Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Pleun Burgmans
Log in
Pleun Burgmans
Toernooien van Pleun Burgmans
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2017
25-08 t/m 27-08
Crito Project Ace 2017
L.T.C. Uden
Uden
2013
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
26-09 t/m 04-10
Clubkampioenschappen 2009
Falcones
Valkenswaard
22-08 t/m 30-08
Thermphos Maeneblusschers 2009
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
22-12 t/m 28-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2008
Smashing
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
29-11 t/m 30-11
REAAL WJC Almere Masters 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
22-11 t/m 23-11
REAAL WJC Almere 2e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
16-11 t/m 16-11
REAAL WJC Almere 2e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
08-11 t/m 09-11
REAAL WJC Almere 1e A 14 en 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
02-11 t/m 02-11
REAAL WJC Almere 1e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
03-10 t/m 05-10
Masters 2008
KNLTB Oost-Brabant
20-09 t/m 05-10
Falcones Clubkampioenschappen 2008
Falcones
Valkenswaard
16-08 t/m 24-08
Eeckenrode Smashcourt Open 2008
L.T.V. Eeckenrode
Waalre
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME16
KNLTB Landelijk
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
21-06 t/m 29-06
Open Falcones van Wijk& Partners 2008
Falcones
Valkenswaard
16-06 t/m 22-06
BSU Nationaal Ranglijsttoernooi LTC Uden 2008
L.T.C. Uden
Uden
07-06 t/m 15-06
Rabobank De Hellekens Open 2008
De Hellekens
Hapert
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
27-09 t/m 30-09
Masters Toernooiprogramma 2007
KNLTB Oost-Brabant
22-09 t/m 07-10
Falcones Clubkampioenschappen 2007
Falcones
Valkenswaard
25-08 t/m 02-09
TOS cks 2007(intern )
T.O.S. Bergeijk
Bergeijk
28-07 t/m 05-08
Charlie Sport Volley Open Senioren Toernooi 2007
E.T.V. Volley
Eindhoven
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
23-06 t/m 01-07
Open Falcones van Wijk & Peels 2007
Falcones
Valkenswaard
16-06 t/m 24-06
Akwi Sport Prinsejagt Open 2007
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
09-06 t/m 17-06
Rabobank De Hellekens Open 2007
De Hellekens
Hapert
02-06 t/m 10-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
27-05 t/m 28-05
Regio Jeugd kampioenschappen zuid 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
24-04 t/m 06-05
D.J.K. Oost Brabant 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
23-09 t/m 08-10
clubkampioenschappen 2006
Falcones
Valkenswaard
26-08 t/m 10-09
cks 2006
T.O.S. Bergeijk
Bergeijk
24-07 t/m 28-07
K3 toernooi 2006
T.C. Animo
Terneuzen
24-06 t/m 02-07
Open Falcones van Wijk & Peels 2006
Falcones
Valkenswaard
17-06 t/m 25-06
Multi-Fix T.O.S. Bergeijk Open Toernooi 2006
T.O.S. Bergeijk
Bergeijk
10-06 t/m 18-06
Rabobank De Hellekens Open 2006
De Hellekens
Hapert
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
27-08 t/m 11-09
cks 2005
T.O.S. Bergeijk
Bergeijk
13-08 t/m 21-08
NRE Q-ENERGY Open 2005
V.L.T. Bladel
Bladel
25-07 t/m 29-07
K2 Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
26-06 t/m 03-07
open Falcones
Falcones
Valkenswaard
18-06 t/m 26-06
MULTIFIX 25ste open toernooi TOS Bergeijk
T.O.S. Bergeijk
Bergeijk
11-06 t/m 19-06
Rabobank De Hellekens Open 2005
De Hellekens
Hapert
26-03 t/m 03-04
kienehoef k4 toernooi 2005
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
14-02 t/m 19-02
K3 Toernooi 2005
T.C. De Stoven
Zutphen
08-02 t/m 13-02
K5 Krokus Valkencourt 2005
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
03-01 t/m 07-01
K3 Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
25-10 t/m 30-10
Open Jeugdtoernooi LTVBest 2004
LTV Best
Best
30-08 t/m 04-09
K5 falcones 2004
Falcones
Valkenswaard
09-08 t/m 14-08
k4 2004
T.V. Graaf Herman
Cuijk
17-07 t/m 24-07
K4 toernooi 2004
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
26-06 t/m 03-07
Ivo Verharen Jeugdranglijsttoernooi 2004
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
27-03 t/m 04-04
kienehoef jeugdtoernooi k4 2004
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
2003
29-12 t/m 04-01
Uden Open 2003-2004
Tenniscentrum Uden
20-10 t/m 25-10
LTV Best Open Jeugdtoernooi
LTV Best
Best