Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Anne Luijpen
Log in
Anne Luijpen
Toernooien van Anne Luijpen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
04-09 t/m 12-09
Kopie van UTPV Clubkampioenschappen Tennis en Padel 2021
Ulvenhoutse Tennisvereniging
2019
01-07 t/m 07-07
Dunlop UTPV Zomer Open Padel 2019
Ulvenhoutse Tennisvereniging
2018
12-11 t/m 18-11
Dunlop UTV Najaars Open Padel 2018
Ulvenhoutse Tennisvereniging
25-08 t/m 02-09
Fysiotherapie Gilze Open Padel Toernooi
T.C. Gilze
11-07 t/m 15-07
Dunlop UTV Zomer Open Padel 2018
Ulvenhoutse Tennisvereniging
2017
08-11 t/m 12-11
Dunlop UTV Najaars Open Padel 2017
Ulvenhoutse Tennisvereniging
02-11 t/m 22-03
Interne Padel Competitie 2017-2018
Ulvenhoutse Tennisvereniging
2016
04-07 t/m 10-07
BLTV Clubkampioenschappen 2016
B.L.T.V.
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2012
18-08 t/m 26-08
clubkampioenschappen BLTV 2012
B.L.T.V.
2010
26-12 t/m 02-01
Open Roosendaalse Winterkampioenschappen
W.C. De Stok
28-08 t/m 05-09
Thermphos Maeneblusschers OPEN Toernooi
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
19-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
25-10 t/m 02-11
Henk Timmer Herfst 2008 dames
Approach
Enschede
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME18
KNLTB Landelijk
05-07 t/m 13-07
Lobbelaer Open 2008
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
03-05 t/m 12-05
Meeùs Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
01-09 t/m 09-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2007
T.V. Hamo
Oosterhout
07-07 t/m 15-07
Lobbelaer Open 2007
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
23-09 t/m 24-09
Masters MB 2006
KNLTB Centraal Brabant
23-09 t/m 24-09
Masters2006
T.V. Hamo
Oosterhout
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
08-07 t/m 16-07
Lobbelaer Open 2006
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
27-05 t/m 05-06
Meeùs Pinkstertoernooi 2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
18-03 t/m 26-03
Abby Ro@d Open Toernooi 2006
T.P.V. Heksenwiel
Breda
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
03-09 t/m 11-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2005
T.V. Hamo
Oosterhout
25-07 t/m 29-07
K2 Bontekoe 2005
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
09-07 t/m 17-07
NCS-Repro Lobbelaer Open 2005
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
18-06 t/m 26-06
2e Coremans open
T.C. Etten
Etten-Leur
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
02-05 t/m 06-05
djk wbr 2005
W.C. Moerdijkse Tennis Kampioenschappen
Zevenbergen
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
12-07 t/m 16-07
OTV K3 2004
O.T.V.
Oosterbeek
2003
29-12 t/m 04-01
K3 Geldrop Banen
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
06-09 t/m 14-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen
T.V. Hamo
Oosterhout
21-07 t/m 26-07
K3
T.C. Animo
Terneuzen
14-07 t/m 18-07
OTV K3 Jeugdranglijsttoernooi 2003
O.T.V.
Oosterbeek
14-06 t/m 22-06
K4 Bastion Baselaar 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
2002
29-07 t/m 04-08
Bassie toernooi 2002
T.C. Bas Dongen
Dongen