Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Florence Na
Log in
Florence Na
Toernooien van Florence Na
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2011
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
2008
11-08 t/m 17-08
NTK 2008
KNLTB Landelijk
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
15-07 t/m 22-07
Strokel Open 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
04-06 t/m 10-06
Daisy clubkampioenschappen 2007
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
26-12 t/m 31-12
De Goede Woning Kersttoenooi 2006
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
03-07 t/m 09-07
NRT tamopen2006
Tam
Groningen
25-03 t/m 02-04
Huissen open 3-4-5-6-2006
T.V. Huissen
Huissen
07-01 t/m 15-01
Amstelpark A toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 07-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
01-08 t/m 07-08
Weektoernooi Sla Raak 05.NRT
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
23-01 t/m 30-01
A-Toernooi Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
25-07 t/m 01-08
Open Toernooi 2004
Rapiditas
Nijmegen
03-07 t/m 11-07
Lobbelaer Open 2004
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
31-05 t/m 06-06
STA NRT 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
21-03 t/m 28-03
Huissen open 3, 4, 5, 6-toernooi 2004
T.V. Huissen
Huissen
01-03 t/m 06-03
Pro Build SCWF 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
26-01 t/m 01-02
A-Toernooi Geldrop Banen
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
25-08 t/m 31-08
TEPCI OPEN Cat 1 ,3,5,7 nr 031916 en 030495, 2003
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
01-07 t/m 06-07
SB Logistics International Open 2003 14 & Under
Meppeler L.T.C.
Meppel
23-06 t/m 29-06
TEIJIN TWARON OPEN BEEKHUIZEN
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
2002
23-12 t/m 29-12
K3 Kersttoernooi 2002
Tenniscentrum Enschede
Enschede