Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Laura Kuhne
Log in
Laura Kuhne
Toernooien van Laura Kuhne
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2024
05-04 t/m 14-06
2024 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2023
07-04 t/m 09-06
2023 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2022
08-04 t/m 29-05
2022 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2021
17-09 t/m 31-10
2021 Najaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
22-08 t/m 05-09
2021 Clubkampioenschappen T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
09-04 t/m 06-06
2021 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2020
26-07 t/m 09-08
2020 Clubkampioenschappen T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
04-04 t/m 29-05
2020 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers senioren
T.V. Tie-Breakers
2007
16-06 t/m 24-06
Kennemerland 2007
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2006
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
03-09 t/m 11-09
BLTC Westerhout Clubkampioenschappen 2005
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
25-06 t/m 03-07
Floricultura Marquette Open 2005
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
18-06 t/m 26-06
Kennemerlandtoernooi 2005
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-02 t/m 19-02
SCWF tennisschool de Kloek
Padel en Tennisschool De Kloek
2004
19-06 t/m 27-06
Floricultura Marquette Open 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
12-06 t/m 20-06
Kennemerlandtoernooi 2004
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
20-03 t/m 28-03
roan gouw dubbeltoernooi
TOPZ
Zaandam
13-03 t/m 21-03
Pfannini Springout Toernooi 2004
T.V. Westzijderveld
Koog a/d zaan
2003
22-12 t/m 28-12
AMSTELPARK K4 WINTER 2003 - 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
26-09 t/m 05-10
Herfsttoernooi 2003
H.T.V. De Hulstenaar
Heemskerk
16-08 t/m 31-08
Clubkampioenschappen 2003
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
02-08 t/m 10-08
De Langen Adviesgroep Toernooi 2003
T.C. Alkmaar
Alkmaar
28-07 t/m 03-08
All Open Westerhout Jeugdtoernooi 2003
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
22-06 t/m 29-06
Open Marquette 2003
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
14-06 t/m 22-06
Kennemerlandtoernooi 2003
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
01-07 t/m 07-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi 2002
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
15-06 t/m 23-06
Kennemerland 2002
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk