Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - F Herrema
Log in
F Herrema
Toernooien van F Herrema
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2017
10-06 t/m 18-06
KNLTB Competitie 2017 Landskampioenschappen Regio
KNLTB
2015
20-12 t/m 03-01
Kerst Toernooi 2015-2016
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
13-06 t/m 21-06
KNLTB Competitie 2015 Landskampioenschappen regio
KNLTB
2014
21-12 t/m 04-01
Kerst Toernooi 2014-2015
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
2013
22-12 t/m 05-01
Kerst Toernooi 2013-2014
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
2010
16-06 t/m 27-06
Clubkampioenschappen Zee en Duin 2010
L.T.C. Zee en Duin
Katwijk (ZH)
2009
18-06 t/m 28-06
Clubkampioenschappen Zee & Duin 2009
L.T.C. Zee en Duin
Katwijk (ZH)
2008
15-09 t/m 21-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
30-08 t/m 07-09
Porous Kushion Kourt Open 2008
Zoeterwoudse Tennisclub
ZOETERWOUDE
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
15-08 t/m 24-08
KIA (Kleverlaan) Jonkerspark Open 2008!
TV Jonkers
Noordwijkerhout
09-08 t/m 17-08
TC De Leidse Hout Open Toernooi 2008
T.C. De Leidse Hout
Leiden
02-08 t/m 10-08
Grolsch Open 2008
T.V. Nieuw Vennep
Nieuw Vennep
18-07 t/m 27-07
Het Open 2008
L.T.C. Zee en Duin
Katwijk (ZH)
14-07 t/m 20-07
Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijst Toernooi)
T.C. Roomburg
Leiden
12-07 t/m 20-07
53e Open Leidse Kampioenschappen 2008
T.C. Roomburg
Leiden
28-06 t/m 06-07
Meddens TV Dekker Open 2008
TV Dekker Tennis
Warmond
14-06 t/m 22-06
deheeg.nl Unicum Open 2008
T.C. Unicum
Leiden
07-06 t/m 15-06
Open Munnik 2008
LTC de Munnik
Leiderdorp
28-05 t/m 08-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2008
L.T.C. Lisse
Lisse
2007
22-12 t/m 31-12
Kersttoernooi 2007
TV Dekker Tennis
Warmond
16-09 t/m 23-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-08 t/m 02-09
Boonekamp Open 2007
T.V. Zuid-West
Leiden
11-08 t/m 19-08
TC De Leidse Hout Open Toernooi 2007
T.C. De Leidse Hout
Leiden
30-06 t/m 08-07
TV Dekker Open 2007
TV Dekker Tennis
Warmond
16-06 t/m 24-06
Rentex Dieben Unicum Open 2007
T.C. Unicum
Leiden
09-06 t/m 17-06
open munnik 2007
LTC de Munnik
Leiderdorp
29-05 t/m 10-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2007
L.T.C. Lisse
Lisse
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
11-09 t/m 17-09
Buijze Pers Tennis Masters 2006
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
17-06 t/m 25-06
Forescate Open 2006
T.V. Forescate
Voorschoten
10-06 t/m 18-06
Open De Munnik 2006
LTC de Munnik
Leiderdorp
03-06 t/m 11-06
Toernooi van de Bollenstreek 2006
L.T.C. Lisse
Lisse
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 08-01
Alpha Hypotheken 05-06
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
20-09 t/m 25-09
Buijze Pers Tennis Masters 2005
T.C. Unicum
Leiden
27-08 t/m 04-09
Boonekamp open 2005
T.V. Zuid-West
Leiden
13-08 t/m 21-08
Open Toernooi TC De Leidse Hout
T.C. De Leidse Hout
Leiden
23-07 t/m 31-07
Het Open 2005
L.T.C. Zee en Duin
Katwijk (ZH)
18-06 t/m 26-06
Forescate Open 2005
T.V. Forescate
Voorschoten
11-06 t/m 19-06
STV Open 2005
Sassenheimse Tennis Vereniging
Sassenheim
26-03 t/m 03-04
Van Neerven Sport Open 2005
T.C. Topspin
Boxmeer
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
14-09 t/m 19-09
Buijze Pers Tennis Masters 2004
T.C. Unicum
Leiden
21-08 t/m 29-08
Boonekamp open 2004
T.V. Zuid-West
Leiden
12-07 t/m 18-07
27 ste meinwegtoernooi 2004
LTV Herkenbosch
Herkenbosch
27-03 t/m 04-04
Topspin Open Toernooi 2004
T.C. Topspin
Boxmeer
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
21-06 t/m 29-06
Alexander Hotel Open Toernooi 2003
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
19-01 t/m 23-03
DWJC
KNLTB District Leiden
Haarlem
2002
30-12 t/m 04-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi NHN
T.V. Wognum
Wognum
22-06 t/m 30-06
Alexander Hotel Open 2002
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord
2001
23-06 t/m 01-07
Boekhorst Open Toernooi 2001
T.V. De Boekhorst
Noordwijkerhout