Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Boy Vergeer
Log in
Boy Vergeer
Toernooien van Boy Vergeer
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2016
23-07 t/m 31-07
Ooyen Schoonmaak CC open 2016
C.C. Tennis- en padelvereniging
Dordrecht
18-06 t/m 26-06
KNLTB Competitie 2016 Landskampioenschappen regio
KNLTB
2015
13-06 t/m 21-06
KNLTB Competitie 2015 Landskampioenschappen regio
KNLTB
2012
10-09 t/m 16-09
Rotterdam Masters 2012
A.T.V. Berkenrode
Berkel en Rodenrijs
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE18
KNLTB Landelijk
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
03-05 t/m 12-05
Meeùs Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
07-07 t/m 15-07
Lobbelaer Open 2007
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
02-07 t/m 08-07
TC de Binnenmaas Health Club Fitness World Open 2007
T.C. de Binnenmaas
Mijnsheerenland
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
22-07 t/m 30-07
CC Open Voorwinden 2006
C.C. Tennis- en padelvereniging
Dordrecht
12-06 t/m 18-06
G.S.T.C. Nationaal Ranglijsttoernooi
G.S.T.C.
Groningen
03-06 t/m 11-06
Vlastoernooi 2006
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
04-06 t/m 12-06
Vlastoernooi 2005
's Gravendeelse T.C.
's Gravendeel
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-01 t/m 30-01
A-Toernooi Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 07-01
K3 Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2004
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
04-07 t/m 10-07
SB Logistics International Open 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
01-07 t/m 06-07
SB Logistics International Open 2003 14 & Under
Meppeler L.T.C.
Meppel
21-06 t/m 29-06
Plaswijck Parc Makelaars Open 2003
L.T.C. Plaswijck '62
Rotterdam
19-01 t/m 23-03
DWJC
KNLTB District Leiden
Haarlem
2002
10-06 t/m 16-06
Smash 2002
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord