Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Jens de Koster
Log in
Jens de Koster
Toernooien van Jens de Koster
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2024
03-03 t/m 10-03
2e zoeteweij Yerseke zeilmakerij en zonwering padel toernooi
Indoor padel Kapelle
2023
23-12 t/m 07-01
'sjoemel' mitsubishi padel toernooi
Indoor padel Kapelle
29-10 t/m 05-11
19 domburg padel toernooi
Indoor padel Kapelle
22-09 t/m 24-09
2e 4U group padel toernooi
Indoor padel Kapelle
10-03 t/m 12-03
Stad & Zeeland makelaars weekend padel toernooi
Indoor padel Kapelle
2022
27-12 t/m 08-01
mazda tramper sjoemel toernooi
Indoor padel Kapelle
11-11 t/m 13-11
heineken silver padel toernooi
Indoor padel Kapelle
2021
26-07 t/m 31-07
69e Badgastentoernooi 2021
Top Tennis Zeeland
2019
21-12 t/m 05-01
Jumbo van Boven Sjoemeltoernooi 2019
Indoor padel Kapelle
22-07 t/m 27-07
Badgastentoernooi Domburg 2019
Top Tennis Zeeland
2018
26-12 t/m 06-01
Emte van Boven Sjoemel Toernooi 2018
Indoor padel Kapelle
28-10 t/m 04-11
koninck toernooi 2018
Indoor padel Kapelle
23-07 t/m 28-07
Badgastentoernooi Domburg 2018
Top Tennis Zeeland
04-03 t/m 11-03
Zeeuwse indoor dubbel kampioenschap 2018
Indoor padel Kapelle
2017
26-12 t/m 07-01
Emté van Boven Sjoemel toernooi 2017
Indoor padel Kapelle
05-11 t/m 12-11
koninck toernooi 2017
Indoor padel Kapelle
12-02 t/m 19-02
Farm Pack Tramper Goes AVH auto's zeeuwse indoor Kampioenschappen
Indoor padel Kapelle
2016
26-12 t/m 08-01
Emte van Boven Sjoemel toernooi 2016
Indoor padel Kapelle
30-10 t/m 06-11
Koninck toernooi 2016
Indoor padel Kapelle
26-07 t/m 30-07
Badgastentoernooi Domburg 2016
Top Tennis Zeeland
31-01 t/m 07-02
zeeuwse dubbel kampioenschap 2016
Indoor padel Kapelle
2015
19-12 t/m 03-01
Emté van Boven sjoemel toernooi 2015
Indoor padel Kapelle
31-10 t/m 08-11
Koninck toernooi 2015
Indoor padel Kapelle
21-07 t/m 25-07
Badgastentoernooi BTD 2015 Domburg
Top Tennis Zeeland
2014
21-12 t/m 04-01
Herselman Sport 'sjoemel' Toernooi 2014
Indoor padel Kapelle
07-11 t/m 09-11
Pilot Zeeuwse Dubbel Masters 2014
TV De Goese Maan
Goes
26-10 t/m 02-11
koninck toernooi 2014
Indoor padel Kapelle
22-07 t/m 26-07
Badgasten Tennistoernooi 2014
Top Tennis Zeeland
10-03 t/m 16-03
Open Bevelandse Dubbeltoernooi 2014
TV De Goese Maan
Goes
02-02 t/m 09-02
zeeuwse indoor dubbel kampioenschappen
Indoor padel Kapelle
2013
19-12 t/m 29-12
Herselman Sport 'sjoemel' Toernooi 2013
Indoor padel Kapelle
16-11 t/m 17-11
Rituals Zeeland Dubbeltoernooi 2013
TSI-Tennis hal Goes
03-11 t/m 10-11
koninck toernooi 2013
Indoor padel Kapelle
2012
21-12 t/m 04-01
Herselman Sport 'Sjoemel' Toernooi 2012
Indoor padel Kapelle
28-10 t/m 04-11
Koninck Toernooi 2012
Indoor padel Kapelle
2011
26-12 t/m 08-01
sjoemel toernooi 2011
Indoor padel Kapelle
30-10 t/m 06-11
koninck toernooi 2011
Indoor padel Kapelle
25-06 t/m 03-07
Thermphos Challenger Zeeland 2011
Top Tennis Zeeland
19-06 t/m 26-06
4e TV-Goes Jiba Open 2011 Toernooi
T.V. Goes
Goes
14-02 t/m 20-02
Zeeuwse Indoor Tenniskampioenschappen 2011
TSI-Tennis hal Goes
2010
26-12 t/m 02-01
sjoemel flexcourt dubbel 2010
Indoor padel Kapelle
18-10 t/m 24-10
Koninck toernooi 2010
Indoor padel Kapelle
2009
26-12 t/m 03-01
vishandel & catering tramper sjoemeltoernooi 2009
Indoor padel Kapelle
19-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
14-11 t/m 15-11
Drukkerij Herselman Toernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
19-10 t/m 25-10
de koninck 2009
Indoor padel Kapelle
20-06 t/m 28-06
2e TV Goes Jiba Open 2009 Toernooi
T.V. Goes
Goes
2008
19-07 t/m 27-07
ABN AMRO Yerseke Open 2008
T.V. Yerseke
Yerseke
14-07 t/m 20-07
Maeneblusschers 2008
M.L.T.C.
Middelburg
07-07 t/m 13-07
Kikkertoernooi 2008
TV SJEF
29-06 t/m 06-07
AutoTeam PUYE Open 2008
T.V. De Puye
'S-Heer Hendrikskinderen
31-05 t/m 08-06
Accon AVM Kapelle Open 2008
TV Kapelle
2007
28-07 t/m 05-08
De Biet - Gruttepikkers II 2007
T.V. Duiveland
Nieuwerkerk
21-07 t/m 29-07
ABN AMRO Yerseke Open 2007
T.V. Yerseke
Yerseke
15-07 t/m 22-07
DRV Maeneblusscherstoernooi 2007
M.L.T.C.
Middelburg
30-06 t/m 08-07
Open Souburg Toernooi 2007
T.C. Souburg
Oost-Souburg
24-06 t/m 01-07
Hypotheekshop Open tennistoernooi 2007
T.V. Goes
Goes
18-06 t/m 24-06
Halve Maantje Open 2007
TV De Goese Maan
Goes
02-06 t/m 10-06
Lukaart & Nieuwenhuysen Kapelle Open 2007
TV Kapelle
2006
29-07 t/m 06-08
De Biet - Gruttepikkers II 2006
T.V. Duiveland
Nieuwerkerk
10-07 t/m 16-07
kikkertoernooi 2006
TV SJEF
24-06 t/m 02-07
3e Leventi CBS Tennistoernooi
T.V. Goes
Goes
2005
30-07 t/m 07-08
Gruttepikkers II toernooi 2005
T.V. Duiveland
Nieuwerkerk
25-06 t/m 03-07
2e LEVENTI CBS TENNISTOERNOOI
T.V. Goes
Goes
2004
14-08 t/m 22-08
Terra Reizen Souburg Toernooi 2004
T.C. Souburg
Oost-Souburg
26-07 t/m 01-08
12 e Zaman K4 sporttoernooi
Game '78
Clinge
02-05 t/m 07-05
K5 2004
L.T.C. De Stoof
Koudekerke
2003
04-08 t/m 09-08
Heldense Bossen K4
T.V. Grootveld
Panningen
28-07 t/m 03-08
K4 Karolingen 2003
T.C. Souburg
Oost-Souburg
21-07 t/m 27-07
11e Internationaal K4 Zaman Sporttoernooi
Game '78
Clinge
2002
29-07 t/m 04-08
Bassie toernooi 2002
T.C. Bas Dongen
Dongen