Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Charlotte van der Meij-Logger
Log in
Charlotte van der Meij-Logger
Toernooien van Charlotte van der Meij-Logger
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2017
12-11 t/m 25-03
Wintertoernooi Heemskerk (WTH) 2017-2018
T.V. De Commandeurs
Heemskerk
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2015
30-12 t/m 03-01
bktennis-heuvelrug-dubbel
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
27-12 t/m 03-01
BK Tennis - Heuvelrug NRT ****
Tenniscenter Heuvelrug - In-Doorn BV
2009
19-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
10-11 t/m 16-11
Masters NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-10 t/m 02-11
Henk Timmer Herfst 2008 dames
Approach
Enschede
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
17-08 t/m 24-08
Steegh Vastgoed-GTR toernooi
GTR
Geleen
10-08 t/m 17-08
Lulof Open 2008
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME18
KNLTB Landelijk
19-07 t/m 27-07
HealthCity Vught Open 2008
Tennis Academy Brabant
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2007
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
12-11 t/m 18-11
Masters NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
20-08 t/m 26-08
Tepci Rabo Open 3,4,5,6,7,8 Toernooi 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
16-06 t/m 24-06
Kennemerland 2007
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
02-06 t/m 10-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2007
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
06-01 t/m 14-01
Amstelpark Henk Timmer Circuit 2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
09-12 t/m 17-12
HTC Huib Troost Toernooi 2006
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
24-07 t/m 30-07
Open toernooi Rapiditas 2006
Rapiditas
Nijmegen
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
12-06 t/m 18-06
Hartman Uitzendburo SMASH TOERNOOI 2006
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
05-06 t/m 05-06
RJK 2006
KNLTB District Noord-Holland Noord
03-06 t/m 11-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2006
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-01 t/m 15-01
Amstelpark A toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
10-12 t/m 18-12
HTC Huib Troost toernooi 2005
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
25-07 t/m 29-07
K2 Bontekoe 2005
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
18-07 t/m 23-07
K2 Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2005
TSH Haren
Haren
03-07 t/m 10-07
Bilthoven Open 2005
T.C. Bilthoven
Bilthoven
13-06 t/m 19-06
AEOLUS-OLEDO SMASH 2005
L.T.C. Aeolus-Oledo
Rotterdam
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
19-03 t/m 28-03
Passie 2005
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-01 t/m 30-01
A-Toernooi Geldrop Banen 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
08-01 t/m 16-01
Amstelpark Tennis School Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
20-11 t/m 21-11
2e WinterJeugdCircuit B 14 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
06-11 t/m 07-11
wjc tm 14 2004 Meppel
KNLTB District Drenthe
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
04-07 t/m 10-07
SB Logistics International Open 2004
Meppeler L.T.C.
Meppel
26-06 t/m 04-07
Open Dem 2004
L.T.C. D.E.M.
Beverwijk
19-06 t/m 27-06
Floricultura Marquette Open 2004
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
12-06 t/m 20-06
Kennemerlandtoernooi 2004
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
07-07 t/m 12-07
HOOIMAAND 2003
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
23-12 t/m 29-12
K3 Kersttoernooi 2002
Tenniscentrum Enschede
Enschede
12-10 t/m 19-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2002
T.V. Neckslag
Wijdewormer
01-07 t/m 07-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi 2002
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
2001
09-07 t/m 15-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
30-06 t/m 08-07
Alkmaars jeugdtoernooi 2001
T.C. Alkmaar
Alkmaar