06 t/m 17-06
HTC Son 2000 Open Toernooi 2007
HTC Son Tennis
Son
24-03 t/m 01-04
Kienehoef Open 2007
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
2006
23-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2006
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
14-10 t/m 22-10
T.C. Skinlo Herfsttoernooi
T.C. Skinlo
Schijndel
19-08 t/m 27-08
Open bonustoernooi 2006
LTV De Merletten
Boxtel
12-08 t/m 20-08
Open Hambaken Toernooi 2006
T.V. De Hambaken
's-Hertogenbosch
05-08 t/m 13-08
Open toernooi TV Rosmalen 2006
T.V. Rosmalen
Rosmalen
24-06 t/m 02-07
Timo Neggers Open 2006
T.V. Meerhoven
Eindhoven
17-06 t/m 25-06
BSU open 2006
L.T.C. Uden
Uden
12-06 t/m 18-06
HTC Son 2000 Open
HTC Son Tennis
Son
22-03 t/m 02-04
Matching Pool Open 2006
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 07-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
22-08 t/m 28-08
TEPCI OPEN Cat 1,3,5,7. 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
15-08 t/m 21-08
Auto Century Cream Crackers NRT 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
08-08 t/m 14-08
Roder Journaal NRT 2005
T.V. R.E.O.
Roden
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak 05.NRT
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
20-06 t/m 26-06
LTC Uden Nat. ranglijst 2005
L.T.C. Uden
Uden
18-06 t/m 26-06
LTC uden open 2005
L.T.C. Uden
Uden
23-03 t/m 03-04
Matching Pool Open 2005
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
03-01 t/m 08-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2004
18-12 t/m 09-01
Bremhorst Kerstdubbeltoernooi 2004
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
16-08 t/m 22-08
Duintjer Open 2004
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century NRt 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
09-08 t/m 15-08
Cream Crackers Auto Century Open 2004
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-08 t/m 08-08
Roder Journaal REO Open 2004
T.V. R.E.O.
Roden
25-07 t/m 01-08
Open Toernooi 2004
Rapiditas
Nijmegen
12-07 t/m 18-07
Energiewacht345678
Meppeler L.T.C.
Meppel
03-07 t/m 11-07
Lobbelaer Open 2004
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
14-06 t/m 20-06
L.T.C. Uden E.M.I. open Nat. ranglijst.
L.T.C. Uden
Uden
12-06 t/m 20-06
emi uden open 2004
L.T.C. Uden
Uden
31-05 t/m 06-06
STA 3-9 toernooi 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
31-05 t/m 06-06
STA NRT 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
2003
24-10 t/m 26-10
K4 plus Herfstvakantie
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
06-09 t/m 14-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
18-08 t/m 23-08
GELDROP BANEN K4 TOERNOOI 2003
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-07 t/m 03-08
K4 toernooi
Rapiditas
Nijmegen
20-07 t/m 27-07
rapiditas open 2003
Rapiditas
Nijmegen
14-06 t/m 22-06
K4 Bastion Baselaar 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
2002
31-08 t/m 08-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
2001
30-07 t/m 04-08
Rapiditas K4 jeugdtoernooi
Rapiditas
Nijmegen