Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - R. van der Kolk
Log in
R. van der Kolk
Toernooien van R. van der Kolk
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2014
05-04 t/m 31-12
ALTA Competitie 2014
LTV ALTA
2013
23-02 t/m 03-03
CAPSNOBEL TOERNOOI GOES
Top Tennis Zeeland
2012
18-02 t/m 26-02
ZuidWest leasetoernooi 2012
TSI-Tennis hal Goes
21-01 t/m 29-01
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2012
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2011
25-02 t/m 27-02
Asten Open 2011
TV 't Root
Asten
21-02 t/m 26-02
Inntel Hotels resort Zutphen K3 2011
Hotel Inntel resort Zutphen
29-01 t/m 06-02
Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2010
27-12 t/m 31-12
Geldrop Banen open K3 dec. 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
16-10 t/m 24-10
K4 jeugdranglijsttoernooi en Open jeugdtoernooi herfst 2010
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
26-06 t/m 04-07
Open Falcones van Wijk & Partners 2010
Falcones
Valkenswaard
2009
27-10 t/m 30-10
Interschelde K4
TSI-Tennis hal Goes
26-09 t/m 04-10
Clubkampioenschappen 2009
Falcones
Valkenswaard
28-03 t/m 05-04
VLTC Falcones K4 jeugdranglijsttoernooi 2009
Falcones
Valkenswaard
2008
29-12 t/m 04-01
Geldrop Banen K3 2009
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
22-12 t/m 28-12
23e OPEN POELDER JEUGDKERSTTOERNOOI 2008 t m 14 en 16 (K-3)
TC De Snelle Sprong
Tegelen
15-11 t/m 16-11
REAAL WJC Best 2e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
01-11 t/m 02-11
REAAL WJC Best 1e B 14 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 JE14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
21-06 t/m 29-06
Open Falcones van Wijk& Partners 2008
Falcones
Valkenswaard
07-06 t/m 08-06
RJK 2008 Regio Zuid
KNLTB Centraal Brabant
28-04 t/m 04-05
Districts Jeugdkampoenschappen Oost-Brabant 2008 (DJK) O Br
KNLTB Oost-Brabant
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
02-01 t/m 06-01
Geldrop Banen K3 2008
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
2007
22-09 t/m 07-10
Falcones Clubkampioenschappen 2007
Falcones
Valkenswaard
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
L.T.V. De Bontekoe
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
02-07 t/m 07-07
Dunlop Ivo Verharen K4 Jeugdranglijst Toernooi 2007
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
23-06 t/m 01-07
Timo Neggers Open 2007
T.V. Meerhoven
Eindhoven
02-06 t/m 10-06
Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
24-04 t/m 06-05
D.J.K. Oost Brabant 2007
T.C. Geldrop Banen
Geldrop
17-02 t/m 18-02
2eA-circuit2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
03-02 t/m 04-02
1eA-Circuit 2006-2007 Almere tm 12jaar
T.V. Peize
Peize
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2007
WC K2 Heemskerk
2006
27-12 t/m 31-12
Elly Bogtstra K2-toernooi 2006
TSH Haren
Haren
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
17-07 t/m 22-07
K3 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
24-06 t/m 02-07
Timo Neggers Open 2006
T.V. Meerhoven
Eindhoven
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2006
T.V. De Molen
Leeuwarden
2005
26-12 t/m 31-12
k3 kerst toernooi 2005
Tenniscentrum Enschede
Enschede
17-10 t/m 22-10
L.T.V.Best Klumpkes Toernooi 2005
LTV Best
Best
02-07 t/m 09-07
Ivo Verharen 2005
T.V. Prinsejagt
Eindhoven
14-05 t/m 15-05
Brabantse Jeugdmasters
KNLTB Centraal Brabant
26-03 t/m 03-04
kienehoef k4 toernooi 2005
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
27-02 t/m 05-03
Future Terwegen K4 Jeugdtoernooi 2005
S.V. Voorhout
Voorhout
03-01 t/m 09-01
Uden Open 2004-2005
Tenniscentrum Uden
2004
27-12 t/m 02-01
K52004
Tennis Academy Brabant
30-08 t/m 04-09
K5 falcones 2004
Falcones
Valkenswaard
19-06 t/m 27-06
Adje van Drumpt Open Jeugdtoernooi 2004
TPV Waalwijk
Waalwijk
27-03 t/m 04-04
kienehoef jeugdtoernooi k4 2004
T.V. De Kienehoef
Sint Oedenrode
24-02 t/m 29-02
K5 krokus Valkencourt 2004
Health & Sports Club Valkencourt
Valkenswaard
2003
20-10 t/m 25-10
LTV Best Open Jeugdtoernooi
LTV Best
Best