Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Wilco Koot
Log in
Wilco Koot
Toernooien van Wilco Koot
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2018
31-08 t/m 09-09
Mix-dubbel clubkampioenschappen 2018
T.V. Leimuiden
Leimuiden
2015
28-08 t/m 06-09
Mix-dubbel clubkampioenschappen 2015 TV Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
2014
30-08 t/m 07-09
Mix-dubbel clubkampioenschappen 2014 tv leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
28-06 t/m 06-07
Dubbel Clubkampioenschappen 2014 tv Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
2012
01-09 t/m 09-09
Mix.dubbel clubkampioenschappen 2012 senioren TV Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
23-06 t/m 01-07
Dubbel clubkampioenschappen 2012 TV Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
04-06 t/m 15-06
KLTV Clubkampioenschappen 2012
Katwijkse LTV
Katwijk
2011
03-09 t/m 11-09
Mix dubbel clubkampioenschappen 2011 TV Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
19-06 t/m 26-06
dubbel clubkampioenschappen 2011 TV Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
29-05 t/m 05-06
enkel clubkampioenschappen 2011 TV Leimuiden
T.V. Leimuiden
Leimuiden
2010
13-06 t/m 20-06
Enkel Clubkampioenschappen Senioren 2010
T.V. Leimuiden
Leimuiden
2009
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
04-10 t/m 19-10
Kaag & Braassem 2008
T.V. Alkemade
Roelofarendsveen
15-09 t/m 21-09
Buijze Pers Masters District Leiden 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-08 t/m 31-08
NRT Toernooi TV Jonkers
TV Jonkers
Noordwijkerhout
11-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream NRT 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
10-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream Open 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
02-08 t/m 10-08
Grolsch Open 2008
T.V. Nieuw Vennep
Nieuw Vennep
19-07 t/m 27-07
De 4 Linden Open 2008
L.T.V. Lelystad
Lelystad
14-07 t/m 20-07
Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijst Toernooi)
T.C. Roomburg
Leiden
12-07 t/m 20-07
53e Open Leidse Kampioenschappen 2008
T.C. Roomburg
Leiden
21-06 t/m 29-06
Ace 30e Merenwijk Open
LTV De Merenwijk
Leiden
14-06 t/m 22-06
deheeg.nl Unicum Open 2008
T.C. Unicum
Leiden
28-05 t/m 08-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2008
L.T.C. Lisse
Lisse
03-05 t/m 12-05
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
2007
04-11 t/m 23-03
Ace wintercircuit 2007-2008
TV Dekker Tennis
Warmond
20-08 t/m 26-08
Tepci Rabo Open 3,4,5,6,7,8 Toernooi 2007
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
21-07 t/m 29-07
De 4 Linden Open NRt 2007
L.T.V. Lelystad
Lelystad
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
23-06 t/m 01-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2007
ULTC-Iduna
Utrecht
16-06 t/m 24-06
Rentex Dieben Unicum Open 2007
T.C. Unicum
Leiden
11-06 t/m 17-06
GSTC NRT2007
G.S.T.C.
Groningen
29-05 t/m 10-06
Open toernooi van de Bollenstreek 2007
L.T.C. Lisse
Lisse
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
29-11 t/m 09-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
11-09 t/m 17-09
Buijze Pers Tennis Masters 2006
Oegstgeester LTC
Oegstgeest
02-09 t/m 10-09
Porous Kushion Kourt Open 2006
Zoeterwoudse Tennisclub
ZOETERWOUDE
26-08 t/m 03-09
Boonekamp Open 2006
T.V. Zuid-West
Leiden
05-08 t/m 13-08
Grolsch Open 2006
T.V. Nieuw Vennep
Nieuw Vennep
22-07 t/m 30-07
Het Open 2006
L.T.C. Zee en Duin
Katwijk (ZH)
24-06 t/m 02-07
Botesa Open 2006
T.C. Botesa
Bodegraven
17-06 t/m 29-06
Rentex Dieben Unicum Open 2006
T.C. Unicum
Leiden
03-06 t/m 11-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2006
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
03-06 t/m 11-06
Toernooi van de Bollenstreek 2006
L.T.C. Lisse
Lisse
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2005
20-09 t/m 25-09
Buijze Pers Tennis Masters 2005
T.C. Unicum
Leiden
03-09 t/m 11-09
Porous Kushion Kourt Open 2005
Zoeterwoudse Tennisclub
ZOETERWOUDE
27-08 t/m 04-09
Boonekamp open 2005
T.V. Zuid-West
Leiden
15-08 t/m 21-08
Auto Century Cream Crackers NRT 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
15-08 t/m 21-08
Cream Crackers Auto Century Open 2005
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
06-08 t/m 14-08
Grolsch Open 2005
T.V. Nieuw Vennep
Nieuw Vennep
23-07 t/m 31-07
Het Aarlandentoernooi
T.V. Ter Aar
25-06 t/m 03-07
Botesa Open 2005
T.C. Botesa
Bodegraven
11-06 t/m 19-06
STV Open 2005
Sassenheimse Tennis Vereniging
Sassenheim
2004
14-09 t/m 19-09
Buijze Pers Tennis Masters 2004
T.C. Unicum
Leiden
21-08 t/m 29-08
Boonekamp open 2004
T.V. Zuid-West
Leiden
07-08 t/m 15-08
Open Toernooi Leidse Hout 2004
T.C. De Leidse Hout
Leiden
31-07 t/m 08-08
Grolsch Open
T.V. Nieuw Vennep
Nieuw Vennep
21-05 t/m 30-05
DJK Leiden 2004
A.T.C. Tean
ALPHEN AAN DEN RIJN