Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Melissa Beumer
Log in
Melissa Beumer
Toernooien van Melissa Beumer
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
19-09 t/m 26-09
Het Sein open 2021 (samen 6,11,14+ Wooldrik)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2019
10-03 t/m 17-03
Het Sein Open 2019
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2018
11-03 t/m 18-03
Het Sein Open samen 6&11&14
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2017
03-06 t/m 10-06
KNLTB Competitie 2017 Kampioenswedstrijden Regio
KNLTB
12-03 t/m 19-03
Het Sein open samen 6&11.
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2015
19-12 t/m 03-01
Prescan Kersttoernooi 2015-2016
Racket & Fit Center Borne
Borne
08-03 t/m 15-03
SNS Enschede Open 2015
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2014
20-12 t/m 04-01
Het Prescan Kersttoernooi 2014-2015
Racket & Fit Center Borne
Borne
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 28-12
TennisFactory RTT Henk Timmer kerst 2008
Approach
Enschede
22-11 t/m 22-11
Regio Team Masters 2008
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
06-09 t/m 14-09
Straatman toernooi 2008
Topspinners
Enschede
23-08 t/m 31-08
Tamek Open 2008
K.J.L.T.C.
Kampen
10-08 t/m 17-08
Lulof Open 2008
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
04-08 t/m 10-08
Roder Journaal NRT 2008
T.V. R.E.O.
Roden
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
01-02 t/m 10-02
Twentse Indoor Kampioenschappen 2008
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
2007
31-12 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool Henk.v.Hulst week 1 2008
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
18-11 t/m 25-11
Topic Challenge 2007
W.C. Hoensbroek Indoor
15-09 t/m 23-09
Tennisforce Quick Open 2007
Quick-Tennis
Oldenzaal
08-09 t/m 16-09
straatman 2007
Topspinners
Enschede
01-09 t/m 09-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2007
T.V. Hamo
Oosterhout
18-08 t/m 26-08
Veldwijk Open 2007
TC Park Veldwijk
Hengelo
12-08 t/m 19-08
Lulof Open 2007
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
25-05 t/m 28-05
Nationale Ranglijsttoernooi 2007 LTC Emmen cat.1
L.T.C. Emmen
Emmen
22-05 t/m 28-05
Dr. Van Leeuwentoernooi 2007
L.T.C. Emmen
Emmen
26-03 t/m 01-04
Delden Open 2007 Senioren categorie 3
T.C. Delden
Delden
18-03 t/m 01-04
Delden Open 2007 Senioren categorie 3-8
T.C. Delden
Delden
06-01 t/m 14-01
Amstelpark Henk Timmer Circuit 2007
Amstelpark ATS
Amsterdam
2006
30-12 t/m 07-01
Alpha Hypotheken 06-07
W.C. 't Goede Veld
Castricum
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
23-09 t/m 01-10
Quick Open 2006
Quick-Tennis
Oldenzaal
09-09 t/m 17-09
straatman2006
Topspinners
Enschede
02-09 t/m 10-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2006
T.V. Hamo
Oosterhout
19-08 t/m 27-08
TC Park Veldwijk's Twentse Open 2006
TC Park Veldwijk
Hengelo
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
08-07 t/m 16-07
Lobbelaer Open 2006
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
24-06 t/m 02-07
Open TOP Toernooi 2006 Enschede (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
27-05 t/m 05-06
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2006
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
20-02 t/m 24-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi 2006
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
03-01 t/m 07-01
Geldrop Banen K3 2006
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
05-11 t/m 13-11
Henk Timmer 2005
Approach
Enschede
04-09 t/m 11-09
Rabobank Septembertoernooi 2005
T.C. Ludica
Enschede
30-07 t/m 07-08
Rabobank Strokel Open 2005
T.V. Strokel
Harderwijk
18-07 t/m 24-07
energiewacht nationale ranglijst toernooi 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
09-07 t/m 17-07
Hassing Sport Open
Losserse T.C.
Losser
26-06 t/m 03-07
Open TOP Toernooi 2005 Enschede (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
11-06 t/m 19-06
Open Salix Tennistoernooi 2005
T.C. Nijverdal
Nijverdal
06-06 t/m 12-06
TV Olympia 64 Open Dubbel poule toernooi 2005
Olympia'64
Enschede
20-03 t/m 03-04
Delden Open 2005
T.C. Delden
Delden
14-03 t/m 28-03
Delmar Open 2005
T.V. De Bekkelweide
Geesteren (Ove)
13-03 t/m 20-03
Kunstgrasdubbeltoernooi 2005
T.C. Goor
Goor
14-02 t/m 19-02
K3 Toernooi 2005
T.C. De Stoven
Zutphen
28-01 t/m 06-02
T.I.K 2005
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
06-11 t/m 14-11
henk timmer 2004
Approach
Enschede
17-10 t/m 24-10
TEAN OLTC K4 Herfsttoernooi
A.T.C. Tean
ALPHEN AAN DEN RIJN
25-09 t/m 26-09
Eaton Holec Masters 2004
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
06-09 t/m 11-09
TEZ clubkampioenschappen jeugd 2004
T.C. Enschede Zuid
Enschede
29-08 t/m 05-09
ABN-AMRO Open Tennistoernooi 2004 (deelnemer OGTC)
W.T.C. Winterswijk
Winterswijk
21-08 t/m 29-08
Open Goorse 2004
T.V. De Mossendam
Goor
15-08 t/m 22-08
Open toernooi de Wildbaan Borculo (OGTC) 040819
A.B.T.C. De Wildbaan
Borculo
26-07 t/m 30-07
Amstelpark K3 zomer 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
21-06 t/m 27-06
Bornse Open 2004
Smash
BORNE
06-06 t/m 13-06
Open Salix Dollar-Graveltoernooi 2004
T.C. Nijverdal
Nijverdal
29-05 t/m 31-05
DJK 2004
Approach
Enschede
03-05 t/m 07-05
Frans Maas Approach K4 open
Approach
Enschede
30-01 t/m 01-02
TEZ Nykamp Nyboer vastgoed open jeugdtoernooi
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
22-12 t/m 28-12
K3 Kersttoernooi 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
13-10 t/m 19-10
K4-Winter2003
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-08 t/m 24-08
Stijgbeugel 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
11-08 t/m 16-08
Vier Windstreken ASICS K-4 Jeugdranglijsttoernooi
ATC Veenhorst
Almelo
21-07 t/m 27-07
Daisy Goilla toernooi
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
29-05 t/m 09-06
DJK 2003
Approach
Enschede
28-04 t/m 03-05
Approach K4 open
Approach
Enschede
31-01 t/m 02-02
TEZ RABO OPEN 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2002
30-12 t/m 05-01
TEZ-Twentehallen K4 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
09-09 t/m 14-09
TEZ clubkamp. Jeugd
T.C. Enschede Zuid
Enschede
24-06 t/m 29-06
TEZ RABO K5 2002
T.C. Enschede Zuid
Enschede
11-03 t/m 17-03
Top1Toys de Weide K5 Jeugdranglijstoernooi 2002
T.C. De Weide
Hoogeveen