Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Robert van Someren
Log in
Robert van Someren
Toernooien van Robert van Someren
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
30-06 t/m 07-07
Clubkampioenschappen 2023 Wimbledon Editie
T.C. Liessel
Liessel
2020
28-08 t/m 04-09
CK 2020 De Kermis Editie
T.C. Liessel
Liessel
2019
21-06 t/m 28-06
Clubkampioenschappen TC Liessel 2019
T.C. Liessel
Liessel
2017
12-06 t/m 18-06
CK Liessel 2017 Senioren
T.C. Liessel
Liessel
04-03 t/m 12-03
Midwinterdubbeltoernooi 2017
TV 't Root
Asten
2016
13-06 t/m 26-06
CK Liessel 2016
T.C. Liessel
Liessel
2015
15-06 t/m 28-06
Clubkampioenschappen 2015
T.C. Liessel
Liessel
2014
16-06 t/m 29-06
Clubkampioenschappen 2014 TCL
T.C. Liessel
Liessel
2011
25-02 t/m 27-02
Asten Open 2011
TV 't Root
Asten
2010
21-06 t/m 04-07
Clubkampioenschappen T.C. Liessel 2010
T.C. Liessel
Liessel
2009
22-06 t/m 05-07
Clubkampioenschappen Senioren TC Liessel 2009
T.C. Liessel
Liessel
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 28-12
Kersttoernooi H&SC Valkencourt 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
02-08 t/m 10-08
Shaile open 2008
T.V. Shaile
Helmond
14-06 t/m 22-06
Sporthuis Zuid Prinsejagt Open 2008
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
22-03 t/m 30-03
Van Neerven Sport Open 2008
T.C. Topspin
Boxmeer
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
15-07 t/m 22-07
Strokel Open 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
23-06 t/m 01-07
Open Falcones van Wijk & Peels 2007
Falcones
Valkenswaard
24-03 t/m 01-04
Van Neerven Sport Open 2007
T.C. Topspin
Boxmeer
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
27-12 t/m 06-01
Kerst Toernooi december 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
01-07 t/m 09-07
Open Obers 2006
T.C. Deurne
Deurne
24-06 t/m 02-07
Open Falcones van Wijk & Peels 2006
Falcones
Valkenswaard
17-06 t/m 25-06
31e Prinsejagt Open (2006)
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
10-06 t/m 18-06
Internationaal Budels Open Toernooi 2006
Budelse T.V.
Budel
02-01 t/m 07-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2006
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2005
27-12 t/m 08-01
Kerst Toernooi december 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
06-08 t/m 14-08
Open Shaile Toernooi 2005
T.V. Shaile
Helmond
02-07 t/m 10-07
Open Obers Tennis Toernooi TC Deurne 2005
T.C. Deurne
Deurne
26-06 t/m 03-07
open Falcones
Falcones
Valkenswaard
11-06 t/m 19-06
Budels Internationaal Open Toernooi 2005
Budelse T.V.
Budel
26-03 t/m 03-04
Van Neerven Sport Open 2005
T.C. Topspin
Boxmeer
2004
27-12 t/m 02-01
Kersttoernooi Valkencourt december 2004
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
07-08 t/m 15-08
Pareltoernooi 2004
T.V. Heeze
Heeze
31-07 t/m 08-08
Open Shaile 2004
T.V. Shaile
Helmond
2003
02-08 t/m 10-08
Shaile2003
T.V. Shaile
Helmond
19-07 t/m 27-07
Open Toernooi TV Sint Tunnis 2003
T.V. Sint Tunnis
Sint Anthonis
14-06 t/m 22-06
14e Kersentoernooi MTV. Mierlo
Mierlose T.V.
Mierlo
2002
24-08 t/m 01-09
Commanderije Toernooi 2002
Gemertse L.T.V.
Gemert
17-08 t/m 25-08
Q-Energy open
V.L.T. Bladel
Bladel
10-08 t/m 18-08
Pareltoernooi 2002
T.V. Heeze
Heeze
30-03 t/m 07-04
Abab Topspin Toernooi 2002
T.C. Topspin
Boxmeer