Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Lonneke Janssen
Log in
Lonneke Janssen
Toernooien van Lonneke Janssen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2009
10-06 t/m 14-06
NRT 2009
G.S.T.C.
Groningen
22-03 t/m 29-03
Delden Open 2009 Senioren 3 en 4
T.C. Delden
Delden
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 28-12
TennisFactory RTT Henk Timmer kerst 2008
Approach
Enschede
25-10 t/m 02-11
Henk Timmer Herfst 2008 dames
Approach
Enschede
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
18-08 t/m 24-08
Tepci Rabo Open 1,3,4,5,6,7,8 Toernooi 2008
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
10-08 t/m 17-08
Lulof Open 2008
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
04-08 t/m 10-08
Roder Journaal NRT 2008
T.V. R.E.O.
Roden
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
08-09 t/m 16-09
straatman 2007
Topspinners
Enschede
01-09 t/m 09-09
Rabobank Ludica Open 2007
T.C. Ludica
Enschede
18-08 t/m 26-08
Veldwijk Open 2007
TC Park Veldwijk
Hengelo
12-08 t/m 19-08
Lulof Open 2007
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
23-06 t/m 01-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2007
ULTC-Iduna
Utrecht
11-06 t/m 17-06
GSTC NRT2007
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 10-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-05 t/m 28-05
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2007
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
02-02 t/m 11-02
TIK 2007
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
11-11 t/m 19-11
henk timmer 2006
Approach
Enschede
09-09 t/m 17-09
Clubkampioenschappen 2006 O.L.T.C. Ready
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
09-09 t/m 17-09
straatman2006
Topspinners
Enschede
03-09 t/m 10-09
Rabobank Ludica Open 2006
T.C. Ludica
Enschede
24-07 t/m 30-07
Open toernooi Rapiditas 2006
Rapiditas
Nijmegen
17-07 t/m 23-07
Energiewachttoernooi 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
08-07 t/m 16-07
Hassing Sport Open 2006
Losserse T.C.
Losser
15-06 t/m 18-06
Dalfsen open 2006
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
03-02 t/m 12-02
T.I.K. 2006
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
21-10 t/m 23-10
Geldrop Banen K4 Herfst 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-09 t/m 11-09
Van Oers Open Oosterhoutse Tenniskampioenschappen 2005
T.V. Hamo
Oosterhout
28-08 t/m 04-09
straatman 2005
Topspinners
Enschede
17-07 t/m 24-07
Woolderes Open 2005
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
09-07 t/m 17-07
Hassing Sport Open
Losserse T.C.
Losser
04-07 t/m 10-07
De Jong en Laan open tennis toernooi 2005
T.V. De Bosbaan
Vroomshoop
26-06 t/m 03-07
Open TOP Toernooi 2005 Enschede (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
17-06 t/m 19-06
D.L.T.C Gerner3 t m8 toernooi 2005
D.L.T.C. Gerner
Dalfsen
06-06 t/m 12-06
DJK Overijssel 2005
KNLTB District Overijssel
28-01 t/m 06-02
T.I.K 2005
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
13-09 t/m 03-10
O.L.T.C. Ready Clubkampioenschappen 2004
O.L.T.C. Ready
Oldenzaal
09-08 t/m 13-08
K4 Stijgbeugeltoernooi 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
19-07 t/m 23-07
animo 2004
T.C. Animo
Terneuzen
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
04-07 t/m 11-07
Het 16e Wormgoor open K4 jeugdranglijsttoernooi
Mallumse Molen
Eibergen
13-06 t/m 20-06
Split Level Veenhorst Open 2004
ATC Veenhorst
Almelo
29-05 t/m 31-05
DJK 2004
Approach
Enschede
03-05 t/m 07-05
Frans Maas Approach K4 open
Approach
Enschede
2003
29-12 t/m 03-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2004
T.C. Enschede Zuid
Enschede
13-10 t/m 19-10
K4-Winter2003
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-08 t/m 24-08
Stijgbeugel 2003
Tenniscentrum Enschede
Enschede
15-08 t/m 24-08
Oldenzaalse kampioenschappen junioren 2003
Quick-Tennis
Oldenzaal
11-08 t/m 16-08
Vier Windstreken ASICS K-4 Jeugdranglijsttoernooi
ATC Veenhorst
Almelo
23-06 t/m 28-06
TEZ RABO K5 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
28-04 t/m 03-05
Approach K4 open
Approach
Enschede
31-01 t/m 02-02
TEZ RABO OPEN 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2002
30-12 t/m 05-01
TEZ-Twentehallen K4 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
24-06 t/m 29-06
TEZ RABO K5 2002
T.C. Enschede Zuid
Enschede