Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Floris Heuff
Log in
Floris Heuff
Toernooien van Floris Heuff
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
23-08 t/m 31-08
Clubkampioenschappen TV de Hout 2014
TV De Hout
Alkmaar
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
26-07 t/m 03-08
Van de RidderBeverkoog 2008
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
13-07 t/m 20-07
Open 53ste BADGASTENTOERNOOI
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
05-07 t/m 13-07
Ruijters Nes Toernooi 2008
T.C. Bergen
Bergen NH
14-06 t/m 22-06
Kennemerlandtoernooi 2008
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
2007
28-07 t/m 05-08
Van de Ridder Beverkoog 2007
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
14-07 t/m 22-07
52ste BADGASTENTOERNOOI 2007
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
07-07 t/m 15-07
Ruijters Nes Toernooi 2007
T.C. Bergen
Bergen NH
23-06 t/m 01-07
Van der Steen - Zwemmer Tannes 2007
T.V. Het Vennewater
Heiloo
2006
08-07 t/m 16-07
Ruijters Nes Toernooi 2006
T.C. Bergen
Bergen NH
01-07 t/m 09-07
Kuyper & Blom Makelaars Dors Open 2006
TC Heiloo United
Heiloo
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
06-08 t/m 14-08
De Langen 2005
T.C. Alkmaar
Alkmaar
23-07 t/m 31-07
Badgastentoernooi 2005
TC Petten
Petten
17-07 t/m 24-07
Badgastentoernooi 2005
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
09-07 t/m 17-07
Ruijters Nes Toernooi 2005
T.C. Bergen
Bergen NH
02-07 t/m 10-07
Kuyper & Blom Makelaars Dors Open 2005
TC Heiloo United
Heiloo
25-06 t/m 03-07
van der Steen - Zwemmer Tannes 2005
T.V. Het Vennewater
Heiloo
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
02-01 t/m 09-01
Alpha Hypotheken 04-05
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2004
26-12 t/m 02-01
RTT Open 2004
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
28-08 t/m 05-09
TASKIT Open 2004
T.V. Neckslag
Wijdewormer
31-07 t/m 08-08
De Langen 2004
T.C. Alkmaar
Alkmaar
17-07 t/m 25-07
Badgastentoernooi 2004
TC Petten
Petten
11-07 t/m 18-07
badgastentoernooi 2004
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
03-07 t/m 11-07
HSV Open Dubbeltoernooi 2004
T.V. HSV
Heiloo
26-06 t/m 04-07
Kees&Kees Dors Open 2004
TC Heiloo United
Heiloo
19-06 t/m 27-06
Floricultura Marquette Open 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
19-06 t/m 27-06
WP Sport Media Tannes 2004
T.V. Het Vennewater
Heiloo
12-06 t/m 20-06
Kennemerlandtoernooi 2004
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
04-06 t/m 13-06
Groetincke Helderman Open
T.V. Groetincke
Groet
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
03-05 t/m 06-05
KJK
Kring alkmaar
2003
20-12 t/m 04-01
Eindejaarstoernooi 2003-2004
T.C. Daalmeer
Alkmaar
16-08 t/m 24-08
Komtie toernooi 2003
Schager T.C.
Schagen
02-08 t/m 10-08
De Langen Adviesgroep Toernooi 2003
T.C. Alkmaar
Alkmaar
26-07 t/m 03-08
Beverkoog 28
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
19-07 t/m 27-07
Schot Open 2003
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
13-07 t/m 20-07
badgastentoernooi 2003
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
05-07 t/m 13-07
HSV Open Dubbeltoernooi 2003
T.V. HSV
Heiloo
28-06 t/m 06-07
Van der Borden Jubileum Open Dorstoernooi 2003
TC Heiloo United
Heiloo
21-06 t/m 29-06
Tannes2003
T.V. Het Vennewater
Heiloo
14-06 t/m 22-06
Kennemerlandtoernooi 2003
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
06-06 t/m 15-06
Groetincke Helderman Open 2003
T.V. Groetincke
Groet
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
12-08 t/m 01-09
Clubkampioenschappen 2002 TC Egmond aan Zee
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
03-08 t/m 11-08
De Langen Advies 2002
T.C. Alkmaar
Alkmaar
20-07 t/m 28-07
Schot Open 2002
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
13-07 t/m 21-07
Badgastentoernooi 2002
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
06-07 t/m 14-07
't Oghappeltje 2002
T.C. 't Oghe
Callantsoog
22-06 t/m 30-06
Tannes 2002
T.V. Het Vennewater
Heiloo
05-06 t/m 16-06
Groetincke Helderman Open 2002
T.V. Groetincke
Groet
2001
22-12 t/m 06-01
TENNISCENTRUM DAALMEER EINDEJAARSTOERNOOI 01\02
T.C. Daalmeer
Alkmaar
15-07 t/m 22-07
Badgastentoernooi 2001
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
09-07 t/m 15-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
30-06 t/m 08-07
Alkmaars jeugdtoernooi 2001
T.C. Alkmaar
Alkmaar