Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Sido Nijholt
Log in
Sido Nijholt
Toernooien van Sido Nijholt
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2022
03-09 t/m 11-09
CreamCrackersClubkampioenschappen Tennis en Padel 2022
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
2020
15-08 t/m 15-08
Kick-off toernooi TV Joure
T.V. Joure
Joure
08-02 t/m 08-02
Snert Toernooi open 2020
De Stadjershal
2018
16-06 t/m 17-06
TV Joure Zomerevent 16 en 17 juni
T.V. Joure
Joure
2017
25-06 t/m 25-06
Padelevent Joure
T.V. Joure
Joure
2016
18-06 t/m 25-09
KNLTB Friesland Cup 2016
KNLTB
2015
13-06 t/m 20-09
KNLTB Friesland Cup 2015
KNLTB
2013
06-09 t/m 15-09
TV Joure Clubkampioenschappen senioren enkel, dubbel & mix 2013
T.V. Joure
Joure
2012
09-11 t/m 11-11
NK Minitennis 2012
Tam
Groningen
22-06 t/m 24-06
TV Joure Clubkampioenschappen Enkel 2012
T.V. Joure
Joure
25-05 t/m 27-05
Clubkampioenschappen TAM 2012
Tam
Groningen
2011
04-11 t/m 06-11
NK Minitennis 2011
Tam
Groningen
05-09 t/m 18-09
TV Joure Clubkampioenschappen dubbel & mix + beachtennis 2011
T.V. Joure
Joure
20-06 t/m 26-06
TV Joure Clubkampioenschappen enkel 2011
T.V. Joure
Joure
01-04 t/m 03-04
Clubkampioenschappen TAM 2011
Tam
Groningen
2010
03-09 t/m 12-09
TV Joure Clubkampioenschappen dubbel & mix 2010
T.V. Joure
Joure
21-06 t/m 27-06
TV Joure clubkampioenschappen enkel 2010
T.V. Joure
Joure
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
2009
06-11 t/m 08-11
NK Minitennis 2009
Tam
Groningen
07-09 t/m 13-09
TV Joure clubkampioenschappen dubbel 2009
T.V. Joure
Joure
24-06 t/m 27-06
Veracket Clubkampioenschappen 2009
Veracket
Groningen
2008
07-11 t/m 09-11
NK Minitennis 2008
Tam
Groningen
29-09 t/m 05-10
clubkampioenschappen mix-dubbel 2008
T.V. Joure
Joure
11-09 t/m 14-09
Regiomasters Regio NO 2008
KNLTB District Friesland
01-09 t/m 07-09
TV Joure clubkampioenschappen dubbel 2008
T.V. Joure
Joure
25-08 t/m 31-08
Intersport Megastore Veracket Open 2008
Veracket
Groningen
11-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream NRT 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
10-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream Open 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
03-08 t/m 10-08
OPEN LAUSWOLTTOERNOOI 2008
T.C. Lauswolt
BEETSTERZWAAG
26-07 t/m 03-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2008
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
13-07 t/m 20-07
GTV van Starkenborgh Kuilman Open 2008
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
11-07 t/m 13-07
Priore Jouster Open 2008
T.V. Joure
Joure
23-06 t/m 29-06
N.B. - toernooi Ten Woude Open 2008
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
16-06 t/m 22-06
clubkampioenschappen enkel 2008
T.V. Joure
Joure
09-05 t/m 12-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2008
D.L.T.C. Drachten
Drachten
2007
01-10 t/m 07-10
clubkampioenschappen mix-dubbel 2007
T.V. Joure
Joure
03-09 t/m 09-09
clubkampioenschappen TV Joure dubbel 2007
T.V. Joure
Joure
27-08 t/m 02-09
De Taxi Veracket Open 2007
Veracket
Groningen
18-08 t/m 26-08
Friesland Bank Gorredijkster Open 2007
L.T.C. Gorredijk
Gorredijk
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
28-07 t/m 05-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2007
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
13-07 t/m 15-07
Rabo Bank Jouster Open 2007
T.V. Joure
Joure
01-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open 2007
Tam
Groningen
25-06 t/m 01-07
N.B.-toernooi Ten Woude Open 2007
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-06 t/m 24-06
clubkampioenschappen enkel 2007
T.V. Joure
Joure
25-05 t/m 28-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2007
D.L.T.C. Drachten
Drachten
2006
14-08 t/m 20-08
Cream Crackers Open 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
29-07 t/m 06-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2006
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
02-06 t/m 05-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
2005
30-07 t/m 07-08
Open Intersport de Leeuw Sneekweek Toernooi 2005
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
15-07 t/m 17-07
rabotoernooi2005
T.V. Joure
Joure
12-06 t/m 19-06
Profile Tyrecenter-FTK2005
KNLTB District Friesland
2004
31-07 t/m 08-08
Open Sneekweektoernooi 2004
S.L.T.C. De Vliegende Bal
Sneek
21-06 t/m 27-06
Koningshoftoernooi 2004
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
28-05 t/m 31-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2004
D.L.T.C. Drachten
Drachten
2003
16-06 t/m 22-06
Profile Tyrecenter Friesekampioenschappen 2003
KNLTB District Friesland