Menu
Toernooi.nl
Home
Toernooien
Competities
Ladders
Clubs
Spelers
Ranking
Nederlands
Menu
Kies je sport
Tennis
Squash
Badminton
Tafeltennis
Racketlon
Volleybal
Voetbal
Hockey
Basketbal
Handbal
Korfbal
Darts
Judo
Pickleball
Zoeken
Zoek op toernooien, competities, clubs of spelers...
Voer tenminste 3 tekens in.
Log in
Menu
Toernooi.nl - Liza Groenveld
Log in
Liza Groenveld
Toernooien van Liza Groenveld
Datum
Toernooi
Organisatie
Locatie
2021
20-08 t/m 22-08
International Padel Experience Padel Dam Amsterdam 2021
Padel Dam
2011
09-04 t/m 01-11
ALTA Competitie 2011
LTV ALTA
2009
28-12 t/m 31-12
Nationaal Indoor jeugdtoernooi Heemskerk 2010
WC K2 Heemskerk
21-03 t/m 29-03
Passie Open 2009
W.C. 't Goede Veld
Castricum
03-01 t/m 11-01
Amstelpark A-toernooi Henk Timmer Circuit
Amstelpark ATS
Amsterdam
2008
29-12 t/m 04-01
k3 Fries Hypotheekvisie Toernooi 2009
T.V. De Molen
Leeuwarden
21-12 t/m 24-12
TAR K3 dec 2008
WC At Vantage Tennis Academy
Rotterdam
01-12 t/m 05-12
Popeye Gold Star HTC2008
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
16-11 t/m 16-11
REAAL WJC Almere 2e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
02-11 t/m 02-11
REAAL WJC Almere 1e B 16 jaar 08-09
KNLTB Landelijk
16-08 t/m 24-08
Komtie 2008
Schager T.C.
Schagen
05-08 t/m 09-08
LOTTO NJK 2008 ME14
KNLTB Landelijk
21-07 t/m 25-07
K2 Bontekoe 2008
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
14-07 t/m 19-07
VCD BI K2 jeugdtoernooi 2008
Smashing
05-07 t/m 13-07
Boekweit 2008
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
14-06 t/m 22-06
Kennemerlandtoernooi 2008
B.L.T.C. Westerhout
Beverwijk
31-05 t/m 08-06
Park Adviesgroep Hypotheken Leeuwenbergh Open 2008
Sportcentrum Leeuwenbergh
Den Haag
08-05 t/m 11-05
DJK NHN, DISTRICT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2008
KNLTB District Noord-Holland Noord
22-03 t/m 30-03
Passie Open 2008
W.C. 't Goede Veld
Castricum
07-03 t/m 09-03
LOTTO NOJK 14 en 16 2008
KNLTB Landelijk
05-01 t/m 13-01
Amstelpark tennisschool Henk Timmer Circuit 2008
Amstelpark ATS
Amsterdam
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2008
WC K2 Heemskerk
2007
24-12 t/m 30-12
Elly Bogtstra K2 toernooi 2007
TSH Haren
Haren
01-12 t/m 08-12
HTC Gold Star Tennisschool
Gold Star Tennisschool
Amsterdam
17-11 t/m 18-11
2ewjcb
Meppeler L.T.C.
Meppel
18-08 t/m 26-08
Komtie toernooi 2007
Schager T.C.
Schagen
23-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe Leeuwarden
Tennisvereniging Leeuwarden
Leeuwarden
16-07 t/m 22-07
TSH K2-Jeugd Ranglijsttoernooi 2007
TSH Haren
Haren
07-07 t/m 15-07
Boekweit 2007
H.L.T.V. Juliana
Hoorn NH
30-06 t/m 08-07
BCH Oostertochttoernooi 2007
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
09-06 t/m 17-06
Dodo 2007
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
17-05 t/m 27-05
DJK NHN 2007
KNLTB District Noord-Holland Noord
07-03 t/m 11-03
Districts indoor kampioenschappen NHN
KNLTB District Noord-Holland Noord
24-02 t/m 04-03
Swaegh Koedshal 2007
T.V. Swaegh
Zwaag
02-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Hypotheekvisie Toernooi 2007
T.V. De Molen
Leeuwarden
2006
18-11 t/m 19-11
wjc18112006
Meppeler L.T.C.
Meppel
04-11 t/m 05-11
wjc4112006
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-09 t/m 10-09
TV HHW - jeugd clubkampioenschappen 2006
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
24-07 t/m 28-07
K2 Bontekoe juli 2006
Tennisferiening Feanwâlden
Veenwouden
08-07 t/m 16-07
BCH-Oostertochttoernooi 2006
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
10-06 t/m 18-06
Dodo 2006
T.C. De Maaier
Wieringerwerf
05-06 t/m 05-06
RJK 2006
KNLTB District Noord-Holland Noord
25-05 t/m 04-06
DJK 2006 NOORD HOLLAND NOORD
KNLTB District Noord-Holland Noord
20-02 t/m 25-02
K3 Toernooi Golden Tulip resort Hotel Inntel 2006
T.C. De Stoven
Zutphen
04-02 t/m 04-02
WJC 4 februari 2006 Meppel
Meppeler L.T.C.
Meppel
02-01 t/m 05-01
Nationaal Indoor Jeugdtoernooi K2 Heemskerk 2006
WC K2 Heemskerk
2005
27-12 t/m 31-12
elly bogtstra toernooi
TSH Haren
Haren
22-10 t/m 29-10
Jeugd 2005
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
27-08 t/m 04-09
OJCK2005
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
01-08 t/m 05-08
Amstelpark k3 week 1 augustus 2005
Amstelpark ATS
Amsterdam
25-07 t/m 29-07
k 3 2005
H.T.V. Ten Woude
Heerenveen
09-07 t/m 17-07
BCH Oostertochttoernooi 2005
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
25-06 t/m 03-07
K-5 Alkmaars Jeugdtoernooi 2005
T.C. Alkmaar
Alkmaar
11-06 t/m 19-06
Open Jeugdtoernooi Helderman 2005
T.V. Obdam
Obdam
05-05 t/m 15-05
DISTRIKT JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN 2005
T.V. Wognum
Wognum
03-01 t/m 07-01
Fries Invitatie Toernooi 2005
T.V. De Molen
Leeuwarden
2004
16-10 t/m 23-10
Jeugd 2004
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
21-08 t/m 29-08
Onderlinge Jeugd Clubkampioenschappen 2004
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
16-08 t/m 22-08
rapiditas k4
Rapiditas
Nijmegen
20-07 t/m 24-07
Hooimaand Jeugd Toernooi 2004
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
21-06 t/m 27-06
Home & Room Service K4 (voorheen Wim Bakker)
T.V. Strokel
Harderwijk
12-06 t/m 20-06
Beverkoogje 2004
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
05-06 t/m 13-06
Open Jeugdtoernooi Helderman 2004
T.V. Obdam
Obdam
20-05 t/m 30-05
DistrictJeugdkampioenschappen 2004
T.V. Wognum
Wognum
2003
11-10 t/m 18-10
Jeugd 2003
T.V. 't Woud
Nibbixwoud
09-08 t/m 17-08
Onderlinge Jeugd ClubKampioenschappen 2003
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
14-07 t/m 20-07
AMSTELPARK K4 TOERNOOI ZOMER 2003
Amstelpark ATS
Amsterdam
07-07 t/m 12-07
HOOIMAAND 2003
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
29-06 t/m 06-07
santaantje2003
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
21-06 t/m 29-06
jeugdtoernooi2003
T.C. Alkmaar
Alkmaar
14-06 t/m 22-06
Beverkoogje 2003
T.V. St. Pancras
Sint Pancras
07-06 t/m 14-06
Obdam - Helderman H.H.W. Open Jeugdtoernooi 2003
T.V. Obdam
Obdam
29-05 t/m 08-06
District Jeugdkampioenschappen NHN 2003
T.V. Wognum
Wognum
28-04 t/m 29-04
Open Kring Jeugdkampioenschappen - Oudorp
Kring alkmaar
2002
30-12 t/m 05-01
K5 Amstelpark 30-12-2002 t/m 5-1-2003
Amstelpark ATS
Amsterdam
10-08 t/m 18-08
OJCK
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
30-06 t/m 07-07
SANTAANTJE 2002
H.T.C. Santana
Hoogkarspel
05-06 t/m 16-06
Helderman H.H.W. open jeugdtoernooi 2002
T.V. Obdam
Obdam
2001
18-08 t/m 26-08
OJCK 2001
TPV Heerhugowaard
Heerhugowaard
09-06 t/m 16-06
Helderman H.H.W. Open jeugd 2001
T.V. Obdam
Obdam