Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Mike Luttikhuis
Log in
Mike Luttikhuis
Toernooien van Mike Luttikhuis
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
01-07 t/m 11-07
SKO Clubkampioenschappen 2021
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
2020
12-08 t/m 25-10
SKO Clubkampioenschappen 2020
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
2019
14-09 t/m 22-09
SKO Clubkampioenschappen O.L.T.C. Ready 2019
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
2016
10-09 t/m 18-09
Clubkampioenschappen 2016
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
2015
12-09 t/m 27-09
Clubkampioenschappen 2015
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
2014
27-08 t/m 07-09
Clubkampioenschappen 2014
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
2010
07-06 t/m 13-06
NRT GSTC 2010
G.S.T.C.
Groningen
23-01 t/m 31-01
Geldrop Banen Henk Timmer 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
31-10 t/m 08-11
HenkTimmerTennis Factory herfst 2009
Approach
Enschede
10-06 t/m 14-06
NRT 2009
G.S.T.C.
Groningen
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
20-12 t/m 28-12
TennisFactory RTT Henk Timmer kerst 2008
Approach
Enschede
22-11 t/m 22-11
Regio Team Masters 2008
KNLTB Regio Noordoost
Meppel
25-10 t/m 02-11
henk timmer herfst 2008 heren
Approach
Enschede
31-08 t/m 07-09
Rabobank Ludica Open 2008
T.C. Ludica
Enschede
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE16
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
19-07 t/m 27-07
De 4 Linden Open 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
09-06 t/m 15-06
NRT G.S.T.C.
G.S.T.C.
Groningen
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
29-04 t/m 02-05
DJK Overijssel 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
14-03 t/m 16-03
LOTTO NOJK 18 2008
KNLTB Landelijk
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
01-02 t/m 10-02
Twentse Indoor Kampioenschappen 2008
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
08-09 t/m 16-09
straatman 2007
Topspinners
Enschede
01-09 t/m 09-09
Rabobank Ludica Open 2007
T.C. Ludica
Enschede
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 29-07
De 4 Linden Open NRt 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-06 t/m 24-06
Dalfsen Open 2007
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
09-06 t/m 17-06
Open Salix Tennis Toernooi 2007
T.C. Nijverdal
Nijverdal
17-05 t/m 18-05
DJK 2007
KNLTB District Overijssel
26-02 t/m 01-03
Jan Lanting Krokustoernooi 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-02 t/m 11-02
TIK 2007
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
09-09 t/m 17-09
straatman2006
Topspinners
Enschede
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
Kentfort Internationaal Jeugdranglijsttoernooi Haren
TSH Haren
Haren
24-06 t/m 02-07
Open TOP Toernooi 2006 Enschede (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
15-06 t/m 18-06
Dalfsen open 2006
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
03-06 t/m 05-06
DJK Overijssel 2006 Hoofdtoernooi
Approach
Enschede
01-05 t/m 05-05
Frans Maas K4 open 2006
Approach
Enschede
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
19-11 t/m 20-11
wjc 19 november 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-11 t/m 05-11
wjc Meppel 5-11-2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
04-09 t/m 11-09
Rabobank Septembertoernooi 2005
T.C. Ludica
Enschede
28-08 t/m 04-09
straatman 2005
Topspinners
Enschede
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-07 t/m 24-07
K3 2005
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
09-07 t/m 17-07
Hassing Sport Open
Losserse T.C.
Losser
03-07 t/m 09-07
MLTC International Open 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
17-06 t/m 19-06
D.L.T.C Gerner3 t m8 toernooi 2005
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
06-06 t/m 12-06
DJK Overijssel 2005
KNLTB District Overijssel
14-03 t/m 28-03
Delmar Open 2005
T.V. De Bekkelweide
Geesteren (Ove)
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
28-01 t/m 06-02
T.I.K 2005
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
20-11 t/m 21-11
2e WinterJeugdCircuit B 14 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
06-11 t/m 07-11
wjc tm 14 2004 Meppel
KNLTB District Drenthe
13-09 t/m 03-10
O.L.T.C. Ready Clubkampioenschappen 2004
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
16-08 t/m 22-08
rapiditas k4
Rapiditas
Nijmegen
09-08 t/m 13-08
K4 Stijgbeugeltoernooi 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
29-05 t/m 31-05
DJK 2004
Approach
Enschede
03-05 t/m 07-05
Frans Maas Approach K4 open
Approach
Enschede
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
07-12 t/m 14-12
dojk 2003
KNLTB District Overijssel
18-08 t/m 24-08
Stijgbeugel 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
29-05 t/m 09-06
DJK 2003
Approach
Enschede
2002
30-12 t/m 05-01
TEZ-Twentehallen K4 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
01-12 t/m 08-12
districts overdekte jeugdkampioenschappen
Approach
Enschede
24-06 t/m 29-06
TEZ RABO K5 2002
T.C. Enschede Zuid
Enschede