Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Britt Klaassen
Log in
Britt Klaassen
Toernooien van Britt Klaassen
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2009
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
27-12 t/m 04-01
Feestvarken.nl 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
22-12 t/m 28-12
TCS Kersttoernooi 2008
T.C. Sprenkelaar
Apeldoorn
19-07 t/m 27-07
De 4 Linden Open 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
05-07 t/m 13-07
Lobbelaer Open 2008
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-03 t/m 09-03
Districts Indoor Kampioenschappen NHN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
29-12 t/m 06-01
Feestvarken.nl Cat 1 toernooi 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
12-11 t/m 18-11
Masters NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 29-07
Schot Open 2007
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
02-07 t/m 08-07
Tecnifibre AA Sports TAM Open NRT 2007
Tam
Groningen
09-06 t/m 17-06
Dodo 2007
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
02-06 t/m 10-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
2006
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
31-07 t/m 06-08
SLA RAAK OPEN weektoernooi 2006
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
31-07 t/m 06-08
SLARAAK OPEN NAT.RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
22-07 t/m 30-07
Schot Open 2006
LTC de Zes Wielen
Alkmaar
16-07 t/m 23-07
51e Badgastentoernooi
T.C. Egmond aan Zee
Egmond aan Zee
08-07 t/m 16-07
Boekweit2006
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
10-06 t/m 18-06
Dodo 2006
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
03-06 t/m 11-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2006
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-05 t/m 03-05
DJK, Kwalificatietoernooi alkmaar eo
KNLTB District Noord-Holland Noord
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
24-10 t/m 29-10
Henk Timmer Circuit - TS de Kloek - Sportief op Stap.nl 2005
Padel en Tennisschool De Kloek
10-09 t/m 10-09
kringmasters 2005 BJO Distrikt NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
01-08 t/m 05-08
Amstelpark k3 week 1 augustus 2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
02-07 t/m 10-07
Kuyper & Blom Makelaars Dors Open 2005
TC Heiloo United
Heiloo
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
20-11 t/m 21-11
2e WinterJeugdCircuit B 14 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
06-11 t/m 07-11
wjc tm 14 2004 Meppel
KNLTB District Drenthe
26-07 t/m 30-07
Amstelpark K3 zomer 2004
Amstelpark ATS
Amsterdam
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
30-12 t/m 04-01
Fries Invitatie Toenooi 2004
T.V. De Molen
Leeuwarden
11-10 t/m 18-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2003
T.V. Neckslag
Wijdewormer
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
2002
30-12 t/m 05-01
K5 Amstelpark 30-12-2002 t/m 5-1-2003
Amstelpark ATS
Amsterdam
12-10 t/m 19-10
Neckslag Jeugdtoernooi 2002
T.V. Neckslag
Wijdewormer