Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Niek Trommelen
Log in
Niek Trommelen
Toernooien van Niek Trommelen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
04-09 t/m 13-09
Clubkampioenschappen 2021
T.V. Spaarndam
2020
29-08 t/m 06-09
Clubkampioenschappen2020
T.V. Spaarndam
2016
07-03 t/m 20-03
TVA Clubkampioenschappen Enkel en Mix 2016
T.V. Assendelft
Assendelft
2015
14-03 t/m 29-03
TVA Clubkampioenschappen Enkel en Mix 2015
T.V. Assendelft
Assendelft
2014
20-09 t/m 28-09
Clubkampioenschappen Gemengd Dubbel 2014
T.V. Assendelft
Assendelft
2012
17-03 t/m 01-04
Clubkampioenschappen 2012
T.V. Assendelft
Assendelft
2011
22-09 t/m 25-09
Invitatietoernooi 2011
T.V. Assendelft
Assendelft
12-03 t/m 27-03
T.V. Assendelft Clubkampioenschappen 2011
T.V. Assendelft
Assendelft
2010
11-09 t/m 26-09
T.V.A. Clubkampioenschappen single en mix senioren 2010
T.V. Assendelft
Assendelft
13-03 t/m 21-03
T.V.A. Clubkampioenschappen (dubbels) 2010
T.V. Assendelft
Assendelft
2009
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2008
10-11 t/m 16-11
Masters NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
11-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream NRT 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
10-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream Open 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
21-07 t/m 27-07
Open toernooi 2008
Rapiditas
Nijmegen
07-06 t/m 15-06
Blauwe Terp Toernooi 2008
T.V. Assendelft
Assendelft
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
2007
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
16-06 t/m 24-06
Hypotheekwinkel Open 2007
T.V. Oudorp
Oudorp
09-06 t/m 17-06
Blauwe Terp Toernooi
T.V. Assendelft
Assendelft
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
26-08 t/m 03-09
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi
STB
Stadskanaal
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers NRT 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers Open 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
05-06 t/m 05-06
RJK 2006
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
22-10 t/m 29-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2005
T.V. Neckslag
Wijdewormer
15-08 t/m 21-08
Auto Century Cream Crackers NRT 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
30-07 t/m 07-08
Beverkoog 2005
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
17-07 t/m 24-07
Badgastentoernooi 2005
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
02-07 t/m 10-07
Open Dem 2005
L.T.C. D.E.M.
Beverwijk
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
19-03 t/m 27-03
Roan Houtbewerkingsmachines Gouw Dubbel Toernooi
TOPZ
Zaandam
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
16-10 t/m 23-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2004
T.V. Neckslag
Wijdewormer
09-10 t/m 10-10
LTVZ Stork toernooi
L.T.V. Zaandam
Zaandam
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
26-06 t/m 04-07
Kees&Kees Dors Open 2004
TC Heiloo United
Heiloo
19-06 t/m 27-06
Floricultura Marquette Open 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
16-08 t/m 24-08
Open Spatter 2003
De Spatter
Wormer
14-07 t/m 18-07
OTV K3 Jeugdranglijsttoernooi 2003
O.T.V.
Oosterbeek
14-06 t/m 22-06
Aarsen & Olthof Topspin Toernooi 2003
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
23-12 t/m 29-12
K3 Kersttoernooi 2002
Tenniscentrum Enschede
Enschede
12-10 t/m 19-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2002
T.V. Neckslag
Wijdewormer
30-06 t/m 07-07
SANTAANTJE 2002
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord