Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Steven Koenders
Log in
Steven Koenders
Toernooien van Steven Koenders
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2022
17-09 t/m 25-09
Elektramat Open 2022 (samen 6,11,14+ voorheen Het Sein)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2021
19-09 t/m 26-09
Het Sein open 2021 (samen 6,11,14+ Wooldrik)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2019
21-12 t/m 05-01
Autoschade Nijland Kersttoernooi Borne 2019-2020
Racket & Fit Center Borne
Borne
10-03 t/m 17-03
Het Sein Open 2019
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2018
22-12 t/m 06-01
Autoschade Nijland Kersttoernooi Borne 2018-2019
Racket & Fit Center Borne
Borne
11-03 t/m 18-03
Het Sein Open samen 6&11&14
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2017
23-12 t/m 07-01
Autoschade Nijland Kersttoernooi Borne 2017
Racket & Fit Center Borne
Borne
12-03 t/m 19-03
Het Sein open samen 6&11.
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2016
17-12 t/m 08-01
Autoschade Nijland - Kersttoernooi Borne 2016-2017
Racket & Fit Center Borne
Borne
02-05 t/m 11-05
UTK 2016
T.C. Ludica
Enschede
13-03 t/m 20-03
SNS Enschede Open 2016
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2015
19-12 t/m 03-01
Prescan Kersttoernooi 2015-2016
Racket & Fit Center Borne
Borne
20-04 t/m 30-04
't Crazy Kangeroe UTK 2015
T.C. Ludica
Enschede
08-03 t/m 15-03
SNS Enschede Open 2015
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2014
20-12 t/m 04-01
Het Prescan Kersttoernooi 2014-2015
Racket & Fit Center Borne
Borne
09-08 t/m 09-08
IVITI TIE-BREAK tennistoernooi 2014
Racket & Fit Center Borne
Borne
19-05 t/m 03-06
't StudentFiets-Enschede UTK 2014
T.C. Ludica
Enschede
09-03 t/m 16-03
SNS Bank Enschede Open
T.V. Het Wooldrik
Enschede
2009
10-06 t/m 14-06
NRT 2009
G.S.T.C.
Groningen
2008
25-10 t/m 02-11
henk timmer herfst 2008 heren
Approach
Enschede
27-09 t/m 28-09
Masters Overijssel 2008
KNLTB District Overijssel
13-09 t/m 21-09
Tennisforce Quick Open 2008
Quick-Tennis
Oldenzaal
31-08 t/m 07-09
Rabobank Ludica Open 2008
T.C. Ludica
Enschede
10-08 t/m 17-08
Lulof Open 2008
A.T.V. Luctor et Emergo
Almelo
14-07 t/m 20-07
Energiewacht toernooi 2008
Meppeler L.T.C.
Meppel
05-07 t/m 13-07
Hassing Sport Open 2008
Losserse T.C.
Losser
09-05 t/m 12-05
Visie - Noordegraaf Pinkstertoernooi 2008
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
16-03 t/m 30-03
Delden Open 2008 Senioren categorie 3-8
T.C. Delden
Delden
01-03 t/m 09-03
Open kunstgrastoernooi
T.C. Groot Driene
Hengelo OV
01-02 t/m 10-02
Twentse Indoor Kampioenschappen 2008
T.V. Park Grintebos
Haaksbergen
2007
22-12 t/m 31-12
Henk Timmer Circuit RTT-Tennis Factory Open
T.V. Woolderes
Hengelo (OV)
15-09 t/m 23-09
Tennisforce Quick Open 2007
Quick-Tennis
Oldenzaal
08-09 t/m 16-09
straatman 2007
Topspinners
Enschede
03-09 t/m 09-09
TEZ Clubkampioenschappen senioren 2007
T.C. Enschede Zuid
Enschede
18-08 t/m 26-08
Veldwijk Open 2007
TC Park Veldwijk
Hengelo
13-08 t/m 19-08
K5 Wooldrik Open Jeugdtoernooi 2007
T.V. Het Wooldrik
Enschede
16-07 t/m 22-07
Energiewacht toernooi 2007
Meppeler L.T.C.
Meppel
23-06 t/m 01-07
IT Oost Nederland TOP OPEN (3,4,5,6,7,8)
T.V. Het Wooldrik
Enschede
17-05 t/m 18-05
DJK 2007
KNLTB District Overijssel
26-03 t/m 01-04
Delden Open 2007 Senioren categorie 3
T.C. Delden
Delden
18-03 t/m 01-04
Delden Open 2007 Senioren categorie 3-8
T.C. Delden
Delden
02-02 t/m 04-02
TEZ Nykamp Nyboer open jeugdtoernooi 2007
T.C. Enschede Zuid
Enschede
04-01 t/m 07-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2007
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2006
09-09 t/m 17-09
straatman2006
Topspinners
Enschede
28-08 t/m 03-09
TOP Wooldrik Open Jeugdtoernooi 2006
T.V. Het Wooldrik
Enschede
24-07 t/m 29-07
HoogeveensOpen jeugdtoernooi en K4 toernooi 2006
Maxx sports and events
Hoogeveen
02-07 t/m 09-07
18e K4 Ranglijst en Open Jeugdtoernooi
Mallumse Molen
Eibergen
26-06 t/m 01-07
TEZ K5 Rabobank Corporate Cliënts 2006
T.C. Enschede Zuid
Enschede
19-06 t/m 25-06
K4 OPEN-JEUGD toernooi TV Smash
Smash
BORNE
03-06 t/m 05-06
DJK Overijssel 2006 Hoofdtoernooi
Approach
Enschede
25-05 t/m 26-05
DJK Overijssel 2006 Voorronden
Approach
Enschede
03-02 t/m 05-02
TEZ Nykamp Nyboer open jeugdtoernooi 2006
T.C. Enschede Zuid
Enschede
04-01 t/m 07-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2006
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2005
12-09 t/m 17-09
TEZ Clubkampioenschappen Jeugd 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
29-08 t/m 04-09
BTC Open Jeugdtoernooi 2005
Boekelose T.C.
Boekelo
03-07 t/m 10-07
17e Wormgoor K4 en Open Jeugdtoernooi 2005
Mallumse Molen
Eibergen
27-06 t/m 03-07
TEZ K5 Rabobank Corporate Cliënts 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
06-06 t/m 12-06
DJK Overijssel 2005
KNLTB District Overijssel
04-02 t/m 06-02
TEZ Nykamp Nyboer Vastgoed open jeugdtoernooi 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
05-01 t/m 09-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2004
06-09 t/m 11-09
TEZ clubkampioenschappen jeugd 2004
T.C. Enschede Zuid
Enschede
16-08 t/m 22-08
rapiditas k4
Rapiditas
Nijmegen
21-06 t/m 26-06
TEZ K5 Rabo Corporate Cliënts
T.C. Enschede Zuid
Enschede
03-05 t/m 07-05
Frans Maas Approach K4 open
Approach
Enschede
30-01 t/m 01-02
TEZ Nykamp Nyboer vastgoed open jeugdtoernooi
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2003
29-12 t/m 03-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2004
T.C. Enschede Zuid
Enschede
08-09 t/m 14-09
TEZ clubkampioenschappen jeugd 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
23-06 t/m 28-06
TEZ RABO K5 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
29-05 t/m 09-06
DJK 2003
Approach
Enschede
28-04 t/m 03-05
Approach K4 open
Approach
Enschede
31-01 t/m 02-02
TEZ RABO OPEN 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2002
30-12 t/m 05-01
TEZ-Twentehallen K4 2003
T.C. Enschede Zuid
Enschede
01-12 t/m 08-12
districts overdekte jeugdkampioenschappen
Approach
Enschede
09-09 t/m 14-09
TEZ clubkamp. Jeugd
T.C. Enschede Zuid
Enschede
24-06 t/m 29-06
TEZ RABO K5 2002
T.C. Enschede Zuid
Enschede