Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Elja van Berlo
Log in
Elja van Berlo
Toernooien van Elja van Berlo
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2015
23-03 t/m 29-03
clubkampioenschappen jeugd senioren 2015
HTC Son Tennis
Son
2008
29-12 t/m 04-01
a toernooi vanhulst 09
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
14-07 t/m 20-07
Strokel Open 2008
T.V. Strokel
Harderwijk
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
29-06 t/m 06-07
Bank of Scotland Bilthoven Open 2008
T.C. Bilthoven
Bilthoven
21-06 t/m 29-06
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2008
ULTC-Iduna
Utrecht
07-05 t/m 12-05
Dr. van Leeuwen Nationale Ranglijsttoernooi 2008
L.T.C. Emmen
Emmen
19-03 t/m 30-03
Schutskamp Open 2008
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
05-03 t/m 16-03
Finaltrust-Euroseniortoernooi 2008
T.V. Wolfsbosch
Vught
23-02 t/m 02-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
2007
22-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2007
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
08-12 t/m 16-12
HTC Huib Troost Toernooi 2007
T.V. Halfweg
ROTTERDAM
27-09 t/m 30-09
Masters Toernooiprogramma 2007
KNLTB Oost-Brabant
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
16-07 t/m 22-07
52e Open Leidse Kampioenschappen (Nationaal Ranglijsttoernooi 4-sterren)
T.C. Roomburg
Leiden
07-07 t/m 15-07
Lobbelaer Open 2007
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
01-07 t/m 08-07
Stellenhof Bilthoven Open 2007
T.C. Bilthoven
Bilthoven
18-06 t/m 24-06
BSU Nationaal Ranglijsttoernooi LTC Uden 2007
L.T.C. Uden
Uden
16-06 t/m 24-06
BSU Open 2007
L.T.C. Uden
Uden
02-06 t/m 10-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
24-03 t/m 01-04
Passie Open 2007
W.C. 't Goede Veld
Castricum
21-03 t/m 01-04
Matching Pool Open 2007
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
07-03 t/m 18-03
Finaltrust-Euroseniortoernooi 2007
T.V. Wolfsbosch
Vught
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 06-01
A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2007
T.V. Valkencourt
Valkenswaard
2006
23-12 t/m 31-12
Zuid-West Lease Kersttoernooi 2006
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
31-07 t/m 06-08
Grubbenvorst Open
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
19-06 t/m 25-06
L.T.C. UDEN NAT.RANGLIJST TOERNOOI 2006
L.T.C. Uden
Uden
17-06 t/m 25-06
BSU open 2006
L.T.C. Uden
Uden
18-03 t/m 26-03
Passie Open 2006
W.C. 't Goede Veld
Castricum
08-03 t/m 19-03
Finaltrust-Euroseniortoernooi 2006
T.V. Wolfsbosch
Vught
28-01 t/m 05-02
Geldrop Banen Bavaria Cat.1 Henk Timmer Circuit
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
17-09 t/m 02-10
Kienehoef Clubkampioenschappen 2005
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
18-07 t/m 24-07
energiewacht nationale ranglijst toernooi 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
09-07 t/m 17-07
NCS-Repro Lobbelaer Open 2005
T.V. De Lobbelaer
Zevenbergen
20-06 t/m 26-06
LTC Uden Nat. ranglijst 2005
L.T.C. Uden
Uden
18-06 t/m 26-06
LTC uden open 2005
L.T.C. Uden
Uden
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
07-05 t/m 16-05
Pinkstertoernooi 2005
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
23-03 t/m 03-04
Matching Pool Open 2005
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
03-01 t/m 06-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2005
WC K2 Heemskerk
2004
18-12 t/m 09-01
Bremhorst Kerstdubbeltoernooi 2004
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
11-07 t/m 17-07
Int. Gasunie Jeugdtoernooi Haren 2004
KNLTB District Groningen-Drenthe
14-06 t/m 20-06
L.T.C. Uden E.M.I. open Nat. ranglijst.
L.T.C. Uden
Uden
12-06 t/m 20-06
emi uden open 2004
L.T.C. Uden
Uden
31-05 t/m 06-06
STA NRT 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
24-03 t/m 04-04
Matching Pool Open 2004
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
06-09 t/m 21-09
Clubkampioenschappen ltc2003
L.T.C. Uden
Uden
16-08 t/m 24-08
Open Commanderije Toernooi 2003
Gemertse L.T.V.
Gemert
09-08 t/m 17-08
Open Hambaken Toernooi 2003
T.V. De Hambaken
's-Hertogenbosch
21-07 t/m 25-07
K2 Toernooi
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-06 t/m 22-06
EMI UDEN OPEN
L.T.C. Uden
Uden
2002
30-12 t/m 04-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi NHN
T.V. Wognum
Wognum
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi 2002
KNLTB District Noord-Holland Noord