Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Karen Massop
Log in
Karen Massop
Toernooien van Karen Massop
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2020
13-11 t/m 05-03
Smash RM Wintercompetitie 2020-2021
TPV Dukenburg Smash
Nijmegen
2019
01-11 t/m 13-03
RM Wintercompetitie PADEL + TENNIS 2019-2020
TPV Dukenburg Smash
Nijmegen
2010
13-09 t/m 19-09
Clubkampioenschappen GTV van Starkenborgh 2010
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
02-04 t/m 23-04
Toernooi voor competitiespelers 2010
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
2008
20-12 t/m 28-12
open eindejaarstoernooi 3,4,5,6,6(25+),7,7(25+) 2008
W.C. Tennishal Wolvega
Wolvega
15-09 t/m 27-09
Clubkampioenschappen GTV van Starkenborgh
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
15-09 t/m 21-09
Veendam Open 2008
Tennis- en Padelclub Veendam
Veendam
11-09 t/m 14-09
Regiomasters Regio NO 2008
KNLTB District Friesland
25-08 t/m 31-08
Intersport Megastore Veracket Open 2008
Veracket
Groningen
10-08 t/m 17-08
Team Inextern Cream Open 2008
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
13-07 t/m 20-07
GTV van Starkenborgh Kuilman Open 2008
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
05-07 t/m 13-07
Hassing Sport Open 2008
Losserse T.C.
Losser
09-05 t/m 12-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2008
D.L.T.C. Drachten
Drachten
28-04 t/m 02-05
DJK Groningen 2008
KNLTB District Groningen-Drenthe
22-03 t/m 24-03
toernooi voor competitiespelers 2008
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
2007
17-09 t/m 23-09
GTV van Starkenborgh Clubkampioenschappen 2007
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
27-08 t/m 02-09
De Taxi Veracket Open 2007
Veracket
Groningen
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
23-07 t/m 29-07
Rabobank Winsum Open 2007
T.C. Winsum
Winsum GN
15-07 t/m 22-07
Starkenborgh Kuilman Open 2007
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
07-07 t/m 15-07
Ruijters Nes Toernooi 2007
T.C. Bergen
Bergen NH
11-06 t/m 17-06
G.S.T.C. Open Toernooi 2007
G.S.T.C.
Groningen
25-05 t/m 28-05
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2007
D.L.T.C. Drachten
Drachten
22-03 t/m 25-03
Toernooi voor Competitiespelers 2007
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
12-01 t/m 21-01
Kiekebos & Bakker Open Indoor 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
16-12 t/m 24-12
Kersttoernooi 2006
T.V. Rackethal Assen
ASSEN
10-11 t/m 11-11
grand slam mini tennis
Tam
Groningen
24-10 t/m 27-10
K4 Den Helder Sportcity herfsttoernooi
KNLTB District Noord-Holland Noord
29-09 t/m 01-10
Clubkampioenschappen G.T.V. van Starkenborgh
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
Kentfort Internationaal Jeugdranglijsttoernooi Haren
TSH Haren
Haren
09-07 t/m 16-07
GLTBopen2006
G.L.T.B.
Groningen
03-07 t/m 09-07
AA Sports TAM Open 2006
Tam
Groningen
26-06 t/m 02-07
veracket open 2006
Veracket
Groningen
12-06 t/m 18-06
G.S.T.C. Open Toernooi 2006
G.S.T.C.
Groningen
02-06 t/m 05-06
Intersport Evink Pinkstertoernooi 2006
D.L.T.C. Drachten
Drachten
22-05 t/m 26-05
DJK Groningen 2006
KNLTB District Groningen-Drenthe
28-01 t/m 05-02
Kiekebos&Bakker Open Indoor 2006
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
19-11 t/m 20-11
wjc 19 november 2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-11 t/m 05-11
wjc Meppel 5-11-2005
Meppeler L.T.C.
Meppel
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-07 t/m 24-07
K3 2005
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
03-07 t/m 10-07
AAsportsTAMopen2005
Tam
Groningen
20-06 t/m 26-06
Bengels Drachtster Keitoernooi 2005
D.L.T.C. Drachten
Drachten
03-05 t/m 06-05
DJK 2005 Gr.
KNLTB District Groningen-Drenthe
24-03 t/m 27-03
Clubkampioenschappen enkels 2005
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
14-02 t/m 17-02
Jan Lanting Krokus Jeugdtoernooi K3 2005
KNLTB District Groningen-Drenthe
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
27-12 t/m 31-12
K3 2004
Tenniscentrum Enschede
Enschede
20-11 t/m 21-11
2e WinterJeugdCircuit B 14 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
06-11 t/m 07-11
wjc tm 14 2004 Meppel
KNLTB District Drenthe
10-09 t/m 12-09
Regio Masters Noordoost cat. 5-8
KNLTB Landelijk
18-07 t/m 23-07
K2 Bontekoe én toernooi t m 10 2004
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
12-07 t/m 18-07
K-3 2004
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
14-06 t/m 20-06
Bengels Drachtster Keitoernooi K4 2004
D.L.T.C. Drachten
Drachten
11-06 t/m 13-06
Powertennis.nl-Jeugdclubkampioenschappen 2004
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
29-05 t/m 31-05
DJK Groningen 2004
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
25-03 t/m 28-03
Toernooi voor competitiespelers
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
2003
29-12 t/m 03-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2004
WC K2 Heemskerk
22-12 t/m 02-01
Kerstweekwedstrijden 2003
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
05-09 t/m 07-09
Clubkampioenschappen 2003
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
23-06 t/m 29-06
Wim Bakker 2003
T.V. Strokel
Harderwijk
16-06 t/m 22-06
Dracham Daewoo Drachtster Keitoernooi 2003
D.L.T.C. Drachten
Drachten
13-06 t/m 15-06
Jeugdclubkampioenschappen 2003
G.T.V. Van Starkenborgh
Groningen
2002
01-07 t/m 07-07
Nic Tuyn Aardbeientoernooi 2002
H.L.T.C. Marquette
Heemskerk
01-07 t/m 07-07
TC Hogedijk Open Jeugdtoernooi 2002
T.C. Hogedijk
Egmond-Binnen
2001
07-07 t/m 15-07
Egmonder Jeugdtoernooi 2001
T.C. Hogedijk
Egmond-Binnen