Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - L.C. de Jong
Log in
L.C. de Jong
Toernooien van L.C. de Jong
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2015
30-12 t/m 03-01
bktennis-heuvelrug-dubbel
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
15-09 t/m 21-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
19-07 t/m 27-07
Ruseler Makelaars Open 2008
A.T.V. Berkenrode
Berkel en Rodenrijs
14-07 t/m 20-07
Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijst Toernooi)
T.C. Roomburg
Leiden
12-07 t/m 20-07
53e Open Leidse Kampioenschappen 2008
T.C. Roomburg
Leiden
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
2007
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
23-06 t/m 01-07
Open toernooi 2007
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
23-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2006
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
31-07 t/m 06-08
SLA RAAK OPEN weektoernooi 2006
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
12-06 t/m 18-06
Hartman Uitzendburo SMASH TOERNOOI 2006
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
03-06 t/m 11-06
Vlastoernooi 2006
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
03-09 t/m 11-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2005
T.V. Hamo
Oosterhout
22-08 t/m 28-08
TEPCI OPEN Cat 1,3,5,7. 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
18-07 t/m 24-07
energiewacht nationale ranglijst toernooi 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
09-07 t/m 17-07
NCS-Repro Lobbelaer Open 2005
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
02-07 t/m 10-07
Open Souburg Toernooi 2005
T.C. Souburg
Oost-Souburg
25-06 t/m 03-07
Plaswijck Van Gansewinkel Open 2005
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
04-06 t/m 12-06
Vlastoernooi 2005
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
18-10 t/m 24-10
Henk Timmer Circuit 2004
Padel en Tennisschool De Kloek
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
03-07 t/m 11-07
TVO open toernooi 2004
T.V. Oud-Beijerland
Oud-Beijerland
12-06 t/m 20-06
OPEN TOEG 80-jarig jubileum toernooi, HE 3 €500,00
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam
Rotterdam
07-06 t/m 13-06
peugeot willemse SMASH 2004
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
06-12 t/m 20-12
HTC Huib Troost Toernooi
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
13-10 t/m 19-10
Henk Timmer Circuit TS de Kloek Sportief op stap
Padel en Tennisschool De Kloek
21-07 t/m 26-07
K3
T.C. Animo
Terneuzen
21-06 t/m 29-06
Plaswijck Parc Makelaars Open 2003
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
14-06 t/m 22-06
TOEG OPEN 2003
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam
Rotterdam
09-06 t/m 15-06
Peugeot Willemse SMASH 2003
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
19-01 t/m 23-03
DWJC
KNLTB District Leiden
Haarlem
2002
22-06 t/m 30-06
Plaswijck Open 2002
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
15-06 t/m 23-06
T.O.E.G. OPEN ROTTERDAM 2002
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam
Rotterdam
10-06 t/m 16-06
Smash 2002
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord
2001
23-06 t/m 01-07
Plaswijck Open 2001
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
16-06 t/m 24-06
T.O.E.G. OPEN TOERNOOI 2001
T.C. T.O.E.G.-Rotterdam
Rotterdam