Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - L.J.C. Schönhage
Log in
L.J.C. Schönhage
Toernooien van L.J.C. Schönhage
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
25-02 t/m 27-02
Asten Open 2011
TV 't Root
Asten
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-03 t/m 28-03
Sportarena Oisterwijk Ladies Wildcard Tennis Toernooi 2010
SportArena
Oisterwijk
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
06-12 t/m 14-12
Henk Timmer Circuit Huib Troost Toernooi
Amstelpark ATS
Amsterdam
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
17-08 t/m 24-08
Steegh Vastgoed-GTR toernooi
GTR
Geleen
11-08 t/m 17-08
NTK 2008
KNLTB Landelijk
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME18
KNLTB Landelijk
19-07 t/m 27-07
De 4 Linden Open 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-09 t/m 09-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2007
T.V. Hamo
Oosterhout
18-08 t/m 26-08
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2007
STB
Stadskanaal
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
17-05 t/m 28-05
Meeùs Pinkstertoernooi 2007
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
09-12 t/m 17-12
HTC Huib Troost Toernooi 2006
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
23-09 t/m 24-09
DenBoschMasters2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
26-08 t/m 03-09
Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi
STB
Stadskanaal
29-07 t/m 06-08
Hooghuis Sport - Heineken Volley Open Seniorentoernooi 2006
E.T.V. Volley
Eindhoven
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
01-07 t/m 09-07
Open Souburg Toernooi 2006
T.C. Souburg
Oost-Souburg
27-05 t/m 05-06
Meeùs Pinkstertoernooi 2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
24-09 t/m 25-09
District 's-Hertogenbosch, Masters 2005
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
07-05 t/m 16-05
Pinkstertoernooi 2005
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
19-06 t/m 27-06
Kras Stervakanties Bommelerwaard Cup 2004
T.V. Ammerzoden
Ammerzoden
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 18-07
OTV K3 Jeugdranglijsttoernooi 2003
O.T.V.
Oosterbeek
05-07 t/m 12-07
Jeugd clubkampioenschappen enkel 2003 Bastion Base
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
14-06 t/m 22-06
K4 Bastion Baselaar 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
12-04 t/m 20-04
5e scharreltoernooi
L.T.V. Munsel
Boxtel
2001
30-07 t/m 04-08
Rapiditas K4 jeugdtoernooi
Rapiditas
Nijmegen