Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Diane Schafer
Log in
Diane Schafer
Toernooien van Diane Schafer
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2023
07-04 t/m 09-06
2023 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2022
08-04 t/m 29-05
2022 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
2020
05-09 t/m 05-09
AMEX Smashing Dubbel Tiebreak Cup 2020
L.T.V. Flehite
Amersfoort
26-07 t/m 09-08
2020 Clubkampioenschappen T.V. Tie-Breakers
T.V. Tie-Breakers
04-04 t/m 29-05
2020 Voorjaarscompetitie T.V. Tie-Breakers senioren
T.V. Tie-Breakers
2018
21-06 t/m 01-07
Clubkampioenschappen Flehite 2018
L.T.V. Flehite
Amersfoort
2017
19-06 t/m 02-07
Clubkampioenschappen Flehite 2017
L.T.V. Flehite
Amersfoort
2016
09-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2016
LTV ALTA
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
01-07 t/m 14-07
Clubkampioenschappen LTV Flehite 2013
L.T.V. Flehite
Amersfoort
03-04 t/m 30-12
ALTA Competitie 2013
LTV ALTA
2012
09-04 t/m 07-06
ALTA Competitie 2012
LTV ALTA
2011
22-08 t/m 28-08
Heijmerink Masters & Districtskampioenschappen 2011
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
2010
03-04 t/m 03-06
ALTA Competitie 2010
LTV ALTA
2008
30-08 t/m 07-09
Lockhorst Open 2008
Lockhorst
Leusden
02-08 t/m 10-08
spieghel open 2008
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
19-07 t/m 27-07
ABN AMRO Bosch en Duin Open Toernooi 2008
T.V. Bosch en Duin
Bosch en Duin
05-07 t/m 13-07
Baarn Open 2008
Baarnsche Lawn Tennis Club
Baarn
07-06 t/m 15-06
Open toernooi 2008
T.V. Soest-Zuid
Soest
22-03 t/m 30-03
Open Voorjaarstoernooi 2008
T.V. 't Schilt
Woudenberg
2007
08-09 t/m 16-09
OpenHoogland2007
T.C. Hoogland
Hoogland
04-08 t/m 12-08
Spieghel Open 2007
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN , NAT. RANGLIJSTTOERNOOI
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
30-07 t/m 05-08
RSE TELECOM OPEN, weektoernooi 3 tm.7
Tennis- en Padelclub Sla Raak
Winschoten
21-07 t/m 29-07
Hoogerheide Open 2007
H.L.T.C. Hoogerheide
Hilversum
15-07 t/m 22-07
Strokel Open 2007
T.V. Strokel
Harderwijk
07-07 t/m 15-07
Rabobank Open 2007
Nijkerkse T.C.
Nijkerk (GLD)
29-06 t/m 08-07
Eemslag Open 2007
T.V. De Eemslag
Bunschoten Spakenburg
09-06 t/m 17-06
Soest-Zuid Open 2007
T.V. Soest-Zuid
Soest
18-05 t/m 27-05
DJK Utrecht 2007
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
24-03 t/m 01-04
Open Voorjaarstoernooi 2007
T.V. 't Schilt
Woudenberg
2006
23-12 t/m 31-12
RTT Open 2006
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
05-08 t/m 13-08
Spieghel Open 2006
G.L.T.C. Het Spieghel
Hilversum
22-07 t/m 30-07
Hoogerheide Open 2006
H.L.T.C. Hoogerheide
Hilversum
16-07 t/m 23-07
Rabobank Strokel Open 2006
T.V. Strokel
Harderwijk
17-06 t/m 25-06
AFAS tennistoernooi Leusden 2006
L.T.V. Leusden
Leusden
25-03 t/m 02-04
Voorjaars Toernooi TV 't Schilt 2006
T.V. 't Schilt
Woudenberg
2005
24-12 t/m 31-12
RTT Open 2005
Ron Timmermans Tennisorg.
Woudenberg
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
18-07 t/m 24-07
K3 2005
A.T.V. De Hertenkamp
Assen
20-06 t/m 26-06
Open Tinino K4
T.V. Strokel
Harderwijk
11-06 t/m 19-06
9e Rabo open jeugd toernooi K4 Wijk bij Duurstede
T.V. Uitwijk
Wijk bij Duurstede
09-05 t/m 15-05
djk utr
KNLTB Regio Midden
Veenendaal
07-02 t/m 12-02
K42005
Tennis Academy Brabant
05-01 t/m 09-01
TEZ Twentehallen K4 toernooi 2005
T.C. Enschede Zuid
Enschede
2004
05-07 t/m 11-07
K4 Open Jeugdtoernooi 'Stad Woerden' 2004
T.V. VEP
Woerden
21-06 t/m 27-06
Home & Room Service K4 (voorheen Wim Bakker)
T.V. Strokel
Harderwijk
20-03 t/m 28-03
K4 Toernooi RTV Bakkershaag
R.T.V. Bakkershaag
Renkum
2003
05-09 t/m 07-09
open jeugd weekend toernooi 2003
Tennis en Padel Club “De Vale Ouwe”
Putten
21-07 t/m 27-07
Daisy Goilla toernooi
A.L.T.V. Daisy
Apeldoorn
14-06 t/m 22-06
Weldam Open Jeugd Toernooi
T.V. Weldam
Hoevelaken