Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - J. Wikkerink
Log in
J. Wikkerink
Toernooien van J. Wikkerink
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
30-06 t/m 08-07
Rhijenhof Open 2012
De Rhijenhof
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
25-02 t/m 27-02
Asten Open 2011
TV 't Root
Asten
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2009
19-12 t/m 27-12
ZuidWest leasetoernooi 2009
TSI-Tennis hal Goes
31-05 t/m 06-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
28-02 t/m 08-03
Geldrop Banen Henk Timmer 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2008
30-12 t/m 04-01
Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi jan 2009
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
20-12 t/m 30-12
ZuidWest lease Kersttoernooi 2008
Tennis Organisatie Zeeland
Middelburg
06-12 t/m 14-12
Henk Timmer Circuit Huib Troost Toernooi
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-10 t/m 02-11
Henk Timmer Herfst 2008 dames
Approach
Enschede
11-08 t/m 17-08
Rutten Dukenburg Open 2008
TPV Dukenburg Smash
Nijmegen
07-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME16
KNLTB Landelijk
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN cat.3tm7 WEEKTOERNOOI 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
28-07 t/m 03-08
RABOBANK OPEN NRT 08
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 27-07
Open toernooi 2008
Rapiditas
Nijmegen
28-06 t/m 06-07
'LOGUS' Open Souburg Toernooi 2008
T.C. Souburg
Oost-Souburg
07-06 t/m 15-06
Open Interfax 2008 LTC De Hoge Heide
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
07-06 t/m 08-06
RJK 2008 Regio Zuid
KNLTB Centraal Brabant
03-05 t/m 12-05
MeeĆ¹s Pinkstertoernooi 2008
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
28-04 t/m 03-05
DJK 2008 Centraal Brabant
KNLTB Centraal Brabant
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
13-08 t/m 19-08
Cream NRT 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
12-08 t/m 19-08
Cream Crackers Open 2007
G.L.T.V. Cream Crackers
Groningen
30-07 t/m 05-08
Hands To work Open 2007
T.C. Grubbenvorst
Grubbenvorst
23-06 t/m 01-07
Intersport Utrecht-City Iduna Open 2007
ULTC-Iduna
Utrecht
18-06 t/m 01-07
Clubkampioenschappen junioren 2007
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
02-06 t/m 10-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
27-05 t/m 28-05
Regio Jeugd kampioenschappen zuid 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
14-05 t/m 26-05
DJK 2007 Centraal Brabant
KNLTB Centraal Brabant
27-01 t/m 04-02
Geldrop Banen Henk Timmer '07
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2006
23-10 t/m 27-10
Open K-4 Emmeloord
Tenniscentrum Emmeloord
19-08 t/m 27-08
Open bonustoernooi 2006
LTV De Merletten
Boxtel
24-07 t/m 28-07
K3 toernooi 2006
T.C. Animo
Terneuzen
17-07 t/m 23-07
Daisy K4 toernooi 2006
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
19-06 t/m 25-06
Clubkampioenschappen Jeugd 2006 LTC De Hoge Heide
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
19-06 t/m 25-06
K4 Tinino 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
10-06 t/m 18-06
Open Jeugd Toernooi 2006
T.V. De Hambaken
's-Hertogenbosch
25-03 t/m 02-04
Rabobank Open Jeugdtoernooi 2006
L.T.C. Uden
Uden
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
21-10 t/m 23-10
Geldrop Banen K4 Herfst 2005
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-09 t/m 25-09
4e Asmunt Open Jeugd Toernooi 2005
T.V. Asmunt
's-Hertogenbosch
18-07 t/m 24-07
Daisy K4 Gorillatoernooi 2005
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
25-06 t/m 03-07
ClubKamp Jeugd 2005 LTC De Hoge Heide
L.T.C. De Hoge Heide
Vlijmen
18-06 t/m 26-06
Adje van Drumpt Open Jeugdtoernooi 2005
TPV Waalwijk
Waalwijk
12-06 t/m 19-06
Tepci Peter Willemse - K5 Jeugd Toernooi 2005
A.L.T.V. Tepci
Apeldoorn
26-03 t/m 03-04
kienehoef k4 toernooi 2005
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
03-01 t/m 09-01
Uden Open 2004-2005
Tenniscentrum Uden
2004
23-10 t/m 31-10
OBJK 2004
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
18-09 t/m 26-09
3e Asmunt Open Jeugd Toernooi 2004
T.V. Asmunt
's-Hertogenbosch
04-09 t/m 12-09
Open jeugdtoernooi TC Maaspoort
TPC Maaspoort
Den Bosch
30-08 t/m 05-09
T.V. Breakpoint Open Copista Jeugdtoernooi 2004
M.v.L. Tennis
17-07 t/m 24-07
K4 toernooi 2004
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
10-07 t/m 18-07
Open jeugdtoernooi LTV de Merletten
LTV De Merletten
Boxtel
26-06 t/m 03-07
Ivo Verharen Jeugdranglijsttoernooi 2004
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
19-06 t/m 27-06
Adje van Drumpt Open Jeugdtoernooi 2004
TPV Waalwijk
Waalwijk
13-06 t/m 20-06
Jeugdtoernooi Ammerzoden 2004
T.V. Ammerzoden
Ammerzoden
29-05 t/m 05-06
k5 2004
Z '67
Rotterdam
03-05 t/m 08-05
K 4 toernooi 2004
T.V. De Drie Heugels
Zwijndrecht
03-04 t/m 11-04
6e scharreltoernooi
L.T.V. Munsel
Boxtel
27-03 t/m 04-04
kienehoef jeugdtoernooi k4 2004
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
2003
29-12 t/m 04-01
Uden Open 2003-2004
Tenniscentrum Uden
18-10 t/m 26-10
OBJK2003
T.V. De Schutskamp
's-Hertogenbosch
30-08 t/m 07-09
Open Jeugdtoernooi D.T.V. de Donkelaar 2003
D.T.V. de Donkelaar
Den Dungen
25-08 t/m 31-08
Copista Open Jeugd Toernooi 2003
M.v.L. Tennis
21-06 t/m 29-06
Adje van Drumpt Open Jeugdtoernooi 2003
TPV Waalwijk
Waalwijk
14-06 t/m 22-06
K4 Bastion Baselaar 2003
B.L.T.C. Bastion Baselaar
's-Hertogenbosch
12-04 t/m 20-04
5e scharreltoernooi
L.T.V. Munsel
Boxtel