Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - T.G. Luttikhuis
Log in
T.G. Luttikhuis
Toernooien van T.G. Luttikhuis
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
2009
10-06 t/m 14-06
NRT 2009
G.S.T.C.
Groningen
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
20-12 t/m 28-12
TennisFactory RTT Henk Timmer kerst 2008
Approach
Enschede
25-10 t/m 02-11
henk timmer herfst 2008 heren
Approach
Enschede
31-08 t/m 07-09
Rabobank Ludica Open 2008
T.C. Ludica
Enschede
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE18
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
19-07 t/m 27-07
De 4 Linden Open 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
14-07 t/m 20-07
Energiewacht toernooi 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
16-06 t/m 22-06
BSU Nationaal Ranglijsttoernooi LTC Uden 2008
L.T.C. Uden
Uden
09-06 t/m 15-06
NRT G.S.T.C.
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
01-02 t/m 10-02
Twentse Indoor Kampioenschappen 2008
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
15-09 t/m 23-09
Tennisforce Quick Open 2007
Quick-Tennis
Oldenzaal
08-09 t/m 16-09
straatman 2007
Topspinners
Enschede
01-09 t/m 09-09
Rabobank Ludica Open 2007
T.C. Ludica
Enschede
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 29-07
De 4 Linden Open NRt 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
07-07 t/m 15-07
Hassing Sport Open 2007
Losserse T.C.
Losser
23-06 t/m 01-07
IT Oost Nederland TOP OPEN (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
18-06 t/m 24-06
Dalfsen Open 2007
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
09-06 t/m 17-06
Open Salix Tennis Toernooi 2007
T.C. Nijverdal
Nijverdal
26-03 t/m 01-04
Delden Open 2007 Senioren categorie 3
T.C. Delden
Delden
18-03 t/m 01-04
Delden Open 2007 Senioren categorie 3-8
T.C. Delden
Delden
02-02 t/m 11-02
TIK 2007
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
2006
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
09-09 t/m 17-09
straatman2006
Topspinners
Enschede
08-07 t/m 16-07
Hassing Sport Open 2006
Losserse T.C.
Losser
24-06 t/m 02-07
Open TOP Toernooi 2006 Enschede (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
15-06 t/m 18-06
Dalfsen open 2006
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
01-05 t/m 05-05
Frans Maas K4 open 2006
Approach
Enschede
20-03 t/m 02-04
DELMAR OPEN 2006
T.V. De Bekkelweide
Geesteren (Ove)
20-02 t/m 24-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
03-02 t/m 12-02
T.I.K. 2006
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
04-09 t/m 11-09
Rabobank Septembertoernooi 2005
T.C. Ludica
Enschede
28-08 t/m 04-09
straatman 2005
Topspinners
Enschede
18-07 t/m 24-07
energiewacht nationale ranglijst toernooi 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
09-07 t/m 17-07
Hassing Sport Open
Losserse T.C.
Losser
04-07 t/m 10-07
De Jong en Laan open tennis toernooi 2005
T.V. De Bosbaan
Vroomshoop
26-06 t/m 03-07
Open TOP Toernooi 2005 Enschede (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
17-06 t/m 19-06
D.L.T.C Gerner3 t m8 toernooi 2005
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
06-06 t/m 12-06
DJK Overijssel 2005
KNLTB District Overijssel
14-03 t/m 28-03
Delmar Open 2005
T.V. De Bekkelweide
Geesteren (Ove)
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
28-01 t/m 06-02
T.I.K 2005
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
05-01 t/m 09-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
29-10 t/m 31-10
K4 Geldrop Banen herfst 2004
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
13-09 t/m 03-10
O.L.T.C. Ready Clubkampioenschappen 2004
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
16-08 t/m 22-08
rapiditas k4
Rapiditas
Nijmegen
19-07 t/m 23-07
k3 2004
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
29-05 t/m 31-05
DJK 2004
Approach
Enschede
03-05 t/m 07-05
Frans Maas Approach K4 open
Approach
Enschede
30-01 t/m 01-02
TEZ Nykamp Nyboer vastgoed open jeugdtoernooi
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2003
29-12 t/m 03-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2004
T.C. Enschede Zuid
Enschede
21-12 t/m 24-12
k4 kersttoernooi 2003 Emmen
KNLTB District Drenthe
13-10 t/m 19-10
K4-Winter2003
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-08 t/m 24-08
Stijgbeugel 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
28-07 t/m 03-08
K4 toernooi
Rapiditas
Nijmegen
29-05 t/m 09-06
DJK 2003
Approach
Enschede
28-04 t/m 03-05
Approach K4 open
Approach
Enschede
31-01 t/m 02-02
TEZ RABO OPEN 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2002
30-12 t/m 05-01
TEZ-Twentehallen K4 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
24-06 t/m 29-06
TEZ RABO K5 2002
T.C. Enschede Zuid
Enschede