Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Yannick Ebbinghaus
Log in
Yannick Ebbinghaus
Toernooien van Yannick Ebbinghaus
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
03-07 t/m 11-07
ABN AMRO clubkampioenschappen Oud Wassenaar 2021
L.T.C. Oud-Wassenaar
2020
05-07 t/m 12-07
ABN AMRO senioren clubkampioenschappen Oud Wassenaar 2020
L.T.C. Oud-Wassenaar
2019
18-03 t/m 24-03
Leimonias Senioren CK 2019
H.L.T.C. Leimonias
Den Haag
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2015
30-12 t/m 03-01
bktennis-heuvelrug-dubbel
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
2014
30-08 t/m 07-09
L.T.C. Leeuwenbergh Clubkampioenschappen 2014
L.T.C. Leeuwenbergh
Den Haag
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
18-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2010
TSI-Tennis hal Goes
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
2007
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
15-07 t/m 22-07
Strokel Open 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
11-06 t/m 17-06
G.S.T.C. Open Toernooi 2007
G.S.T.C.
Groningen
11-06 t/m 17-06
GSTC NRT2007
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 10-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2007
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
26-08 t/m 03-09
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi
STB
Stadskanaal
24-07 t/m 30-07
Open toernooi Rapiditas 2006
Rapiditas
Nijmegen
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
03-07 t/m 09-07
NRT tamopen2006
Tam
Groningen
19-06 t/m 25-06
L.T.C. UDEN NAT.RANGLIJST TOERNOOI 2006
L.T.C. Uden
Uden
12-06 t/m 18-06
G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi
G.S.T.C.
Groningen
03-06 t/m 11-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2006
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
27-05 t/m 05-06
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
02-01 t/m 07-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
10-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost toernooi 2005
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
17-10 t/m 24-10
TEAN OLTC K4 Herfsttoernooi
A.T.C. Tean
ALPHEN AAN DEN RIJN
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
01-07 t/m 06-07
SB Logistics International Open 2003 14 & Under
Meppeler L.T.C.
Meppel
19-01 t/m 23-03
DWJC
KNLTB District Leiden
Haarlem