Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Guy Rutten
Log in
Guy Rutten
Toernooien van Guy Rutten
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
26-08 t/m 05-09
Clubkampioenschappen LTC Leeuwenbergh 2021
L.T.C. Leeuwenbergh
Den Haag
2020
27-08 t/m 06-09
Clubkampioenschappen LTC Leeuwenbergh 2020
L.T.C. Leeuwenbergh
Den Haag
2016
25-08 t/m 04-09
L.T.C. Leeuwenbergh Clubkampioenschappen 2016
L.T.C. Leeuwenbergh
Den Haag
2013
22-07 t/m 28-07
Open Toernooi Rapiditas 2013
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2009
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 28-12
TennisFactory RTT Henk Timmer kerst 2008
Approach
Enschede
10-08 t/m 17-08
Lulof Open 2008
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
04-08 t/m 10-08
Roder Journaal NRT 2008
T.V. R.E.O.
Roden
21-07 t/m 27-07
Open toernooi 2008
Rapiditas
Nijmegen
14-07 t/m 20-07
Energiewacht toernooi 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
09-06 t/m 15-06
NRT G.S.T.C.
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 08-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
12-08 t/m 19-08
Lulof Open 2007
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
06-08 t/m 12-08
Roder Journaal NRT 2007
T.V. R.E.O.
Roden
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
23-07 t/m 29-07
opentoernooi2007
Rapiditas
Nijmegen
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
07-07 t/m 15-07
Hassing Sport Open 2007
Losserse T.C.
Losser
25-06 t/m 01-07
TTOB 2007
T.V. Beekhuizen
Velp (Gld)
18-06 t/m 24-06
Dalfsen Open 2007
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
02-02 t/m 11-02
TIK 2007
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
26-12 t/m 31-12
De Goede Woning Kersttoenooi 2006
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
23-09 t/m 24-09
Masters Overijssel 2006
KNLTB District Overijssel
09-09 t/m 17-09
straatman2006
Topspinners
Enschede
03-09 t/m 10-09
Rabobank Ludica Open 2006
T.C. Ludica
Enschede
19-08 t/m 27-08
TC Park Veldwijk's Twentse Open 2006
TC Park Veldwijk
Hengelo
13-08 t/m 20-08
Lulof Open 2006
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
31-07 t/m 06-08
Grubbenvorst Open
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
24-07 t/m 30-07
Open toernooi Rapiditas 2006
Rapiditas
Nijmegen
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
10-07 t/m 16-07
Daisy XL Lease Open
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
02-07 t/m 09-07
OGTC2006
Lochemse Tennis Club
Lochem
10-06 t/m 18-06
Open Salix Tennistoernooi 2006
T.C. Nijverdal
Nijverdal
03-02 t/m 12-02
T.I.K. 2006
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
2005
26-12 t/m 31-12
kersttoernooi
Tenniscentrum Enschede
Enschede
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
28-08 t/m 04-09
straatman 2005
Topspinners
Enschede
20-08 t/m 28-08
Salix Park Veldwijk Open 2005
TC Park Veldwijk
Hengelo
14-08 t/m 21-08
Lulof Open 2005
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
07-08 t/m 14-08
Ruesink Open 2005 (OGTC Circuit)
T.V. Ruurlo
Ruurlo
11-07 t/m 17-07
Verhoeve groep Berkel toernooi 2005
L.T.C. Zutphen
Zutphen
03-07 t/m 10-07
Koffie&Kookpunttoernooi 2005 (deelnemer OGTC)
Lochemse Tennis Club
Lochem
20-06 t/m 26-06
Split Level Open Veenhorst 2005
ATC Veenhorst
Almelo
17-06 t/m 19-06
D.L.T.C Gerner3 t m8 toernooi 2005
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
26-03 t/m 03-04
Van Neerven Sport Open 2005
T.C. Topspin
Boxmeer
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
28-01 t/m 06-02
T.I.K 2005
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
14-08 t/m 22-08
Salix Park Veldwijk Open 2004
TC Park Veldwijk
Hengelo
08-08 t/m 15-08
Lulof Open 2004
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
01-08 t/m 08-08
Ruesink Open 2004 (OGTC Circuit)
T.V. Ruurlo
Ruurlo
25-07 t/m 01-08
Open Toernooi 2004
Rapiditas
Nijmegen
21-06 t/m 27-06
Bornse Open 2004
Smash
BORNE
13-06 t/m 20-06
Split Level Veenhorst Open 2004
ATC Veenhorst
Almelo
06-06 t/m 13-06
Open Salix Dollar-Graveltoernooi 2004
T.C. Nijverdal
Nijverdal
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
K3 Kersttoernooi 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
13-10 t/m 19-10
K4-Winter2003
Meppeler L.T.C.
Meppel
25-08 t/m 31-08
topspinners Straatman 2003
Topspinners
Enschede
10-08 t/m 17-08
Lulof Open
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
08-06 t/m 15-06
Open Salix Dollar-Graveltoernooi
T.C. Nijverdal
Nijverdal
29-05 t/m 09-06
DJK 2003
Approach
Enschede
28-04 t/m 03-05
Approach K4 open
Approach
Enschede
07-02 t/m 16-02
Twents Indoor Kampioenschappen 2003
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
2002
23-12 t/m 29-12
K3 Kersttoernooi 2002
Tenniscentrum Enschede
Enschede